Březen 2011

Belive #4

31. března 2011 v 19:44 | Katte |  Belive
Autor: Katte
Warning: fantasy
Betaread: Anette Kaulitz

"To je mi líto. Chápu, že je to… obtížné vést takovíto život."nechápavý výraz vystřídal pohled plný soucitu a porozumění.

Posadil se na postel vedle mě a nepřestával se na mě dívat.
"Bille? Můžu se tě na něco zeptat…?" sevřela jsem polštář v náručí ještě pevněji, byla jsem nervózní. Bála jsem se, abych ho nějak neurazila nebo tak něco, ale musela jsem to vědět.
"Samozřejmě" vstřícně se na mě usmál a dodal: "co bys chtěla vědět?"
"...jaké to bylo, než si umřel?" pečlivě jsem sledovala jeho obličej, aby mi nic neuniklo. Od lehkého překvapení přes malou vlnu bolesti a smutného sarkasmu. Chtěla jsem vědět, jaký měl život.
"Věř mi, že to není hezký příběh… a ty by ses měla prospat, jsi velmi unavená." řekl, kupodivu v klidu a vyrovnaně.
"Bille, já… Omlouvám se, jestli jsem tě tím urazila nebo ti tím nějak ublížila, jsem jen zvědavá… nemůžu spát když...chci si povídat." plácala jsem jedno přes druhé. Tak moc jsem se bála, že teď odejde a už se nevrátí. Tenhle ten hezký, slušný a mrtvý kluk mi nějak přirostl k srdci. Jako kamarád, kterého znáte odjakživa nebo starší bratr, kterého jsem nikdy neměla.
"ani jedno, neměj obavy, a povídat si můžeme, až se trochu prospíš, potřebuješ to. Nebudu daleko, slibuji" mile se na mě usmál, vzal mi polštář, ke kterému jsem se tulila, a položil ho na správné místo a pokynul mi, abych si lehla, pro utvrzení svých slov. K mému překvapení jsem ho poslechla na slovo.

Show me the way #14

31. března 2011 v 13:00 | Anette |  Show me the way

Autor: Crazy.De.Bill
Warning: hetero
14.
Pár dní jde všechno ve stejném duchu - jdu do školy, pak jsem se ségrou nebo s Billem, občas se stavím do nemocnice a učím se do školy. Hned na začátku roku nás učitelé bombardují úkolama a písemkama. Ještě, že už je to poslední rok ve škole, dýl bych tam asi nevydržela.
Na konci září, když ke mně přijde Bill, tváří se nějak jinak. Nemůžu přijít na to, jestli se tváří šťastně nebo nešťastně. Pozvu ho dál a když sedíme u mě v pokoji, zkoumavě ho pozoruju.
"Tak to vyklop.." řeknu po chvíli ticha.
Kouká na mě a nervózně se zavrtí, potom se rychle koukne z okna. "Jako co?" snaží se dělat, že nic.
Přisunu se k němu a chytnu ho za ruku. "Vidím, že tě něco trápí. Tak mi to prostě řekni, uleví se ti.." povzbudivě se usměju.
"Když já nevím..já ti to chtěl říct až budu vědět víc.." pozoruje naše propletené prsty.

Happy B-day Hagen

31. března 2011 v 12:47 | Anette & Katte

Protože je to on ^^
Protože je to velký bráška
Protože dnešek patří jemu
Protože bez něj by to nebyli TH...

Law on love #14

31. března 2011 v 12:00 | Anette |  Law on love

Autor: Anette_Kaulitz
Warning: hetero
14. Novinové články
"Chtěla jsem si to s ním rozdat na zadních sedačkách jeho auta."
"Stalkerky napadly člena rodiny."
"Slabou chvilku mívají občas všichni, a kytarista Tokio Hotel není výjimkou…"
Četla jsem si staré novinové články, ve kterých byl popsán Tomův útok, a které měl schované.
"To je hrozný…" vrtěla jsem nad tím hlavou.
"Já vím." Sedl si vedle mě.
"Bylo to hrozný… Celej ten útok a všechno. Teď mi to snad přijde ještě horší."
"Nemá proč, vypadá to nadějně!" povzbudivě jsem se usmála.
"Jenže… aby teď nešla i po tobě." Sklonil hlavu.
"Neboj. Nepůjde. A…" přečetla jsme si znovu jeden článek.
"R8 má zadní sedadla?" podivila jsem se.
"Ne. Proč?" nechápavě se na mě podíval.

SORRY

31. března 2011 v 8:50 | Anette |  News about blog
Hey Aliens...
Moc se omlouvám za to, že tento týden jsem nepřibyla žádná nová povídka. Moc mě to mrzí, ale mám toho ve škole teďko moc (Katte ta zas lítá po doktorech) takže toho času moc nebylo. Omlouváme se, jenže, už máme jen pár ppovídek na zveřejnění a další bohužel nepřibylli. Doufáme, že se to časem spraví a slibuju, že zítra sem přidám ty povídky, co mám stáhlé a co přijdou na mail. Nojo, tak zejtra je pátek, tak budete mít aspoň co dělat.
Mějte se fajnově, a ne jako my dvě :D
užívejte života.
PS: Všechno nejlepší pro naši už starou dvaacetičtyřletou kůži Georga! :D ♥ Máme ho rádi :)

Bye bye with love,
your Anette & Katte

Společník hvězd #10

30. března 2011 v 15:00 | Katte |  Společník hvězd
Autor: Ivetka
Warning: Twincest
Bill se s Tomem neviděl už opravdu dlouho. Pro něj byly ty dva týdny, co se neviděli, opravdovou věčností. Důvodem toho, proč se poslední dobou nemohli vidět, byla Tomova příprava na jedno jeho vystoupení. Když už se mohli vidět, bylo to hodně pozdě večer, kdy byl jak Tom, tak i Bill unavení.
Tom ale Billovi slíbil, že se snad do konce tohoto týdne uvidí, tak Bill v duchu doufal, že tomu tak bude. Po Tomovi se mu strašně stýskalo... Mezitím o sebe ani nepečoval, neměl důvod, proč se upravovat, česat si vlasy do extravagantních účesů… Doma chodil v teplácích a ve vytahaném tričku…

Show me the way #13

30. března 2011 v 13:00 | Anette |  Show me the way

Autor: Crazy.De.Bill
Warning: hetero
13.
Ráno mě vzbudí šimrání na tváři. Otevřu oči a před sebou uvidím Billův obličej. Kouká na mě s úsměvem, s jednou rukou na mé tváři.
"Dobrý ráno.." pozdraví mě a krátce mě políbí. "Máš hlad?"
Rozespale zamžourám do světla, které k nám doléhá od oken, na kterých jsou jen tenké záclony. Večer neměl nikdo čas zatáhnout závěsy. "Dobrý, dobrý.." usměju se. "Mám docela velkej hlad.." řeknu popravdě.
Bill se natáhne na noční stolek pro tác se spoustou jídla. Oba se do něj hladově pustíme. Potom se zamotám do deky a jdu do koupelny se trochu zkulturnit a oblíct. Když se maluju, přijde dovnitř Bill. Zezadu mě obejme a políbí mě na krk. Neubráním se a nahnu hlavu, aby měl lepší přístup k mému krku. Položím ruce na ty jeho, které má omotané kolem mého pasu. Užívám si každou vteřinu, kdy je mi nablízku. Vydržela bych tam stát věčnost, ale vyruší nás zaklepání na dveře pokoje.

Law on love #13

30. března 2011 v 12:00 | Anette |  Law on love

Autor: Anette_Kaulitz
Warning: hetero
13. Samota
Vešli jsme společně dovnitř, kde na nás už čekal James.
"Zoe!" vykřikl, když mě spatřil. Však radost se z jeho obličeje vytratila, když spatřil Toma stát vedle mě a držet mě za ruku.
"Tome?" podíval se na něj se zvednutým obočím.
"Ahoj." Pokýval hlavou.
Vzdychl a jeho pohled směřoval k mé osobě.
"Jak bylo u soudu? Kafe?" snažil se působit mile.
"U soudu vznikla akorát slovní šarvátka, která tam neměla co dělat, pár výpovědí a nenávistných pohledů směřovaných na mou osobu." Ujala jsem se slova. "A Kafe si dám ráda. Díky."
"Já taky. Prosím." Usmál se na něj povzbudivě Tom.
"Takže se nic nevyřešilo… Zatím." Komunikoval jen se mnou.
"Ne."

Neutíkej! #4

29. března 2011 v 17:36 | Anette |  Neutíkej!
Autro: Haaanííík
Warning: hetero
Kousek předešlého dílu pro připomenutí :
V tom mi to došlo! To já jsem ta , do které se Georg zamiloval. Já jsem mu vysvětlovala ať mě políbí... Ale jak sjem mohla vědět že to bylo myšleno na mě?
Jeho rty se stále přibližovali blíž a blíž.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stop! Vyskočila jsem a postavila se na nohy .
Co tohle má znamenat Georgu? Olízla jsem si nervozně rty .
Od kdy a proč do mě? Zeptaal jsem se .

Společník hvězd #9

29. března 2011 v 15:00 | Katte |  Společník hvězd
Autor: Ivetka
Warning: Twincest
,,Máš chuť na něco sladkého, slaného nebo... na co máš chuť?" otočil se Tom na Billa, když dorazili k němu domů.
,,Já nemám hlad, Tome…" Bill byl duchem ještě někde jinde. Celou dobu Toma nevnímal a přemýšlel o tom, co se stalo u jeho rodičů.
,,Bille a dost, něco sníš! Už při cestě domů, když jsem se tě ptal, tak jsi odmítnul, takže teď něco sníš. Ještě kvůli tý scéně, co se stala u rodičů, budeš držet hladovku, ne?" Tom byl za celý den už vystresovaný, takže není divu, že na Billa trošku zvýšil hlas... To si Bill ale nenechal líbit.
,,Ježiši, Tome, nemám hlad, chápeš, co to znamená? Že nechci jíst, prostě nechci, nemám na to chuť, dokážeš to pochopit? Prostě nechci!" křiknul na Toma a posadil se na schody. Tom nic neodpovídal, jen se zády opřel o kuchyňskou linku a zavřel oči. Zhluboka se nadechnul a pak vydechnul. Už si potřeboval odpočinout. ,,Půjdu se osprchovat," brouknul po chvíli Bill, zvednul se a odešel nahoru do koupelny. Tom za ním chvíli koukal, ale potom zalezl do druhé koupelny, kterou měl v přízemí a taky se šel osprchovat. A ani nikam nepospíchal. Se zavřenýma očima poslouchal zvuk proudu vody a užíval si té horké masáže na jeho zádech. Bill to naopak vzal velmi rychle, hrozně se těšil do postele, až se z toho vyspí, a trošku se mu to rozleží v hlavě.