Show me the way #12

29. března 2011 v 13:00 | Anette |  Show me the way

Autor: Crazy.De.Bill
Warning: hetero
12.
Druhý den vstáváme docela brzy. Hned po snídani vyrazíme všichni čtyři na nákupy po Pařížských ulicích. Celý den neděláme skoro nic jinýho, jen se stavíme na oběd a chvíli posedíme v kavárně. Večer se vrátíme do hotelu obtěžkaní taškama, který pomalu ani nemůžeme unést. Tom donese jeden z dvou prázdných kufrů, které jsme si museli taky koupit, abychom všechno odvezli domů. Jen tak tak tam všechno nacpeme.
Když konečně zalezeme do postele, cítím, jak mě po tom prochozeným dni bolí nohy.
Bill mě obejme a dá mi pusu do vlasů. "Byl to namáhavej víkend, viď?"
"To teda.." přikývnu. "Ale stálo to za to." Usměju se a dám mu pusu.
Ucítím, jak mi jeho ruce přejedou po zádech, a já se i přes únavu přistihnu, jak ho pozoruju s chtíčem v očích. Je pravda, že už ležet vedle něj je dost vzrušující. Převalím se na něj a dlouze ho políbím.

"Zdá se, že nejsi zase tolik unavená.." usměje se na mě.
"To víš, stačí, když tě cítím vedle sebe a hned je únava pryč.." zase ho políbím a rukama mu přejedu po lemu trička. Potom mu zajedu pod něj a pohladím ho po břiše.
Bill mě přestane líbat a podívá se na mě. "Zlato, jsme spolu dva dny, víš o tom?" něžně mě chytne za ruce a proplete si se mnou prsty. "I když je těžký ti odolat, neměli bychom s tím nikam spěchat.."
"Ale to je dost těžký, když mám vedle sebe toho nejúžasnějšího kluka na světě.." opřu si čelo o jeho.
"To mi lichotí..ale na ty nejlepší věci se vyplatí počkat, ne?" usměje se.
Chvíli mlčím, ale pak mě něco napadne. "A co takhle kompromis?" úsměv mu oplatím.
"Povídej.." pobídne mě.
"No..přece spolu nemusíme hned spát..je víc způsobů jak..si být blíž.." zamrkám na něj a zatvářím se nevinně. Připadám si jako blbec. Už podruhé se mu nabízím a on pořád nic. Bere to nějak moc vážně. Taky nechci nikam spěchat, jenže v jeho blízkosti mě napadají myšlenky, které jsou živější, než bych chtěla.
Bill se nad tím zamyslí. "To máš pravdu.." Nenechám ho doříct to, co chtěl říct dál, protože by tam určitě bylo nějaký ale. Políbím ho, takže k tomu nemá prostor.
"Neboj..bude se ti to líbit.." pohladím ho po tváři a začnu ho líbat na krku. Stáhnu mu tričko a motýlími polibky sjedu až k okraji jeho boxerek, u toho ho rukama hladím všude, kam dosáhnu. Jeho nepravidelný dech a napjatý rozkrok ho prozradí, že se mu to líbí. Jazykem mu obkroužím pupík a rukou mu pomalu zajedu pod boxerky. Když ho opatrně chytnu do ruky, Bill tiše zasténá. Zbavím ho posledního kusu oblečení a naskytne se mi skvělý pohled na jeho mužství. Rukou ho po něm pohladím, jeho dech se ještě zrychlí. Pak po jeho délce přejedu jazykem a potom si ho vezmu do pusy celého. Bill zakloní hlavu a vzrušeně vydechne. Začnu pohybovat hlavou a Bill mi vychází svými boky vstříc. Jeho sténání mě nutí ke zrychlení, ale chci ho trošku potrápit. Moc dlouho to ale nevydržím. Za chvíli ucítím, jak se Billovo tělo napne, a moje ústa zaplaví bílá tekutina. Když se Bill uvolní, otřu si rty a lehnu si k němu.
"To bylo úžasný.." obejme mě.
Usměju se a opřu si o něj hlavu. "A o tohle si chtěl přijít.."
"No jo, měla jsi pravdu.." úsměv mi oplatí. Potom se vyhoupne nade mě, takže ležím pod ním. "Ale teď jsi na ředě ty.." políbí mě a než stačím cokoliv říct, sundá mi noční košilku. Jeho hebké ruce ucítím na svých prsou. Jeho rty se přesunou na můj krk. Přivřu oči a skousnu si spodní ret. Bill laská svými polibky celé mé tělo. Jeho ruce nejsou pozadu a prozkoumávají každý kousek mého těla. Abych neležela jen jak placka, pohrávám si s jeho vlasama.
Pomalu se zase vrátí k mé puse a hladově se mi vpije do rtů. Jeho ruka mezitím zabloudí k mým kalhotkám a opatrně vklouzne za jejich okraj. Vydechnu mu do úst a trochu roztáhnu nohy, aby měl lepší přístup. Stáhne mi kalhotky a jeho ruka mě dráždí na těch nejcitlivějších místech. Neubráním se hlasitým výdechům, když mě jeho prsty začnou prozkoumávat uvnitř. Oddálí ode mě svůj obličej od mého a za chvíli ucítím jeho jazyk v rozkroku. Zapomenu na okolní svět a užívám si každý jeho dotek. Když se dostanu až na vrchol, prohnu se jako luk a naposledy hlasitě zasténám. Když jsem zase schopná vnímat okolí, přitáhnu si Billa k sobě a dlouze ho políbím. Moje ruce nezahálejí a hladí jeho horké tělo. Ani on není pozadu. Za chvíli ucítím jeho mužství, jak mě tlačí do podbříšku. Zdá se, že Bill zapomněl na svoje zásady o nesexování po dvou dnech chození spolu. Sám mi roztáhne nohy a pronikne do mě. Začneme se pohybovat do rytmu. U toho se nepřestáváme líbat a hladit. Oba se společně propracujeme až k vrcholu. Ještě dlouhou chvíli vedle sebe ležíme a hlasitě vydechujeme. Bill přes nás hodí deku a já se k němu přitulím.
"Byl jsi úžasnej.." krátce ho políbím.
Pohladí mě po tváři a usměje se. "To ty taky..ale víš že jsi děsná?" zaculí se.
Koukám na něj a nejdřív nemám ponětí, o čem to mluví.
"Ty víš jak na mě.." dá mi pusu na krk.
"Jo takhle..nemůžu za to, že jsi mě tak moc chtěl.." usměju se a pohladím ho po břiše. Úsměv mi oplatí.
"Chtěl..ale nechtěl jsem, aby se náš vztah zakládal od začátku na sexu.." trochu zvážní.
"To já taky nechci, ale je dost těžký vedle tebe ležet jen tak.." zakňučím.
Bill mě pohladí po tváři. "Vedle tebe taky..takže..se nebudeme trápit.." zase se usměje. Jen přikývnu a položím mu hlavu na rameno.
"Dobře, tak dobrou noc.."
"Dobrou.." zašeptá Bill a dá mi pusu na dobrou noc.
Zavřu oči a ještě chvíli přemýšlím nad celým víkendem v Paříži. Tak, jako jsem šťastná teď, jsem nebyla šťastná už dlouho. Přitisknu se k Billovi o něco víc a za chvíli už jsem v říši snů…

© Crazy.DE.Bill (http://mywordabout.blog.cz/)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Show me the way

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama