Show me the way #13

30. března 2011 v 13:00 | Anette |  Show me the way

Autor: Crazy.De.Bill
Warning: hetero
13.
Ráno mě vzbudí šimrání na tváři. Otevřu oči a před sebou uvidím Billův obličej. Kouká na mě s úsměvem, s jednou rukou na mé tváři.
"Dobrý ráno.." pozdraví mě a krátce mě políbí. "Máš hlad?"
Rozespale zamžourám do světla, které k nám doléhá od oken, na kterých jsou jen tenké záclony. Večer neměl nikdo čas zatáhnout závěsy. "Dobrý, dobrý.." usměju se. "Mám docela velkej hlad.." řeknu popravdě.
Bill se natáhne na noční stolek pro tác se spoustou jídla. Oba se do něj hladově pustíme. Potom se zamotám do deky a jdu do koupelny se trochu zkulturnit a oblíct. Když se maluju, přijde dovnitř Bill. Zezadu mě obejme a políbí mě na krk. Neubráním se a nahnu hlavu, aby měl lepší přístup k mému krku. Položím ruce na ty jeho, které má omotané kolem mého pasu. Užívám si každou vteřinu, kdy je mi nablízku. Vydržela bych tam stát věčnost, ale vyruší nás zaklepání na dveře pokoje.

Bill mi dá pusu na tvář. "Skočím tam.." pustí mě a jde otevřít. Z útržků vět, který slyším, poznám, že je to Tom. Než se domaluju a stačím vyjít z koupelny, je pryč. S Billem se málem srazím v koupelnových dveřích.
"Co chtěl?" zeptám se
Bill mi položí ruce na boky. "Že za hodinu odjíždíme na letiště.." smutně se usměje. Nejspíš se mu nechce pryč tak jako mě. Návrat do reality..do školy, vůbec se mi nechce. Za ty dva dny tady jsem nemusela mít žádný starosti, nemusela jsem se nervovat z toho, že musím do nemocnice na kontrolu, zpátky do školy, nebo že je Bill hvězda a má spoustu povinností, takže na mě brzo nebude mít čas.
"Nad čím přemýšlíš?" vytrhne mě ze zamyšlení Bill.
Podívám se mu do očí a obejmu ho. "Na to, že se mi odtud nechce.."
Přitiskne mě k sobě a povzdechne si. "To mě taky ne..ale klidně si můžem udělat další hezkej víkend tady, nebo někde jinde.." povzbudivě se usměje.
"To jo..až budeš mít čas..a já taky.." zamyslím se nad tím, kdy to asi bude. Já se budu muset učit a on s klukama začínají plánovat turné. To bude asi dost velká zkouška našeho vztahu. Zamračím se při té představě, nechci ho mít na tak dlouho tak daleko od sebe.
"Copak?" všimne si toho. Pohladí mě po tváři a zvedne mi hlavu tak, abych se mu dívala do očí.
"Nelíbí se mi představa, že s tebou nebudu moct být každý den.." přiznám se, i když ne uplně, k tomu, co se mi honí hlavou.
"Taky se mi to nelíbí, ale my to zvládneme..a tím víc si budeme potom užívat jeden druhýho.." usměje se a dá mi pusu. Tohle na něm miluju.. vždycky se snaží na všem hledat ty lepší stránky, to mě moc nejde. "Tak já se jdu nachystat, ještě ani nejsme sbalený.." pustí mě a jde se oblíkat. Já zatím začnu balit ty věci, co jsme si nakoupili. Vypadá to, jako by jsme tu trávili měsíc a ne dva dny. Bill mi potom pomůže, takže to stihneme včas. V recepci se potkáme s Tomem a Alex. Stojí u stěny, Tom ji objímá a ona se k němu tiskne, na tváři jí pohrává lehký úsměv. Až teď si všimnu, jak jim to spolu sluší. Vypadají jako zamilovanej páreček.. a taky že jsou..
"Ahoj mládeži.." pozdravím je, když přijdeme k nim.
"Čau..jste připravení na odjezd?" zeptá se Alex.
Podívám se po našich kufrech. "Jasně..vy taky, jak vidím..takže můžeme jet?"
"Nejspíš jo..ale nechce se mi odtud.." zamračí se ségra, stejně jako předtím já.
"To jsem taky říkala..ale Bill mě uklidňoval tím, že se sem můžeme zase někdy o víkendu vrátit.." kouknu po Billovi a ten se na mě usměje.
Alex se začne smát. "To samý mi říkal i Tom.."
"No vidíš..tak to třeba i vyjde.." usměju se. Alex přikývne a pak jdeme všichni ven, kde nasedneme do auta, které nás odveze na letiště. Tam strávíme několik desítek minut, než nasedneme do letadla a letíme zpátky do Německa. Tentokrát letíme ve dne, takže si to tolik neužívám, jako když jsme letěli v noci. Místo koukání ven si radši povídám s Billem.
Když přistaneme v Hamburku, sedneme do auta a jedeme domů. Jsem ráda, že jsem zase ve známým okolí, ale na druhou stranu se mi tu nechce být.
Bill s Tomem jedou hned domů, takže zůstaneme s Alex sami a můžeme v klidu rozebrat celý víkend. Zabere nám to spoustu času, potom už stihneme jen nachystat si věci do školy a jít spát..
Ráno mě vzbudí otravná melodie budíku. Je to šílený, zase vstávat v 6 hodin ráno, a to mě to čeká každej den. Když se s Alex nachystáme a vyrazíme, po cestě toho ani moc nenamluvíme. Na to jsme moc rozespalé a znuděné z toho, že jdeme zase do školy. Naštěstí to uteče celkem rychle a s lepším pocitem se vracíme domů. Kluci dneska nemají čas, takže nám zbývá, abychom se zabavily samy. Půjčíme si nějaká DVD a celé odpoledne koukáme..

© Crazy.DE.Bill (http://mywordabout.blog.cz/)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Show me the way

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama