Společník hvězd #9

29. března 2011 v 15:00 | Katte |  Společník hvězd
Autor: Ivetka
Warning: Twincest
,,Máš chuť na něco sladkého, slaného nebo... na co máš chuť?" otočil se Tom na Billa, když dorazili k němu domů.
,,Já nemám hlad, Tome…" Bill byl duchem ještě někde jinde. Celou dobu Toma nevnímal a přemýšlel o tom, co se stalo u jeho rodičů.
,,Bille a dost, něco sníš! Už při cestě domů, když jsem se tě ptal, tak jsi odmítnul, takže teď něco sníš. Ještě kvůli tý scéně, co se stala u rodičů, budeš držet hladovku, ne?" Tom byl za celý den už vystresovaný, takže není divu, že na Billa trošku zvýšil hlas... To si Bill ale nenechal líbit.
,,Ježiši, Tome, nemám hlad, chápeš, co to znamená? Že nechci jíst, prostě nechci, nemám na to chuť, dokážeš to pochopit? Prostě nechci!" křiknul na Toma a posadil se na schody. Tom nic neodpovídal, jen se zády opřel o kuchyňskou linku a zavřel oči. Zhluboka se nadechnul a pak vydechnul. Už si potřeboval odpočinout. ,,Půjdu se osprchovat," brouknul po chvíli Bill, zvednul se a odešel nahoru do koupelny. Tom za ním chvíli koukal, ale potom zalezl do druhé koupelny, kterou měl v přízemí a taky se šel osprchovat. A ani nikam nepospíchal. Se zavřenýma očima poslouchal zvuk proudu vody a užíval si té horké masáže na jeho zádech. Bill to naopak vzal velmi rychle, hrozně se těšil do postele, až se z toho vyspí, a trošku se mu to rozleží v hlavě.

Když se Tom osprchoval, došel do kuchyně a oběma nalil do vysokých sklenic pomerančový džus, Bill ho zbožňoval. Jen v trenkách na spaní vyšel schody do patra a zamířil do ložnice, kde už čekal Bill. Seděl na posteli, přikrytý peřinou, hrajíc si se svými mokrými vlasy. Když spatřil Toma, okamžitě přestal a objal si kolena. Tom potichu zavřel dveře, došel k Billovi a podal mu sklenici s pomerančovou šťávou. Bill se jen vděčně usmál a tiše poděkoval. Vzal si skleničku do rukou a asi polovinu z ní upil. Tom mu jí pak vzal a položil je obě na noční stolek vedle postele. Posunul se blíž k Billovi, chvíli na něj koukal a prohlížel si ho, nakonec ho objal. Bill zavřel oči a instinktivně se posadil Tomovi do klína, přitulil se k němu a nechal se hladit po zádech. Oba byli tiše, dýchali tomu druhému na krk, hladili se po zádech a krku.

,,Vysušil bys mi vlasy?" brouknul Bill po asi pěti minutách ticha.
Tom se jen usmál, byl na tohle zvyklý, už několikrát Billovi sušil nebo žehlil vlasy, dělal mu z nich různé culíky a drdoly, když byl Bill líný si to udělat sám.

,,Ale jo," souhlasil Tom a pomalým krokem došel do koupelny pro Billův rezervní fén na vlasy a hřeben. Bill se mezitím v ložnici posadil před postel blíž k zásuvce. Tom si sednul na okraj postele, zapojil fén a pomalu Billovi začal česat vlasy. Pak mu je začal opatrně fénovat.
Bill spokojeně zavřel oči a trošku zaklonil hlavu. Spokojeně oddechoval a skousával si spodní ret. Tom se usmíval, Billova roztomilost ho vždycky strašně lákala. Celé sušení vlasů trvalo několik minut, než s tím byl Tom opravdu spokojený. Potom vše zase uklidil a vrátil se k Billovi, který za tu dobu vypil celou svou sklenici džusu a tajně usrkával z té Tomovy.
,,No já tě vidím," pousmál se, když Billa nachytal. Ten se jen provinile odsunul na druhý kraj postele a podrbal se na hlavě. ,,Dělám si srandu, mně to nevadí," zasmál se Tom, zhasnul světlo a rozsvítil pouze malou lampičku. Zatáhnul žaluzie a otevřel okno na ventilačku, aby měli přístup k čerstvému vzduchu. Bill Tomovi udělal místo pod vyhřátou peřinou. Ten si vedle něj lehnul, obličejem k němu. Oba si chvíli koukali do očí. ,,Už na to nemysli," pohladil ho po tváři a roztomile se usmál. Bill se taky usmál a jen přikývnul, zavřel oči. ,,Už se ti chce spát?" pošeptal tiše Tom.
,,Ne…" brouknul Bill a tělo si podepřel o lokty. Tom ho začal hladit po rozpuštěných vlasech a zasněně se na něj díval. Bill se k němu sklonil a Toma políbil na rty. Ten mu to oplatil a ještě ho pohladil po ramenou. Bill se na malou chvíli oddálil, aby si Toma prohlédnul, potom se k němu ale znovu sklonil a začal ho líbat. Mezitím si na něj obkročmo sednul a obě ruce si zapřel vedle jeho hlavy. Vlasy si přehodil na levou stranu, aby Toma nelochtaly v obličeji. Chvíli ho líbal, potom se ale přesunul na místo, na které myslel celou dobu. Nechtěl ho líbat na hrudi nebo břiše, jednoduše z něj odkryl peřinu a stáhnul mu trenky. Tom Billa automaticky pustil a ruce ještě chvíli držel ve vzduchu, než mu bezvládně spadly na postel.

Vždycky, když si ho Bill vzal do pusy, myslel, že se zblázní. Bill to tak dokonale uměl… Tom zavřel oči a užíval si to mravenčení břiše, které mu vysílalo signály do celého těla, ten dokonalý pocit cítil i pod nehty na rukou. Bill se zaměřoval na špičku, laskal jí, sál, zběsile objížděl jazykem, skousával mezi rty. Tomovi se tohle dráždění hrozně moc líbilo. Tom pevně stisknul prostěradlo postele, prohnul se v zádech a s výdechem zaklonil hlavu. Nezmohl se ani sténat, jak byl soustředěný na to, co s ním Bill právě prováděl. Ale ten na to už byl taky zvyklý.
Bill Toma nehty hladil po podbřišku, což Toma naprosto hecovalo. Vždycky, když mu přejel po podbřišku, cuknul sebou, jak ho to bodalo. ,,Billy," zašeptal a za ruce ho chytnul. Vytáhnul si ho zpátky k sobě a vášnivě ho políbil. Potom ho překulil pod sebe a jedním tahem mu stáhnul trenky. Bill měl tušení, co chce Tom udělat, proto pokrčil a roztáhnul nohy, aby k němu měl Tom lepší přístup. Tom mu ale nohy stlačil zpátky do vodorovné polohy a s úsměvem Billa líbnul na tvář. Sklonil se k němu dolu a dal Billovi na špičku penisu malou pusinku.
Bill byl překvapený, tohle Tom ještě nikdy neudělal. ,,Tome, počkej, tohle ne…" Bill se snažil posadit se, ale Tom mu to zakázal. ,,Nemám to od nikoho zakázaný, když to můžeš dělat ty, já taky... Chci to dělat, Bille. Chci, aby sis to užíval stejně, jako já…" Tom se usmál a Billa pohladil po bříšku. Bill se tedy znovu položil a zhluboka se nadechl.
,,Mně to ale ještě nikdo nikdy nedělal…" brouknul provinile.
,,To budu první?" usmál se Tom, načež Bill jen přikývnul. ,,Tak to je mi čest," pousmál se Tom, na nic už nečekal a pomalu sjel špičku Billova penisu jazykem, pak si ho vzal do pusy a začal mu špičku pomalými pohyby kouřit.
,,Oooh… Bože můj," usmál se Bill, dal si ruku na pusu a vykulil oči. ,,To je dokonalý," zašeptal, zavřel oči a skousnul si spodní ret. Tom ho jen chytil pevně za ruku a po chvilkách zrychloval. Bill ho chvíli nechal, aby to dělal sám, potom ho ale chytnul za stehno a přivrátil si Toma k sobě tak, aby tvořili polohu 69. Stlačil si Tomův zadeček níž tak, aby na něj dosáhnul, pokrčil jednu nohu a pod hlavu si dal i druhý polštář. I Bill si vzal Tomův penis do úst, načež Tom jen spokojeně vydechnul. Bill nasadil Tomovo tempo, takhle mu to šlo mnohem líp, protože to vzrušení, co pociťoval, ho nutilo k lepším výkonům.

,,Tome… já už budu…" pošeptal Bill….
,,Neboj, já taky, nepřestávej," Tom rychle šeptnul a nakonec si stejně jako Bill začal pomáhat rukou.
Bill dosáhnul svého vrcholu o chvilku dřív než Tom, ale ten nebyl o moc pozadu.
,,Chutnáš skvěle," pošeptal Tom a přitulil se k Billovi.
,,Tys to spolknul?" řekl překvapeně Bill. Tom jen stydlivě přikývnul a oba je přikryl. ,,Bože můj," usmál se a schoulil se k Tomovi jako malé štěně. Ten jej pouze objal a konejšil ho ke spánku, což netrvalo u obou stran moc dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Společník hvězd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama