Duben 2011

Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem #12

30. dubna 2011 v 18:00 | Anette |  Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem


Autor: Ainikki
Warning: drama, psychologické, romantika, hetero
Kapitola 12.
Příjemně unavení vedle sebe leželi v posteli. Bill se spokojeně usmíval a bříšky prstů jí mazlivě přejížděl po celé délce zad. Kdyby mohla, začala by příst jako kočka. Užívala si jeho jemnou péči a začínaly se ji pomalu zavírat oči…
"Lásko, nespi ještě. Máme na sebe už tak málo času. Pozítří odjíždím. Povídej si se mnou."
"Hmm. Bille, jsou dvě hodiny ráno. Jsem unavená. Říkal jsi, že ta koncertní šňůra bude trvat asi měsíc. To není přeci tak dlouhá doba. Teď se vídáme pořád."
"Co tím chceš říct? Že ti nebudu chybět?" Potlačila v sobě chuť protočit oči v sloup.
"Ale ne. Proč to ale nějak řešit. Oba jsme od začátku věděli, že máme práci, která nám občas znemožní se vídat, tak to tak prostě ber a teď spi."
Přestal se šimravým hlazením jejích zad a ruku stáhl. Cítil se odstrčený. Uraženě se k ní otočil zády a zachumlal se až po bradu dekou. Úlevně se přikryla i ona sama a nedbala na to, že chlapcovo tělo se mírně třese. Nebude ho tu přeci utěšovat. Musí si zvyknout. Když na sobě začnou příliš viset, bude jim ten vztah ubližovat a hlavně jí bude brzdit v kariéře. To nedopustí. Měla sice toho kluka ráda, ale zatím nepocítila touhu si budovat rodinu, tudíž práce pro ni byla mnohem důležitější, než tohle slepě zamilované dítě. Možná za pár let.

A-m-a-n-d-a #12

30. dubna 2011 v 17:00 | Anette |  A-m-a-n-d-a
Autor: MoNiK
Warning: sex, láska, napětí, nebezpečí

Jak dojedeme k nemocnici rychle se rozběhnu do dveří nemocnice.
Na recepci mi řeknou kde je babička a už letím po schodech nahoru.
T: " Amando." Otočím se na Toma kterej běží za mnou, chytne mě za ruku...
T: "Tet se rozběhni, ale až se mnou." táhne mě nahoru po schodech.
Stojím před dveřmi babiččina pokoje a nemůžu se rozhodnout vstoupit.
Čeho se sakra bojím? tak opatrně tiše vejdu, Toma na pokoj pustit nechtěli tak sem musela jít sama.
Potichu vejdu do pokoje a zahledím se na velkou postel uprostřed pokoje, leží na ni babička a je napojená na všelijaký přístroje.

Rebel #14

30. dubna 2011 v 16:00 | Katte |  Rebel
Autor: B-kay
Warning: Twincest
Roby se ještě hodnou chvíli tisla k Tomovým rtům,které už nedokázali snášet její kousání a přímo zuřivé dobívání a tak jim nezůstávalo nic jiného,než pootevřít se a vpustit ji dovnitř.Bill .zničeným pohledem pozoroval,jak mu náruživě sténala do rtů a vůbec ji přitom netrápilo,jak moc mu tím ubližuje.Jakoby to dělala schválně.Náhle si přišel jako překážka,která tam vlastně ani nemá co hledat.Díval se na ně s bolestí vyrytou ve tváři a nepochyboval o tom,že kdyby tam nebyl,Roby by byla schopná milovat se s ním i uprostřed předsíně.A tohle tedy vidět nepotřeboval.Beze slova se obrátil a odešel do koupelny,kde za sebou naléhavě zavřel dveře a poté se podél nich zničeně sesunul na podlahu,kde se stočil do klubíčka a utrápeně vydechl.
Nechtěl plakat! Slzy si zakazoval už jenom kvůli ní.Nechtěl kvůli ní plakat ani jednou.Za tyhle dva týdny se naplakal více než kdykoliv jindy.Její rodiče jej nechutně zesměšnili a ponížili.Chovali se k němu,jakoby byl jenom ubohým psem beze známky citu.Ale on všechno strpěl! Vydržel jejich narážky,hloupé pomlouvání a výsměch,jenom kvůli Tomovy.Nechtěl od něj odejít a naivně si myslel,že by dokázal bojovat s Roby o svou lásku.Jenomže až tady zjistil,jak silným soupeřem Roby je.Dokázala by je bez mrknutí oka rozeštvat jenom slovy a výmysli,kterých už bylo více než dost.
Nesměle zamrkal a zvedl svou tvář po zvuku otevírajících se dveří,ze kterých se na něj dívala Roby s ůsměvem na tváři.Byl to ten ůsměv,kterým mu chtěla říct,že prostě vyhrála.

Die Zeit Läuft #6

30. dubna 2011 v 15:00 | Anette |  Die Zeit Läuft


Autor: Sabienna
Warning: hetero, ze života
"Nemusíš mi nic vysvětlovat, já to ani nechci slyšet." skočím mu do řeči.
"Já ale chci..." namítne, nic mu na to neřeknu. "Je mi jasný, že to musí vypadat asi tak nějak, že tě sleduju. Poslední dobou se potkáváme nějak moc často a...sem si vědom toho, že to musí vypadat divně, ale já za to vážně nemůžu…Fakt ne!"
"Já po tobě žádný vysvětlení nežádám. Nic od tebe nechci." podívám se na něj a on se na mě tak omluvně dívá, vypadá přitom strašně sladce. "Chtěl jsem ti jenom vysvětlit, jak se věci mají." přistoupí ke mně blíž.
"Jo, vypadá to poněkud divně." přitakám mu. "Já tě vážně nepronásleduju na každým kroku. Slibuju, že tě každej večer nepozoruju jak se převlíkáš ani ti neodposlouchávám mobil. Tohle byla fakt jen náhoda. Nevěděl jsem, že David domluví ten shooting zrovna u tebe. Já ani nevěděl, že fotíš." obhajuje se a přitom se tváří jako nevinný andílek. "To si mě vážně uklidnil." jízlivě poznamenám.
"Proč si vždycky tak nabroušená?" tázavě se mě optá.

Rock it! #6

30. dubna 2011 v 14:00 | Anette |  Rock it!


Autor: Crazy.DE.Bill
Warning: hetero

6.
"Ani náhodou, tak opilá nejsem!" směju se a snažím se dostat z podia. Je jich ale na mě víc, tak tam chvíli jen přešlapuju na místě, potom se projdu párktát kolem tyče a přemýšlím, jestli to zkusit nebo ne. Nakonec usoudím, že se mi nic nestane, zahodím všechen stud za hlavu a trošku se roztancuju. Kluci na mě pískají, tak mě to ještě víc vyhecuje. Když si po chvíli všimnu jejich výrazů, sednu si na kraj podia a začnu se smát. Asi jsem vážně trošku opilá.
"Kdyby jste se viděli, pánové.." řehtám se. "Snad jsem vás tak nerozpálila?" usměju se jako andílek. "A teď jsi na řadě ty.." chytnu Billa za rukáv a přitáhnu ho blíž, jenže to trošku přeženu a on spadne na mě. Kluci se samozřejmě začnou smát.
"Promiň.." usměje se přiblble Bill a narovná se. "Já tam ale nejdu, neumím to.." zakroutí hlavou.
"Já to taky neumím.. je to sranda, zkus si to.." pobízím ho, ale stejně ho tam nedostanu. Tak si nakonec jdu sednout zpátky k našemu stolu. Ani jsem si neuvědomila, jak mě z toho tancování bolí nohy. Pohodlně se usadím a podívám se na mobil. Už jsou skoro dvě hodiny v noci.

Autoškola #13

29. dubna 2011 v 17:00 | Katte |  Autoškola
Autor: B-kay
Warning: Twincest
Zatímco Bill spokojeně spinkal u Toma v objetí,ten usnout nemohl.Pořád dokola slyšel v hlavě hlas policajta,jak mu oznamoval,že Veronika zemřela…Bylo to pro něj tak příšerný,že už nikdy nechtěl nikoho ani vidět.Pak si však začal své zoufalství vybíjet do krátkejch aférek,které však vždycky skončili fiaskem.Už tak dlouho necítil teplo nečího těla…a pocit,že jej znovu někdo miluje...
A Bill mu tenhle pocit dodával plnými doušky.Když se mu v náručí nežně chvělo tělo toho spícího andílka,necítil kolem sebe nic,jenom nekonečnou lásku,kterou mu Bill byl schopen dát.Láskyplně se sklonil k jemné kůži na nahém rameně a jemně jej políbil.Přitulil si jeho hřejivé tělo ještě více k sobě a nasával tu omamnou vůni Billovo vlasů.¨
Nevědel si představit,co by dělal,kdyby se osud znovu zopakoval a on by přišel i o něj.Na to raději nechtěl ani pomyslet.Vždyt si už vytrpěl dost.A každej člověk má přeci právo být alespon chviličku štastnej…tak proč by on nemohl?
Bill se v jeho náručí najednou neklidně zavrtěl a poslepu tápal po Tomově dlani.Ten jej rychle chytil za ruku a líbl jej nežně do vlasů.Bill se razem uklidnil a pokračoval dál v spokojeném snění o jejich budoucnosti.Protože jenom ve snách si tu budoucnost můžeme vybrat,jakou chceme…jenomže se ne vždy rovná realitě…

Tóny srdce #11

29. dubna 2011 v 14:00 | Anette |  Tóny srdce
Autor: AngeliQue
Warning: hetero, romantika, realita
· "Omlouvám se, že jsem ti způsobil doživotní trauma!"
· "Mmm… ukážu ti to, ale jen proto, že jsi to ty!"
· "Nic na světě si nepřeji víc!"
*

Cesta větru #20

29. dubna 2011 v 13:30 | Anette |  Cesta větru
Autor: Crazy.DE.Bill
Warning: hetero

20.
,Lásko..víš, Kate mi slíbila..že mi je nějdy půjčí." řekne Lorry zamyšleně a vezme si do ruk ty pouta
,,Cože? Ale já se nechci už připoutávat.." směje se Bill
,,No..já se klidně obětuju.." zaculí se Lorry a políbí ho
,,V tom případě..nevím na co tu čekáme.." usměje se Bill a vstane. Potom vezme pouta a do náruče Lorry a zmizí spolu v jeho pokoji... :D

Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem #11

28. dubna 2011 v 18:00 | Anette |  Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem


Autor: Ainikki
Warning: drama, psychologické, romantika, hetero
Kapitola 11.
Musel raději odjed. Ta atmosféra dusna se mezi nimi dala krájet. Věděl, že mu stejně nic víc neřekne a ona se zřejmě cítila dost trapně. Viděl něco, co mělo očím okolí zůstat skryto. V tichosti si vypili kávu a po tom, co ho ujistila, že bude v pořádku, se vrátil do svého bytu.
"Někam se chystáš?" Reagoval na svého bratra, který si v koupelně soustředěně maloval černou linku.
"Do Berlína. Říkal jsem ti to přece."
"Promiň, nějak jsem to vypustil. Jedeš za Niki, předpokládám."
"Jo, chci se rozloučit. Skoro měsíc se neuvidíme. Vrátím se zítra večer. Tome, stalo se něco? Vždyť tohle přeci všechno víš. Mluvili jsme o tom včera."
"Nic se nestalo. Bolí mě jen trochu hlava." Použil první výmluvu, která ho napadla.
"Tak běž do postele. Donesu ti nějakej prášek."
"To je dobrý. Nedělej si starosti. Musíš jet. Cesta ti zabere pár hodin. Už teď dorazíš dost pozdě v noci. Jo a Bille. Jsem rád, že sis konečně našel holku, kterou máš rád."
"Jo, to já taky." Pousmál se na své dvojče a pokračoval v zkrášlování svého obličeje.

A-m-a-n-d-a #11

28. dubna 2011 v 17:00 | Anette |  A-m-a-n-d-a
Autor: MoNiK
Warning: sex, láska, nebezpečí, napětí
Otevřu dveře a spatřím vysokou blondýnu ( bárbínu) , má na sobě krátkou ryflovou mini a růžovej top, no fuj. Když mě uvidí, jen si mě změří hnusným pohledem a odstrčí mě stranou aby mohla projít. Dojde do obýváku za Tomem a sedne si mu na klín, přitáhne si ho k sobě a snaží se ho políbit. T: " Vaneso co tu děláš?" Tom ji od sebe odtáhne a stoupne si.
V: " No přišla sem za svým myšáčkem."
Musím se smát, ta nána se na mě jenom otočí a divně si mě prohlíží.
V: " Co se směješ? jestli ti tady dávají málo práce ráda ti nějakou přidám."
T: " Vaneso , to nemusíš, je to naše služebná, má práce dost."
A: " No to jistě, tak já mizím nebudu vás rušit."