Disco girl dirty #Úvod

12. dubna 2011 v 16:07 | Anette |  Disco girl dirty
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

HOLKY:

Hlavní hrdinka Mandy je krásná osmnáctiletá holka, která si je svého vzhledu dobře vědoma. Kluci z města jí leží u nohou, včetně jejího kluka Toma, se kterým si Mandy hraje jak kočka s myší. Mandy je inteligentní a ví, jak vytěžit ze situace, dobře dokáže odhadnout lidi a miluje ironii a sarkasmus.


Karolina je dvojče Mandy a oproti svojí sestře je plašší a zakřiklá. Po tom, co na diskotéce otěhotněla s cizím klukem, ji rodiče vyhodili z domu a nastěhovala se do bytu Mandy. Ta jí ale její situaci rozhodně neulehčuje, spíš jí její zpackaný život předhazuje.

Laura je jedna z mála Mandiných kamarádek. Má staršího bráchu Roberta, který by chtěl s Mandy chodit jako už kdysi. Laura je trochu ujetá, ale férová.

Zdravotní sestřička, se kterou se Tom spustí. Jen tak pro představení.

KLUCI:

Dvacetiletý Tom je díky svojí skupině docela dost známý, díky čemuž mu lezou holky do postele samy. On ale chodí s Mandy, kterou doopravdy přes všechno miluje a nevadí mu vykašlat se kvůli ní na svoje mužské ego. Tom je extrovert s hromadou kamarádů.

Velký bráška Mandy, Timo, si na nezájem holek rozhodně stěžovat nemůže. Je to krasavec, za kterým každá pálí. Jenže on chce jen jednu, Patricii, která ho však ne. Timo kvůli ní vletí pod auto a skončí v nemocnici. Se svou "malou" sestřičkou mají krásný vztah, který chápou jen oni dva. Timo zbožňuje zábavu, hudbu a sex.

Gustav je kamarád Toma, bubeník v jejich skupině a hlavně Mandin bývalý. Rozešli se sice před víc jak dvěma roky, ale jeho láska k Mandy pořád nepřešla. Gustav je spíš introvert, ale zato kamarád.

Christian, který tajně chodí s Karolinou, je do ní zamilovaný, ale i přesto "ujede" s Mandy, která se mu zdá víc sexy, odvázená a vůbec všechno. V zápětí toho ale zalituje a prosí Mandy, aby to zůstalo jen mezi nimi. Chris je kamarád Toma.

+ Robert, bratr Laury
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Disco girl dirty

Ano

Komentáře

1 Sabienna Sabienna | 12. dubna 2011 v 17:01 | Reagovat

snad první ff kterou čtu ve které není Bill :D:D ale to vůbec nevadí... :)) počkám si na pár dílů, abych věděla co z toho vyleze =)) miluju povídky o Tomovi.. fakt mě to baví číst =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama