Květen 2011

Blogová FF

31. května 2011 v 20:22 | Anette & Katte |  News about blog


Táákže milí zlatí, konečně se naskytla chvíle, kdy by se dala zorganizovat 'hra'. (viz. tady )
S Anette jsme se shodly na neděli. Pátek a sobotu budete asi všichni někde venku, tak by se nás asi moc nesešlo :)
Takže, dejte vědět do komentářů, zda by vám NEDĚLE (omlouvám se za error s tou sobotou :D ) cca od 20:00 vyhovovala...? ;)
Pokud by někdo měl problém s 'pravidly' není problém se zeptat, vše potřebné vysvětlíme ;)

Vrať se mi #5

31. května 2011 v 17:00 | Katte |  Vrať se mi
Autor: Nisch <3
Warning: twincest

Se smutným výrazem se Bill pomalu došoural k autu. Nasedl a zdravou rukou se připoutal. Proč se tak chová… Nechápal bratrovo chování. Nechápal ani to svoje. To, co se s ním v poslední době děje, ho trochu děsilo, znepokojovalo. Ať se snažil sebevíc, neustále musel na Toma myslet. Po večerech, když ležel v posteli, si představoval věci, které by neměl. Představoval si, jak se ho Tom dotýká, líbá ho a říká mu něžná slova. Dokonce i jak se spolu milují. Bill věděl, že tohle už z hlavy jen tak nevyžene. Že cítí ke svému staršímu bratrovi něco víc než jen bratrskou lásku.
Z přemýšlení ho vytrhlo bouchnutí dveří ze strany řidiče.

Rebel #13 [2]

31. května 2011 v 16:00 | Katte |  Rebel II. řada
Autor: B-kay
Warning: Twincest
Ještě dlouho do noci jsem nemohl klidně usnout. Pořád jsem se díval po pokoji, abych se ujistil, že jsou oba v pořádku. Zatímco malej klidně spinkal ve své postýlce, Bill mi ležel v náručí a bezmocně se ke mně tulil. Bylo mi jej skoro až líto. V poslední době nemám na nic náladu, jsem z toho všeho strašně vyčerpanej, a i když se snaží, nedokážu se s ním milovat. Od té doby, co jsme se jsem nastěhovali, se mezi náma neodehrálo víc, než líbání a tulení. Nemůžu říct, že po něm netoužím, protože to není pravda. Ale vždy, když se o něco pokusí, já se stáhnu. I když se snaží působit v pohodě a smířlivě, já vím, že jej to také trápí. Už jenom jeho oddaný pohled, ve kterým se mísí zklamání se starostí, mi dělá neskutečné výčitky svědomí. V poslední době jsem k němu zvláštně chladný a on si to vůbec nezaslouží. Nechci mu ubližovat, to by bylo to poslední, co bych chtěl svým chováním dosáhnout, přesto to však nejde jinak. Dokud nad náma bude viset ta nepříjemná nejistota, zřejmě to lepší nebude…

Chci být zase sama sebou! #11 END

31. května 2011 v 15:00 | Anette |  Chci být zase sama sebou!
Autor: MoNiK
Warning: sex, láska, hetero, napětí, nebezpečí
Doběhnu do šatny a vytáhnu ze skříně velkou černou tašku.
Hodím ji na protější sedačku a začnu do ní skládat komínky ze skříně,
komínky pečlivě složené, přehnuté v tom pravém záhybu.
Potom přejdu ke skříni s věšáky.
Rychle z věšáku ztrhám kalhoty a neforemně je složím do té černé dámy co sedí na sedadle naproti mně. Jako poslední přijdou na řadu mikiny, některé už jsou v tašce, ty ze skříně.
Ale větší část jich pořád visí na ramínku ve skříni.
Potom tašku donesu do ložnice a hodím ji rozepnutou na postel.
Přejdu do koupelny a z poličky pod zrcadlem vezmu své šminky, různé gely a z hrníčku vezmu kartáček.
Když chci odejít zarazím se mezi dveřmi. Chvíli zírám na Tomovu voňavku postavenou na poličce. Pak přejdu pomalu blíž a uchopím ji do ruky.
Malá lahvička mi sjede přesně mezi prsty, ukazováčkem zmáčknu rozprašovač a na krku ucítím tu nádhernou, jemnou, pánskou vůni.
Tahle vůně se mi vždy vybaví, tuhle vůni miluji…stejně jako jejího majitele! Bohužel!

Tóny srdce #27

31. května 2011 v 14:00 | Anette |  Tóny srdce
Autor: AngeliQue
Warning: hetero, romantika, realita
(Doporučená hudba pro tento díl: Nelly Furtado feat. Tiësto - Who Wants To Be Alone)
· "Příště mi budeš říkat i to, žes do někoho vrazila na ulici!"
· "Dobře…"
· "Motýlku, stalo se něco?"
*


Perfect Symetry #04

31. května 2011 v 13:00 | Katte |  Perfect Symetry
Autor: B-kay
Warning: twincest, romantika
Netrvalo dlouho a pokojem se ozvalo nesmělé klepání. Tom se už dávno stihl přemístit ode dveří na postel, kde "trucoval".
"Ano?" křikl a byl připravený na hněvivý výraz tváře, pokud by za dveřma stála Simone, nebo Bill.
"Miláčku, co to bylo? Ty ses zbláznil?" Bella za sebou dveře tiše zavřela a rychlými kroky přiběhla k posteli, na které ležel Tom.
"Naštval mě," odsekl jí jednoduše a trpce stiskl rty.
"Ne, Tome, nenaštval. Neřekl ti nic. Tys to začal. Víš, jak se tvářil?" Bella se snad poprvé nadšeně neusmívala a na tváři jí pohrával nešťastný výraz. Cítila se za to všechno jaksi zodpovědná. To ona přeci zorganizovala jejich setkání. Byla to ona, která přijela za Billem s prosbou o pomoc ohledně příprav svatby. Teď toho litovala...
Ne kvůli tomu, že by Billa neměla ráda. Milovala jej jako vlastního brášku, kterého nikdy neměla, přesto se nedokázala dívat na to, jak se ti dva vědomě ničí a ani jeden se nechtěl vzdát.

Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem #27

30. května 2011 v 18:00 | Anette |  Poslední rok, aneb smlouva s ďáblem


Autor: Ainikki
Warning: drama, psychologické, romantika, hetero
Kapitola 27.
Dívka odešla a on zůstal zamyšleně sedět ve svém křesle. Zpytoval svědomí? Možná. Rozhodně si ale byl jistý tím, že to, co udělal, bylo správně. Sice se nemohl ubránit nepříjemné předtuše, že ač Leonie nic nehrozí, jejich hněv se snese na jeho hlavu. Porušil loajalitu a to Vyvolení neodpouštějí. Konečně se ale svému příteli bude moci podívat do očí. Přesto se sám sobě nepřestával hnusit. Nechal to zajít tak daleko jen kvůli tomu, že čekal, že se všechno vyřeší samo, že se jednoduše mezi nimi najde odvážlivec, který tu "smlouvu" poruší. V myšlenkách těm mladým lidem nadával do zbabělců, ale jedině on tu byl ten, kdo byl zbabělý. Celou dobu jen nečinně sledoval tu zkázu, i když s tím, co dělali, se nikdy vnitřně plně neztotožnil. Bylo ale pohodlnější to všechno nechat být a jenom přihlížet.

Horké dlaně kytaristy #10

30. května 2011 v 17:30 | Katte |  Horké dlaně kytaristy
Autor: B-kay
Warning: twincest

"B-bille, miláčku... před chvilkou ses nechtěl ani líbat a teď se chceš milovat?!" zašeptal Tom nechápavě, avšak s úsměvem na rtech. Ta Billova sladká nevinnost jej přímo dorážela. Tvářil se, jakoby sex s bratrem bylo něco úplně přirozeného.
Bill na něj nevinně zamrkal a poté se znovu dožadoval sladkých rtů svého dvojčete.
"N-ne, Bille," špitl Tom hned, jakmile ucítil, že jeho kalhoty se mu pomalu sesouvaly po stehnech až ke kolenům, jak je Bill šikovně tahal dolů.
"Pšššt, nikdo se nevzbudí," šeptal Bill, zatímco Tomovi svlíkal obrovské triko na spaní. S lehkým vydechnutím se položil na Tomovo nahé tělo a jemně jej začal líbat na bradě a krku.
Tom se už nedokázal bránit ani minutku. Sám s tím měl problémy. Jeho tělo už dýl nedokázalo vydržet bez Billova protějšku. Rychle si jej protočil pod sebe a tiše pronikl mezi jeho překvapením pootevřené rty. Bill slastně zabručel do Tomova polibku a lehce jej nehty škrabkal po nahých zádech.
"Chceš tak moc riskovat?" špitl Tom a něžně přitiskl svůj nosík k tolik podobnému. Bill se lehce zaculil a opatrně zatáhl závěsy .
"Já nechtěl, to tys začal," vyplázl na něj jazyk a znovu se pohodlně uvelebil do polohy ležmo.
Tom se na něj lišácky zaculil.

A-m-a-n-d-a #27

30. května 2011 v 17:00 | Anette |  A-m-a-n-d-a
Autor: MoNiK
Warning: hetero, láska, sex, napětí, nebezpečí

Procházíme se s holkama po městě, když nás najednou Sam začne táhnout ke stánku s novinama. S těží si stoupne na špičky a vytáhne z posledního a nejnižšího řádku časopis s Barbie na titulní straně. Mě ale mnohem víc zaujmou noviny nahoře.
Popojdu blíž a se mnou v patách Jane v náručí se Sam.
" Tom Kaulitz se po dvou týdnech probral z komatu!"
Hlásili velkým červeným písmem noviny na titulní straně.
Vytáhla sem noviny a začetla se do článku co stál při tom a vydám se směrem lavičky co stála opodál. Za chvíli si za mnou sedli holky.
" Čti nahlas." Poslechnu Jane a čtu: "Tom Kaulitz slavný kytarista skupiny Tokio Hotel se po dvou týdnech probral z komatu, včera kolem 16cté hodiny jeho bratr zaregistroval mírné chvění jeho víček a pak opravdu otevřel oči, neví se kdy Toma lékaři pustí domů ale my doufáme spolu s jeho bratrem a rodinou,že brzy."
Dočtu poslední slova psaná v textu a rozmaže se mi svět, brečím.
" Am, to tě to tak vzalo?" " Já nevím, ale jsem šťastná."
" A co k němu vlastně cítíš? Třeba i nenávist?"
" Nenávist? Blázníš? .....ne necítím, je to zvláštní ale jako by za to co si vytrpěl kvůli mně už necítím ani zbytek nenávisti...miluju ho."

Kapky posledního štěstí #7

30. května 2011 v 16:00 | Anette |  Kapky posledního štěstí
Autor: LeonTý*
Warning: Hetero
Vytáhla jsem klíč co byl pod vázou u rozlehlé vily a zasunula jsem ho do zámku.Docela mě překvapilo,že dveře nakonec byli otevřené.
Včera jsem se s Tomem domlouvala,že by jsme vyrazili na nějaký výlet,protože dneska bylo krásně.
Proto mě překvapilo,že když jsem vešla do jeho obrovského obýváku ležel na prostorné sedačce zabalený do deky a koukal bez velkého zájmu na velkou plazmu co měl na zdi.
,,Ahoj."Pozdravím ho a on se ke mně nepatrně otočí a já vidím jak je bledý a nevypadá moc dobře,,Děje se něco?"Zajímám se ihned.
,,Není mi moc dobře."Odvětí potichu a vyčerpaně přiřve víčka.
,,A proč neležíš v posteli?"Vyzvídám,protože furt ta postel je pohodlnější než pohovka.
,,Nemůžu."Odpoví mi a oči otevře,,Přes noc jsem celou postel propotil a tenhle gauč na tom nebude za chvíli o moc lépe.Před chvílí jsem si měřil teplotu 38,3."Informuje mě zesláble a já vykulím překvapeně oči nad čímž se pousměje,,Neboj neumírám." Doplní pobaveně.
,,Víš co tak lež."Přikážu mu,,Udělám ti čaj s medem a pořádně se o tebe postarám aby tě ta nemoc neskolila."Nad tím se pousměje a hned mu udělám čaj,dám mu paralen na snížení teploty ani vlastně neví k čemu je.Pak když na chvíli usne se rozhodnu mu vyměnit ložní prádlo v ložnici.A popravdě bylo opravdu celý propocený.Nechápala jsem jak se to až takhle mohlo stát a hned jsem všechno hodila do pračky a otevřela mu v ložnici všechny okna.
Paralen mu horečku nakonec srazil ale jinak na tom po celý týden nebyl o moc lépe...