Červenec 2011

Tóny srdce #15 [2]

31. července 2011 v 18:00 | Anette |  Tóny srdce II. řada


Autor: AngeliQue
Warning: hetero, romantika, realita

  • · "Jsi krásná!"
  • · "Miluj se se mnou, prosím!"
  • · "Děkuju…"
(Song for this part: Groove Coverage - November Night :))

A-m-a-n-d-a #30 [2]

31. července 2011 v 17:00 | Anette |  A-m-a-n-d-a II. řada


Autor: MoNiK
Warning: hetero, nebezpečí, láska, sex, napětí


TH feat HD #1 [2]

31. července 2011 v 16:00 | Anette |  TH feat HD II. řada
Autor: Nightmare
Warning: hetero, party-love-drama
Když jsem to začala po skončení první řady psát,vůbec jsem si nemyslela,že bych to taky mohla ještě někdy dokončit.
Ale zázraky se dějou..
Druhou řadu bych chtěla věnovat Terushce,protože jen kvůli ní jsem to dopsala.
Je to zároveň asi moje poslední povídka. Tak si jí užijte. nightmare.
1. Hahá let's go to the party !
"A cenu za Best Newcomer vyhrává...chvilka napětí...HirsutDyxXx!!"
Zvolá Jared a to už vyskakujeme ze svých sedadel a prudce se objímáme. OMG vyhrát cenu za nejlepší nováčka v MTV music adwards je fakt něco. A my to dokázali!
Všichni se rychle poobjímáme a pak naše cesty míří na podium. No tyvoe jsem si v té nervozitě ani nevšimla,jak to Jaredovi dneska sekne. Tak to je fakt něco. Vyhrajeme cenu a ještě se můžu obejmout s takovým kořenem. I jeho hudba není špatná. Nechá si mě s gratulací až nakonec,moc dobře si všimnu ,jak mě sjede pohledem a zářivě se usměje. Pak mě lehce obejme,ovšem nepozorovaně mě plácne po zadku. Pak dostanu ještě pusu na tvář a Mára se na mě šíleně tlemí,když vidí můj vyděšený výraz.

Trest #16 END

31. července 2011 v 15:00 | Anette |  Trest
Autor: Nightmare
Warning: hetero, komedie/lovedrama

16. Happy end?
Bill:
Tak sme se šli projít,jenomže pak tam byl obrovskej strom a lavička,docela dost skrytá,taková romantika a ona si tam chtěla sednout. Zeptal sem se jí,proč se mi vyhejbá a ona řekla co jinýho,než že neví.Ale pak se něco změnilo,viděl sem to na ní,byla hrozně smutná a koukali sme si do očí. Potom mě objala a začala brečet,snažil sem se jí utěšit a stíral jí slzy. Ale pak udělala další nečekanou věc,políbila mě. Tak něžně a procítěně..a pak se mi schoulila v náručí a řekla mi,že mi děkuje a omlouvá se..doufám,že už je to tímhle vyřešený. Další problémy už nesnesu.Tak sme tam tak seděli a obejtí na tý lavičce.. "a co teď?myslíš,že se něco změnilo,nebo ne?"zeptal sem se jí.. "Bille..změnilo..konečně sem si přestala nalhávat,že tě nemám ráda..protože to fakt není pravda..už se ti dál nemůžu vyhejbat..myslela sem,že se to vyřeší,že prostě odjedeme a už se nikdy neuvidíme.." řekla mi docela dojemnou větu "ale já se s tebou chci vídat dál Simm..vždyť já tě mám hrozně rád.."řekl sem jí,musel sem. "já tebe taky Bille"usmála se a pak sme se znova tak krásně políbili. Byl sem šťastnej! "myslim,že bysme měli jít,už je osum"řekla mi po chvíli,když se podívala na hodinky. "oni se vracej v devět,ale mohli bysme si dát něco k jídlu,protože mám vážně hlad"odpověděl sem a pak sme se zvedli..chytil sem jí a ještě než sme šli jí vlepil jeden kiss ve stoje. Usmála se "já..mám radost víš"řekl sem jí důvod..:) a pak sme se vzali za ruce a šli na něco k jídlu.

I can’t help myself #24

31. července 2011 v 13:00 | Katte |  I can’t help myself
Autor: Ivetka
Warning: Twincest
Počasí se od včerejška nezlepšilo ani trošku. Spíš naopak. Včera jsme celou cestu šli pěšky, bez přestání, většina z nás je nachlazena, ale nikdo z nás kluků ne. My jsme to přežili ve zdraví. Ale svaly mě po včerejší exkurzi bolí ještě víc, než-li včera. Venku neustále prší a fouká vítr, na noc dokonce hlásí i bouřky. Ale zítra se to má prý už vylepšit.
Na dnešek jsme si žádný program nepřipravili, spíše učitelka s vychovatelkou ne. Nemá to ani cenu, někteří dole hrají společenské hry, někdo se učí, něco dělá, co ho zrovna baví. My jsme s klukama na pokoji, dokonce jsme pozvali i druhou polovičku party, a přemýšleli, co budeme dělat.
,,Dokážete si představit, že by dnes v noci byla bojovka? To by byla docela sranda… Jak mají být ty bouřky, to by nemělo chybu." Směje se Theo.

Nezkrotné zvíře #2

30. července 2011 v 17:00 | Katte |  Nezkrotné zvíře
Autor: _____
Warning: Twincest, napětí, romantika, sex, nebezpečí

Položil jsem Toma na postel a snažil se z něj servat tričko, ale měl ho tak velké, že jsem se v něm zamotal.
"Proč musíš nosit tyhle debilní trička?!" zanadával jsem si,
"Ukaž, prosím tě." opatrně mě chytl za loket a bez problémů si vršek sundal.
"Nechápu, fakt že ne..." zakroutal jsem hlavou, ale nechával jsem to být a dál se věnoval pouze Tomovu tělu. Obkročmo jsem si na něj sednul a prsty přejel přes jeho vypracovanou hruď.

Kouzlo zoubkové víly

30. července 2011 v 16:00 | Katte
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika
1.9.1994:
V útulné kuchyni to vonělo po čokoládě a sladkým pudinku.Všude po stole byli rozloženy různé malinkaté mističky s medvídky a kolem i sklenky s talířky.
Vysoká žena stojící u umyvadla měla plné ruce práce,ale stejně ji na tváři pohrával štastný ůsměv a i když na ni ještě čekal úklid chodby,a obýváku,kterej vypadal jako po výbuchu ,byla spokojená.
Dneska měli totiž její dva kluci narozeninovou párty.Pozvali si několik kamarádů a všichni tady blbli s balonky,naháněli se,nebo si hráli na piráty a zloděje.Simone byla neskutečně štastná,když mohla vidět usměvavé tvářičky svých miláčků a když se její dům otřásel jenom dětským smíchem.Nic krásnějšího si nedovedla představit.
Ted se domem však ozývalo příjemné ticho,které Simone dodávalo energii.Bylo kolem půl desáté a své dva broučky už uložila do postýlek,takže už měla čas jenom pro sebe a-úklid celýho domu…

Léčba čokoládou #9

30. července 2011 v 15:00 | Anette |  Léčba čokoládou
Autor: Báři
Warning: hetero, 18+, komedie, romantika
"V sobotu, po koncertě se stavte u mě v pokoji."
"Skončila jsem."
"Radši na mě ani nemluv."

Hope #4

30. července 2011 v 14:00 | Katte |  Hope
PhotobucketPhotobucket

Autor: Bkay
Warning: Twincest

Bill toho večera uléhal do postele po dlouhé době klidnější a vyrovnaný.Jednou se prostě bude muset smířit,že Sáru už nikdy neuvidí.
Ze začátku ji výdal na každém kroku.Nechtěl věřit tomu,že je pryč.Přišlo to všechno tak nečekaně a právě ve chvíli,kdy si Bill přišel jako nejšťastnější člověk planety.Byl to ten nejtvrdší úder, jakej kdy mohl dostat.Trápil se pro ni strašně dlouho.Lidé se s ním mohli snažit komunikovat,neodpovídal.Mohli se na něj usmívat a povzbuzovat jej,stejně je všechny ignoroval.Byli to všechno jenom pokusy o jakousi útěchu …


Tóny srdce #14 [2]

29. července 2011 v 18:00 | Anette |  Tóny srdce II. řada


Autor: AngeliQue
Warning: hetero, romantika, realita

  • "Katie, neubližuj mu!"
  • "Já tě miluju!"
  • "Dobře…"