Srpen 2011

Last holiday day

31. srpna 2011 v 20:00 | Anette & Katte |  News about blog


Ahoj, Áliéni :D
Tak co? Jaké máte pocity z toho, že dneska je tohle poslední den prázdnin a zítra zase začnou ty školní muka? :D Hmmm? Upřímně, já z toho moc dobrej pocit nemám. Ale to je jedno, chci slyšet vaše zážitky z prázdnin, kdy jste byli, s kým jste byli, co jste dělali, a tak podobně, všechno, co vás jen napadne, a chcete se o to podělit nejen se mnou ale i s ostatními čtenáři. Popřípadně můžete psát i jak se těšíte do školy, do jaké jdete třídy, školy a tak....
Fantazii se meze nekladou, tak šup, čekám slohovky! :D Čas je neomezen (nebudu tak zlá, jako češtinářky...)

Btw: kdyby jste se chtěli podělit o nějaké fotky, klidně je sem můžeme přidat! :D

Tak já třeba začnu jo? Aby jste to měli jednoduší :D

Bestiář #13

31. srpna 2011 v 17:00 | Anette |  Bestiář

Autor: *lil eve*
Warning: hetero, sex, násilí, smrt, realita, vtip


MOBIL se mi ložnicí rozeřve tak nahlas, že mám strach, aby se mi kvůli němu nerozskočilo čelo. Připadá mi, jako bych v hlavě měla regiment vojáků na koni a v puse mám vyprahlo jak na poušti. Bože, a to slunko!

Musím si na obličej přitisknout polštář, abych se uchránila před jeho paprsky. Těžká rána opilcova, proletí mi v hlavě tátova slova. Ušklíbnu se a málem hodím tyčku přímo vedle postele. Opatrně se na posteli posadím a naberu vzduch do plic. Fuj, smrdí to tu jak v opičárně. Heh, taky jeden z taťkových slovních obratů...

Mobil dozvoní. Aniž bych se podívala, kdo mě sháněl, zvednu se a přejdu k oknu a otevřu ho dokořán. Okamžitě mě ovane svěží proud vzduchu. Ano, to je ono, to je přesně to, co potřebuju. Opřu se lokty o parapet a jen tak tam stojím.

Asi za dvacet minut se ložnicí roznese zvuk mobilu nanovo. Bolestně zaskučím a odlepím se od okna. Vrávoravě dojdu k nočnímu stolku a hovor příjmu. " Hakenová."

" Dobré den, Alex Kizil. Volám ohledně vašeho auta, které jsem vám u nás v servisu opravoval," ozve se ze sluchátka mužský hlas. Chvilku mi trvá, než se zorientuju a vzpomenu si, do jakého že servisu jsem auto vůbec dávala.

" Ah, jistě," přitakám, když se rozpomenu.

Dotknout se slávy #12

31. srpna 2011 v 16:30 | Anette |  Dotknout se slávy

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

,,A..ahoj," vykoktala jsem ze sebe a uklidnila se, když jsem v kuchyni viděla jen Toma.

,,Dobré ráno," podíval se na mě s úsměvem a podsunul mi talíř se snídaní. ,,Povídej, co se
včera stalo?" přisedl si naproti mě.

,,Nic, mělo by?" dělala jsem že o ničem nevím a kousla do toastu.

,,Erin, já to viděl. Líbali jste se," zakřenil se. Vypadal dost šťastně, že to viděl. Zaskočilo
mi, když jsem si to znovu představila. Bylo to sice jen pár vteřin, ale i tak na to
nezapomenu. ,,No??" čekal na mé vyjádření. Pokrčila jsem rameny.

,,Já nevím," napila jsem se čaje.

,,Tak jak to bylo?" vyzvídal dál.

You can do it... #8

31. srpna 2011 v 16:00 | Anette |  You can do it

Autor: Crazy.DE.Bill
Warning: hetero, romantika, komedie, drama

8. díl
Ráno mě vzbudí šimrání na obličeji. Na včerejší noc si pomalu ani nevzpomenu. Otevřu oči a před sebou uvidím Lilly. "Co blbneš, nech mě spát.." řeknu rozespale a oči zase zavřu.
"No to by se ti tak hodilo.. můžeš mi laskavě vysvětlit, proč odtud před minutou odešel Bill a proč jsi nahá?"
Najednou se mi všechno vybaví. Šokovaně otevřu oči a posadím se s peřinou přimáčknutou k tělu. "Ale..to.. nic, vážně.." koktám jako holčička přistižená mámou při kradení cukrové ze spíže.
"Jasně, to ti tak věřím.. viš co? Jsi příšerná! Diktuješ lidem co mají dělat a sama děláš pravý opak, mám toho dost!" vyjede na mě. Tohle je zlé, Lilly je od přírody klidný člověk a když se naštve, stojí to opravdu za to.
"No tak Lil.. já to nechtěla udělat, on sem přišel sám.. kdo mohl tušit, že nevinný Bill Kaulitz vleze ke mě do postele a ne jen pro to, aby nemusel stát na zemi.."
"A ty jsi tu asi vůbec nebyla a nedovolila mu to! Končím, nenechám si od tebe už nic diktovat. Jsi děsná manipulátorka!" ještě mi věnuje dost ošklivý pohled a pak odejde z mého pokoje.
Na nic nečekám, obleču si župan a rychle vystřelím za ní. Tom sedí s Billem v obýváku a snídají, Lilly kolem nich jen prosviští. "Lilly stůj! Tohle přece nechceš udělat, máme přece svoje plány.." snažím se ji přivést k rozumu.

Dopis #16

31. srpna 2011 v 15:30 | Anette |  Dopis
Autor: Nightmare
Warning: hetero, láska, poznání

16. Patrick
Laura…
"fajn…za chvíli sem dole"řekla jsem do telefonu,zaklapla ho a šla se ještě mrknout do zrcadla,jestli vypadám aspoň trochu jako člověk.
Venku už čekala Monica s Robertem a Patrickem. Totiž dneska sme si měli vyrazit ve čtyrech.
Abych objasnila situaci…Monica se čerstvě dala dohromady s Robertem. Neznáme je zas tak dlouho,ale rychle se začlenili do naší party a mezi Robem s Mončou to hnedka začlo jiskřit. No a teď sou konečně spolu.
Patrick je kámoš…ale všichni věděj,že se mu dost líbím,nevim ,jestli to nebere třeba jako rande ve čtyrech… možná jo. Ale co taky,vždyť já zadána nejsem a to,že si píšu s Billem …občas volám neznamená,že někoho mám.
Sice ho miluju….spíš asi platonicky,ale takle bych promarnila snad život psaním emailů. To nechci.
Poslední dobou mám pocit,že to stejně s Billem vyšumí…prostě tomu nevěřim,že my dva bysme se mohli dát někdy dohromady…přece by ten slavnej kluk nemohl chodit se mnou.
Jasný,psal že na mě myslí…píše pořád..volá když má čas…ale…

Léčba čokoládou #25

31. srpna 2011 v 15:00 | Anette |  Léčba čokoládou
Autor: Báři
Warning: hetero, komedie, romantika, +18
"A máš ke mně proslov?"
"Sorry."
"Ten alkohol mě vždycky zmáhá."

Válka nebo láska? #32 2/2 END

31. srpna 2011 v 14:30 | Anette |  Válka nebo láska
Autor: Katsumi
Warning: hetero


Takže, je to tu :) poslední dílek. Chtěla bych moc poděkovat všem, co tuhle povídku četly, doufám že se vám líbila. Zvlástní poděkování patří Annie a především Sajce za jejich krásné komentáře který mě vždycky hrozně moc potěšili. Brzo se ohlásím z novou povídkou tak snad se bude taky líbit :) Jinak druhá řada této povídky je momentálně na bodu mrazu, protože moc nemám nápad na děj v ní :) a slibuju že se o něco pokusím :) Takže ještě jednou velké díky všem a také adminkám za příležitost zveřejnit mojí povídku na tak skvělém blogu :)
32(2/2) Konec
,,Miluj mě, prosím" zasténala jsem Billovi do ucha zatím co mi svími rtíky zasipával krk něžným polibky a jeho ruce bloudily na mích nejimtimnějších místech ,,Katsumi já..." zastavil se, cítila jsem jeho chvění, jeho nervozitu a strach. ,,Bille prosím, nemluv, už nemluv.." přítáhla jsem si ho za tváře k sobě a nežně ho políbila, překulila se na něj a pevně ho objala za stálého nežného líbání, potřeboval vědět že může, že jsem zapoměla a že toužím po tom aby se naše těla spojili v jedno. ,,Hrozně po tobě toužím" zasténal Bill a víc si mě přirazil na svůj rozpálenej klín, překulil se zpět na mě a lehce mi roztáhl nohy, ulehl si na mě a ještě chvíli mě trápil, svím tělem se o mě lechce otíral, a dělalo mu to stejně dobře jako mě. Náš dech se ještě víc prohloubil a Bill poprvé hlasitě vzdychl. I přez to že to může uslyšet Tom, nebo kdokoliv vtrhnout do pokoje nezastavili jsme se a Bill mě naposledy políbil. Lehce si zhoupl moje boky a pomalu do ně pronikl. Oba jsme slastně zaklonili hlavy. Bill se ke mě hned vrátil ,,Všechno v pořádku lásko?" zasténal mi trochu udýchaně ale hlavně ustaraně do úst ,,Moc mluvíš Bille". Přítáhla jsem si ho k sobě a co nejvášnivějc jej políbila. Bill se přestal ostýchat a konečně rozjel hru podle svého. Objal mě za boky a jedním pohybem nás oba poslal do sedu. Dosedla jsem na Billa nejvíc jak to šlo, oba jsem hlasitě zasténaly, ale pokračovaly jsem pořád dál. ,,Miluju tě Katsumi" zasténal mi Bill v opojení orgasmu do ucha ,,Taky tě miluju" naposledy jsem dosedla na Billa a ten si zničeně položil hlavu na moje rameno, které hned zasipával polibky, přez krk došel až ke rtům ,,Jsi tak úžasná" zašeptal proti mím rtům a já se zase mohla vpít mezi ty nejkrásnější rty, který dnešní ráno musím opustit. Když se podemnou Bill začal znovu pohupovat, přestala jsem ho líbat a pobaveně se na něj podívala ,,No co, nikdy nemám dost" zatvářil se jako svatoušek a my se dál nechaly unášet vášnvou nocí...
Zatím co Bill už vedle s úsměvem na rtech podřimoval, já pořád nemohla, ručička ukazovala 3:25 a já věděla že je čas vrátit se k sobě do postele, protože na 9:00 je naplánován náš odjezd. Lehce jsem se vymanila z Billova obětí, našla tužku a papír a tak jako on mě včera, já dnes mu tu nehcávám dopis, jenomže až tenhle dopis bude Bill číst, já už budu na cestě domů, domů do Čech...dřív než sem začla psát mě v očích pálely slzy, nechala jsem se volně stýkat po mích tvářích, co mu mám napsat?...,,Popřála bych ti krásné ráno Bille, ale nemohu, už sem na cestě zpět, zpět domů. Je mi to tak strašně líto, jsem srab že ti píšu, ale nemám srdce na to abych tě vzbudila a rozloučila se s tebou, bylo by to ještě horší, než je to teď. Srdce mi buší a buší jen pro tebe a láskou k tobě, ale musím tě opustit, přez všechno co se tu stalo, na tebe nikdy nezapomenu, stejně jako na ty tři slova které jsi mi dnes v noci řekl. Už ted mi chybíš, ale i přez to tě musím opustit. Miluju Tě Bille. Zbohem tvá Katsumi" otřela jsem nával dalších slz, a hlavu zničeně položila vedle papíru. Složila jsem ho a dala pod roh polštáře. Naposled jsem se podívala na něj, na člověka kterej mě tolik změnil, a na člověka na kterého nikdy nezapomenu. Naposledy jsem ho políbila a pohladila po vlasech ,,Zbohem lásko".
Stojím před dveřmi auta, rodina se ještě loučí a já pořád ubírám zrak k domu vedle. S malou nadějí doufám že Bill vyběhne a zastaví mě, ale neděje se tak. Všichni nastoupíme do auta. Pomalu odjíždíme. ,,Katsumi" ozve se mi tichí výkřik v hlavě, prudce se otočím a vidím Billa, mocně lapajícího po dechu uprostřed silnice, jen v trenkách a s mím dopisem v ruce, pozdě, zajeli sme za zatáčku. Už jsem nebránila slzám a naplno se rozplakala ,,Ale zlatíčko, za rok sem zase pojedeme neboj" usměje se na mě máma...

I can not be faint #6

30. srpna 2011 v 17:00 | Anette |  I can not be faint

Autor: Bubbly
Warning: hetero

Za šesté - Přílišná jistota je zdraví škodlivá…
Chvíli jsem se vzpamatovávala. Dívala jsem se před sebe a přemýšlela. Viděla jsem všechno, co se odehrávalo v realitě. Běželo ke mně několik lidí. Když jsem si byla jistá, že dobře vidím, začala jsem přemýšlet o tom, jestli se můžu hýbat. Zkusila jsem nohy, ačkoliv vzhůru nohama se špatně ovládaly. Ale fungovaly. Stejně tak ruce. Nevěděla jsem, kolik síly mi zbývá, ale začala jsem se hrabat z auta. Odepnula jsem si pás, násilím otevřela dveře a ven už mi pomáhalo několik dalších paží. Když jsem stála zase na pevné zemi s nebem nad hlavou a pevnou půdou pod nohama, rozhlédla jsem se.
"Nesso, není ti nic?" zeptal se mě Bill zděšeně, zatímco několik dalších lidí z naší dílny se nažilo obrátit auto zpátky na pneumatiky.
Neposlouchala jsem ho a dívala jsem se k cíly. Byla jsem si tak jistá, že to mám v kapse, že vyhraju a pak se stalo tohle. Teď se Trümper radoval za cílovou čárou, bavil se na můj účet. A já jsem začínala pěnit vzteky. Bolela mě hlava a klepaly se mi ruce.
"Krvácíš," promluvila na mě dívka s lékárničkou v ruce. Taky patřila k nám. Felicity. Normálně ani nevím, že existuje, ale teď, jak jsem byla naštvaná, jsem měla chuť jí poslat někam s její srdceryvnou péči. Společně s Billem mě donutila sednou si na kapotu teď už převráceného auta a začala se přehrabovat v lékárničce. Nevnímala jsem, jak si na kousek vaty vylila kysličník a přiložila mi ho k čelu, dokud to nezaštípalo.
"Au," zakňučela jsem. "Do prdele."

Show the me way #Úvod

30. srpna 2011 v 16:30 | Anette |  Show the me way

Autor: Tazuma Kaulitz
Warning: hetero

Výhra vstupenek není vždy jen štestí. Pro Sarah je to něco úplně vyjmečného. Setkání s Tokio Hotel. Výhra dvou vstupenek. Ovšem Alice není zrovna dvakrát odvázaná, když to zjistí. Moc je nemusí, ale pro svoji kamarádku udělá vše.
Povídka plná emocí, lásky, vtipu, štěstí i nehod.

Alice München


Tom Kaulitz

Sarah Doberei

Bill Kaulitz

Jefrey

TH feat HD #16 [2]

30. srpna 2011 v 16:00 | Anette |  TH feat HD II. řada
Autor: Nightmare
Warning: hetero, party-love-drama
16. Dilema.

"Nebo jak ste si s Billoušem furt nadávali,přitom ste do sebe byli zabouchlý,ale nikdo nechtěl udělat první krok.." pokračuje..
Nad tím se musím pousmát,bylo to fakt vtipné.
"A nebo..prostě ty kalby..jak ste se všichni vožrali jak dogy před posledním koncertem.. jak ste se asi hodinu nehorázně vykusovali a Derick vás šíleně zjebal,že se máte přestat ukájet.." Tomu se začneme obě smát..já se zároveň směju,ale v očích mám slzy. Chce se mi brečet,já nechci tohle všechno zahodit.
"Už přece jenom ste se dávali tak nehorázně dlouho dokupy..a teď to všechno chceš poslat do prdele..? Dyk ste úpe dokonalej pár.. taková demence,to se jen tak nevidí.."
"Nebo ta oslava jejich narozenin to byla nejlepší kalba prostě..takovej bordel.."vypadne ze mě,aniž bych přemýšlela.
"Myslim,že MTV after party to překonala." začne se smát..
"Sakra.."zakleju jenom. Jsem v háji,ona mě vždycky dostane. Přestávám být si tak jistá,že ho už nechci nikdy vidět. Lindsay holt ví,jak na mě.