Prosinec 2011

The guilty ones #17

31. prosince 2011 v 16:00 | Katte* |  The guilty ones
Autor: Emily
Warning: hetero, romantika, sex, drama
U jeho mámy jsme zůstali ještě pár dní a všechno klaplo skvěle. Vrátili jsme se domů. Bill mi sdělil, že mají nějakou akci kvůli novýmu albu, ale slíbil, že se brzo vrátí, takže jsem si sedla k televizi a pojídala chipsy.
Bill
Seděl jsem v klubu s kluky, právě jsme zapili náš první oficiální song vydaný na novém albu. Měli jsme skvělou náladu, já se opil a po nějaké době jsem o sobě ani netušil.
Probudil jsem se v posteli. Rozhlídl jsem se. Sakra. Kde to jsem? Do pytle. Podíval jsem se na telefon, měl jsem tam 3 zprávy. Psala mi, že se nudí a že jsem slíbil, že přijdu brzo. Do prdele. Podíval jsem se na hodiny. 5:00??? Něco vedle mě se pohnulo. Pomalu jsem otočil hlavu, ležela vedle mě nějaká ženská. Byla na břiše a deku měla přikrytou přesně nad zadek. Začala se probouzet. Sakra. Sakra. Podívala se na mě ospale a usmála se.

Out of control #13

31. prosince 2011 v 15:00 | Katte* |  Out of control
Ospravedlňujeme sa, že mesiac nepribudli žiadne diely. Ale Veronica nemá čas mi prekladať a ja nemám náladu a navyše som sa cez sviatky sťahovala. Tak aspoň komentujte, keď už sa s tým robím. Lilly
--------------------------------------------
Autor: Lilly Leigh
Warning: Hetero


Lehnu si na postel. Znuděná.
V celém bytě je hrobové ticho, jen z koupelny se ozývá zvuk sprchy. Tak tam se Bill vypařil. Zavřu oči, i když vím, že neusnu, naslouchám, jak se akorát vypla voda a kroky v koupelně. Po chvíli se udělalo opět hrobové ticho. Jen slyším, jak Bill vyšel z koupelny a odešel do pokoje kde momentálně bydlí. Sednu si na posteli. Měli bysme se začít chovat, jako dospělí.
Zakroutím hlavou a zase si lehnu. Koukám do stropu. Hodiny mi oznamují každou sekundu, ovšem je takové ticho, že je to, jako kdybych měla ciferník vedle ucha a ne přes celou místnost. Vydám ze sebe znepokojený vzdech a dříve než si to opět rozmyslím se zvednu z postele a projdu byt. Dveře od Billova pokoje jsou otevřené a svítí se tam. Nakouknu dovnitř. Sedí na křesílku zády ke mě. Na nohou má notebook a s někým telefonuje.
<Řeknu ji to>
<...>

Back to black #23

31. prosince 2011 v 14:00 | Katte* |  Back to black

Autor: Báři
Warning: hetero, romantika

Tom celou dobu, co jsem jedla, mlčel a nic neříkal. Já jsem taky byla potichu, soustředila jsem se na jídlo, ne na něj. Po jídle jsem talíř umyla a schovala do skříňky nad dřezem a vzdychla.
"Když už vím, proč jste odjeli, tak.. proč jste se vrátili?" Zeptala jsem se. "Určitě se tu nezdržíte nějak extra dlouho." Konstatovala jsem.
"Hrozně se mi stýskalo." Pokrčil rameny.
"Jo, a proto se Bill sbalil a jel s tebou, že?"
"Němu se stýskalo taky, co myslíš." Usmál se.
"Aha." Pokývala jsem hlavou. Z lednice jsem vytáhla mléko a nalila si trochu do hrníčku a dala si ho ohřát do mikrovlnky. Každý večer si ohřívám trochu mléka, pomáhá mi to usínat. Moje spaní totiž nemá moc velkou kvalitu, poslední dobou jsem tak roztěkaná a nervózní z každého pohybu a zvuku, až je mi mně samotné ze sebe špatně.

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 11:37 | Katte* |  News about blog
Gott nytt år Aliens!!
Doufám, že jste si užili Vánoce a prázdniny, které už co nevidět skončí a začně zase každonenní stereotyp (jo, děsí mě to :D ). Chtěla bych vám jménem našeho blogu popřát do roku 2012 je to dobré! Spoustu úspěchů, lásky, motivace, zdraví a - neodpustím si to - můzu :).
Aliens, užívejte si rok 2012 jako by měl být poslední! A moc to dneska nepřežeňte :P
Katte*

Symphonie #2

30. prosince 2011 v 17:00 | Katte* |  Symphonie

Autor: B-kay
Warning: Twincest

Ranní sluníčko se opatrně dralo skrz mezírky v závěsů a příjemně Toma hřálo ve tváři.Chudáček,on ,a ani Gustav se tuhle noc moc neprospali,ale zase výsledek stál za to!
Tom se utahaně zvednul z měkkýho křesla a rozhlédl se svým bytem…
Poprvé mohl použít to krásné zájmeno "svým"…

Der Schmetterling.! #1

30. prosince 2011 v 16:00 | Katte* |  Der Schmetterling.!
Autor: Bína
Warning: Hetero
"Takže vy se tedy ucházíte o místo stylistky skupiny Tokio Hotel?" zeptá se mě už asi po desáté manager skupiny David Jost.

"Ano to se ucházím." řeknu a zhluboka se nadechnu a v hlavě si počítám do deseti abych se uklidnila. Ty jeho neustálé a hlavně úplně stejné otázky už mi lezou na nervy, ale musím být v klidu a udělat ten nejlepší dojem protože o tohle místo mám opravdu velkej zájem a konkurence je velká.

Bude nám dobře #22

30. prosince 2011 v 14:00 | Katte* |  Bude nám dobře

Autor: Emily
Warning: hetero, romantika, sex

-----Bill-----
"Emily! Emily!!!"
Omdlela. Najednou omdlela. Zasmála se, byla šťastná, usmívala se a zničehonic omdlela. Třásl jsem s ní a strachem jsem se klepal. Začali mě odhánět pryč.
"Nechte mě! Chci bejt s ní! Co se s ní děje?!!" Najednou jsem stál za dveřma a byl uplně v šoku. Tom za mnou přiběhl.
"Bille?? Co se děje??"
"Já nevím, Tome." Brečel jsem. "Nevím. Smála se a byla v pořádku a najednou omdlela. A teď mě vyhodili." Objal jsem ho.
"A děti?"
"Jsou zdravý." Popotáhl jsem. "Tome, jestli se jí něco stane. Nesmí se jí nic stát. Nemůže mě v tom nechat samotnýho."
"Bude v pořádku."
"Slib to."

Kapky posledního štěstí #21 END

29. prosince 2011 v 17:00 | Katte* |  Kapky posledního štěstí
Je tu poslední díl a děkuji všem,kteří četli mou povídku a hlavně těm co zanechali komentář moc si toho vážím :) a doufám, že se aspoň trochu líbila ;)

Autor: LeonTý*
Warning: hetero


Už dávno po tom incidentu s Andreasem jsem si myslela,že moje štěstí pominulo myslela jsem,že už to nikdy horší být nemůže že se hůř už cítit nemůžu. Jak jsem byla naivní když jsem si to myslela.
Nejnaivnější jsem byla když jsem si myslela,že můžu prožít zbytek svého života s Tomem. S člověkem,který se kvůli lásce změnil, který se naučil milovat a byl milován,užíval si každé krásné chvíle a naučil si vážit věcí a lidí.
Vlastně nebyla jsem naivní jen slepě a bezhlavě zamilovaná jako nikdy v životě. Nevěřila jsem,že by někdo mohl být dokonalejší jako má první láska. Tom s čokoládovými oči, s věčným úsměvem na rtech a s černými dredy v mých očích bezchybně dokonalý.


The guilty ones #16

29. prosince 2011 v 16:00 | Katte* |  The guilty ones

Autor: Emily
Warning: hetero, romantika, sex, drama

Moc děkuju za komentáře, hodně mě podporují k psaní! J A taky vám chci sdělit, že začínám psát novou povídku. A jelikož moje nejoblíbenější téma povídek je "zakázané ovoce", tahle povídka se toho téma bude týkat ;) Potřebuju ale váš názor, chtěli byste ode mě další povídku? J
"Tak jsem mluvil s Tomem. Rozešel se s tou holkou , takže je všechno v cajku."
"Tak to je paráda." Objala jsem ho kolem krku.
"Taky jsem mluvil s mámou." Při tom slově ve mně hrklo.
"S mámou? Proč?"

Back to black #22

29. prosince 2011 v 14:00 | Katte* |  Back to black

Autor: Báři
Warning: hetero, romantika

S Tomem jsem strávila tolik času a přitom jsem teď byla neskutečně nervózní. Nechápala jsem se, ale co jsem mohla udělat - v podstatě nic. Jen jsem vedle něj mlčky šla a sledovala chodník pod svýma nohama. Ani jsem netušila, do které pizzerie chce jít. A bylo mi to celkem jedno, hlavně, že budu mít jídlo. Byla jsem opravdu vyhladovělá.
"Půjdeme támhle." Ukázal Tom. Jenom jsem přitakala a dál mlčky kráčela vedle něj. Přišli jsme tam a posadili se k volnému stolu, bylo tady poměrně prázdno na to, že byl večer o prázdninách. S Andym jsme sem chodili docela často, měli tu opravdu dobré speciály. Hned přišel číšník s dvěma jídelními lístky, kde byly napasné všechny druhy, co tu dělali. Objednala jsem si colu a pak se zadívala do lístku.