Únor 2012

Every tuesday #2

29. února 2012 v 18:00 | Katte* |  Every tuesday
Autor: _____
Warning: Romantika, bill/holka

- Bill -

"Můžu se zeptat, jak se jmenuješ?" podívám se na ní. Jsem z ní celý rozklepaný, zmatený a nedokážu ani pořádně mluvit. Ani si neuvědomuji, jak vedle z ní jsem.
"Mia, jsem… Mia," špitne tiše, ani se na mě nepodívá, i když vidím, jak ji pohled ujíždí.
"Krásný jméno," usměju se.
"Já.. jsem Bill," řeknu po chvilce ticha. Čekal bych, že by se třeba zeptala ona, ale jak je vidno, není moc komunikativní.
"Hm, super. Užitečná informace," konečně se na mě podívá a ušklíbne se. "Tak se měj, Bille," zvedne se a odejde.

Můj zlobivej model #1

29. února 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Takový ospalý město…Očka vysokýho chlpace,kterýho vlasy byli spleteny do pevných dredů se rozhlíželi po ospalým městečku,které v tuhle skorou ranní hodinu ani nemělo potuchy o jeho skažené náladě.Otráveně natočil tvář,aby se mohl podívat na drobné klubíčko,které se chulilo na postely a spokojeně oddechovalo,avšak hned na to tvář vrátil spátky a znovu upnul pohled na město.Jeho tělo zakrývali pouze široké trenky,které si na sebe před chvilkou spěšně hodil,aby tady nechodil nahatej.I když ,vadilo by to někomu?!Jí určitě ne,a jemu možná také ne.Vlastně by mu to možná bylo malinko nepříjemný,ale to mu ted bylo v tuhle chvíli jedno…
Utápěl se ve vlastní sebelítosti a litoval,že tehdy vlastně dovolil,aby jej táta odvezl…Jenomže byl tak malinkej...a nedokázal se bránit.Prostě tehdy ještě musel poslouchat.A proto když mu rodiče zasadili ten nejtvrdší ůdeř,nezbývalo mu nic jinýho,než nemě poslouchat a trpět vevnitř…

Zakázané ovoce? Mnohem horší! #9

28. února 2012 v 16:00 | Katte* |  Zakázané ovoce? Mnohem horší!

Autor: Emily
Warning: Zakázaná láska, sex, romantika, drama, hetero

Uběhlo pár dní od toho incidentu, modřina se pomalu hojila a už mě to tak nesžíralo. Ale Bill se choval nějak divně. Nesnažil se se mnou být a bavit. Konečně jsem ho dotáhla k sobě do pokoje a lehli jsme si spolu na postel. Políbila jsem ho.
"Nechceš mi něco říct?"
"Co bych měl říkat?"
"Nevím, poslední dobou se chováš nějak divně."
"Divně? Ne. Chovám se pořád stejně."
"No tak to nechováš. Vůbec za mnou nechodíš a nepíšeš mi ani nic. Co se děje?" Povzdychl.
"Opravdu jsem tak nápadný?" Takže to dělal záměrně. Ale proč?
"Proč jsi to dělal?"
"Přemýšlel jsem."
"No jistě, jak jinak."
"Ne vážně. Přemýšlel jsem o nás dvou. Neměla bys se mnou chodit. Měla by sis najít někoho mladšího. S kým budeš moc založit rodinu. Kradu ti pubertu."

Every tuesday #1

27. února 2012 v 18:00 | Katte* |  Every tuesday
Autor: _____
Warning: Romantika, bill/holka

- Mia -

Sedím v rohu velké tělocvičny, poslouchám tóny smutné písničky, která mi hraje ze sluchátek do uší a nevnímám, co se okolo mě děje.
Ani si nevšimnu, že je během pár minut tělocvična vylidněná. Hudba mi přestane najednou hrát. Vytáhnu mobil a potichu zakleju, když zjistím, že se mi vybila baterka. Takhle to bylo každé úterý. Měli jsme dlouhé vyučování a každý den ve škole poslouchám písničky, tohle je zrovna poslední hodina, proto už mám celou vybitou baterku.
Stěží se vyškrábu na nohy a pomalu se courám z tělocvičny, ze šatny si vezmu svoje věci a vyjdu ven z budovy. Tělocvičnu máme od školy oddělenou, je to proto, že už nebyl dostatek místa na pozemku, který škola vlastní, proto se tělocvična postavila přes silnici. A stejně ji vlastní někdo jiný, než naše škola…

Bestie #Epilog

27. února 2012 v 17:00 | Katte* |  Bestie

A jsme úplně na konci. Budu se opakovat, ale to je fuk. Doufám, že se Vám Bestie líbila a někdy možná že se sejdeme u třetí řady. :)

Eve*
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Autor: Eve*
Warning: hetero, realita, sex, vtip

" S každým nadechnutím, s každičkým tlouknutím srdce cítím,
jak mi pulsuješ v žilách a udržuješ mě tak naživu."

Berlín, červen

ZAČÁTKEM června, tři týdny po Tomově poslední návštěvě, se ve dveřích mého pokoje objeví Teresa s Billem odbarveným na blond.

" Zdar, marode! Tak ti to tu dneska konečně končí," vykřiknou unisono.

Mr. Schäfer

27. února 2012 v 14:15 | Katte* |  News about blog
Hey Aliens!

Tak jsem neodolala, nechala se zlákat sluníčkem a dobrou náladou a udělala opět nový design. Doufám, že se vám líbí!
S myšlenkou, věnovat celý design jen Gustavovi, si pohrávam už pěknou chvilku :) (Georg by samozřejmě měl také přijít na řadu :D ) → ano, už mam dvojčat plný zuby a stýská se mi po G's! ^^
Katte*

imagebam.com

Zakázané ovoce? Mnohem horší! #8

26. února 2012 v 16:00 | Katte* |  Zakázané ovoce? Mnohem horší!

Autor: Emily
Warning: Zakázaná láska, sex, romantika, drama, hetero

Byla neděle, leželi jsme s Billem na posteli, táta šel ven s tou svojí. Líbali jsme se a schylovali k naší oblíbené činnosti, ale zazvonil mi telefon.
"Počkej." Vytáhla jsem ho z kapsy od kalhot.
"Kdo píše?" políbil mě na čelo.
"Ehm, Alex."
"A co chce to pískle?" pousmála jsem se.
"Chce se mnou mluvit. Že prej na něj poslední dobou seru."
"Nikam tě nepustím." Chytil mi ruce a políbil mě na nos. Uchechtla jsem se.
"Alespoň se s ním budu moct rozejít." Pustil mě.
"Chceš pomoct oblíknout?" zasmála jsem se.
"Nebuď zlý." Vstala jsem z postele a oblíkla se. Ještě mě nestihl moc rozcuchat, tak jsem vypadala zdánlivě dobře. Byla jsem trochu nervózní, že k němu jdu jen proto, že se s ním chci rozejít.
Navíc, už párkrát na mě vztáhl ruku. Poslední 2 měsíce už se mě ani nedotkl, donutila jsem ho, mi to slíbit, jinak bych ho nechala, ale je to cholerik, takže jestli vybouchne, můžu počítat s tím, že mi něco udělá. Nechtěla jsem to ale říkat Billovi, chci, aby to bylo jenom mezi mnou a Alexem.
"Jsi v pořádku?" díval se na mě podezřívavě.
"Jo, jasně. Mam jenom takovej ten soucitnej pocit, že se jdu rozejít s někým a přitom mi nic neudělal." Pokusila jsem se o úsměv.

MTV #7

25. února 2012 v 17:00 | Katte* |  MTV

Autor: MissNika
Warning: hetero, romantika, destine, secret

"Nechceš, tu zůstat přes noc?" Vykoktala jsem potichu na konec ze sebe u dveří. A že to byl pořádný boj vypustit tuhle větu z úst. Nejistě jsem sklopila oči a sledovala podlahu. Dveře se potichu zaklaply a teplé dlaně se ocitly na mých tvářích. Donutil mě tím se mu podívat do očí. Vydržela jsem to jenom chvíli. Pod náporem vzrušivého hlazení jsem je zavřela a prudce vydechla.
"Jestli si to přeješ, tak moc rád zůstanu." Zašeptal mi u ucha a něžně ho zkousnul. "Ale uvědom si, že se nemusíme milovat. Mně stačí tvoje blízkost." Šeptal sametový barytonem, který mi rozechvíval nohy. Nemohla jsem jinak, než se vyhoupnout na špičky a nasát jeho rty mezi své. Pro něj to v tu chvíli byla dostačující odpověď.
Netušila jsem, jak dlouho jsme tam stáli, ani netuším, kdy mě přenesl do ložnice. Ale jedno vím jistě. Jeho spalující dotyky, které laskaly moje tělo, mě nutily sténat. Stejně tolikrát jako já slyšela zasténat moje jméno. Byl to nádherný okamžik. Naše těla si vycházela vstříc. Jakmile mi sundal i ten poslední kousek oblečení zbožně si mě prohlížel. Měsíc v úplňku cukroval naše těla svým svitem. Sjel svými rty na můj krk a pak níž a níž. Jakmile se dostal k epicentru mého vzrušení, vybuchlo moje tělo v prvním orgasmu. Jeho rty mě nepřestávaly laskat a já neměla chvilku klidu. Musela jsem ho vytáhnout k sobě silou. Přetočila jsem se nad něj a obkročmo si sedla na jeho podbřišek. "An!" Zakřičel moje jméno a přidušeně sténal, když jsem pánví začala kroužit. Položila jsem mu prst na rty a dál jemně zpracovávala jeho krk. Hladila jsem ho po rtech, když jsem si ho do sebe zavedla. Oba jsme zasténali prudkou blízkostí našich těl. Naše těla, byli jsme spojeni v jeden chuml rukou noh a vzdechů. Jemně jsem zrychlovala, moje nehty se zarývaly do jeho ramen a hrudi, když mi pomáhal nadzvedáváním. Nesměle se dotýkal mého zadečku a líbal mě po prsou. V tu chvíli jsem ucítila další orgasmus. Zaklonila jsem hlavu, a nahlas zasténalo jeho jméno. Pak mě přetáhl pod sebe a začal mě líbat. Jemně jsem k němu přirážela a pocit, když došel k svému vrcholu, a svalil se na moje tělo, stál za to. Cítit jeho tělo na mém. Takhle jsem se cítila v bezpečí.

Zeiten ändern dich #40

25. února 2012 v 16:00 | Katte* |  Zeiten ändern dich

Autor: Mintam
Warning: Twincest

V koupelně pak přemýšlím o tom, zda jsem udělal dobře, odkývat Tomovi, že se zdržím přes noc. Když ale vylezu ze sprchy a obléknu se do půjčeného Tomova trika, které mi div nedosahuje na kolena, usměju se na sebe do zrcadla. Není na tom přece nic špatného, jen by mne snad zajímalo, kolik holek přede mnou a v tomhle bytě mělo třeba tohle triko půjčené, obrazně.
Ach pane bože, někdy bych si za myšlenky nafackoval. Zavřu za sebou dveře od koupelny, a aniž bych věděl proč po špičkách, odkráčím směrem k rádoby ložnici, kde najdu smějícího se Toma pohodlně rozvaleného.
,,Na co koukáme?" usměju se a kouknu na děj v televizi, který Toma rozesmál.
S mou otázkou zvedne pohled a ke mně natáhne ruku, abych si mě stáhnul k sobě. ,,Nevím jestli znáš Scrubs, ale já tenhle seriál miluju."
,,Neznám, ale za to rád poznávám nový věci," špitnu a spokojeně se uvelebím u něho v náručí, kterou mi poskytne sám od sebe. Cítím se skvěle a hrozně nově, jakobychom měli k sobě zase o kus blíže.

Bestie #15 END

24. února 2012 v 17:00 | Katte* |  Bestie
A jsme u konce... Snad se Vám povídka líbila a počkáte si ještě na krátký epilog. :)
Autor: Eve*
Warning: hetero, realita, sex, vtip

PŘÁLA bych vám vidět Billův výraz těsně před tím, než za sebou práskne dveřmi. Je to směsice tolika věcí naráz, že se sama divím, jak je mohl vměstnat do jednoho pohledu. Zračí se v něm pohrdání, smutek, lítost, strach, vztek, zklamání. Podívám se mu do očí a ustrhnu. Má to v nich napsané úplně přesně: až ti zase zlomí srdce, už za mnou nechoď. Vybrala sis svůj osud.

Zkouším volat jeho jméno, nechci, aby takhle odcházel, ale nereaguje.

Primář odejde pár vteřin po Billovi. Trochu zmateně se po mně s Tomem ohlédne, ale nic neříká. Rozloučí se a nechá nás osamotě.
" Věděl jsem, že mě nenecháš jít," spustí Tom hned po tom, co se ujistí, že nás nikdo nemůže slyšet. Vypadá teď úplně jinak. V očích mu rozrušeně jiskří a rty se mu vykrojují do širokého úsměvu. Jeho chování mě překvapí tak, že zpočátku nejsem schopná mluvit.

Zruší vzdálenost, která nás dělí, a postaví se sotva třicet centimetrů ode mě.

" Chci ti něco ukázat." Šáhne si do náprsní kapsy na červeno-bílé flanelky a vytáhne z ní jakousi přeloženou obálku.
" Co to je?"