Březen 2012

Mirrors #9

31. března 2012 v 17:00 | Katte* |  Mirrors
Autor: Anette & Katte Kaulitz
Warning: hetero, drama, romantika, fantasy, násilí, sex, +18

Alicia

V duchu jsem přemýšlela, kolika lidem asi moje nová hračka o našem menším dobrodružství vyprávěla. Jestli sem přijdou ještě další, můžu si tady z toho udělat turistickou atrakci. Skončím to. Nebudu si zahrávat s ohněm. Měla bych ukončit i jeho život, ví toho příliš, to je nebezpečné. Jak pro něj, tak také pro mě.
Věděla jsem, že se vrátí. Chtěla jsem to a zároveň se tomu bránila. Nesmím se upnout, jenže ta představa spalujícího horka vycházejícího z jeho těla, jeho hlas, žadonící o mě, mou pozornost a doteky, jeho krev - má nová droga.
"Dost!" zakřičela jsem do prázdného zámku a zaťatou pěstí udeřila do jednoho z mnoha zrcadel. Moje mysl se okamžitě uvolnila při kouzelném zvuku tříštících se střepů o chladnou zem.
Hladověla jsem. Veškeré zásoby krve jsem již vyčerpala. Potřebuju se nakrmit…

Rozžehnul oheň
Zhasla světla
Za mnou se požeň
Zas a znova
Nikdo nic neví
Svět nepozná
Paměť se ztrácí
Mlha tíživá
Dlouhou nocí a černou tmou
Jak přízrak se vracíš
Pořád za mnou…

Udeřila mě vůně krve, tolik podobná té Billovo. Je to jeho bratr, bezpochyb. Nemůžu mu zabít bratra. Zvládnu to, odolám!
Musím na vzduch, i když už pro mě nic neznamená. Rychle jsem vyběhla ven, na druhou stranu, co byl ten hloupý kluk. Čekal snad, že si s ním celá nadšená půjdu také zahrát? Ne, jeho krev byla cítit vztekem. Chtěl se mi mstít? To bych mu neradila.

Zakázané ovoce? Mnohem horší! #20

31. března 2012 v 16:00 | Katte* |  Zakázané ovoce? Mnohem horší!
Autor: Emily
Warning: Zakázaná láska, sex, romantika, drama, hetero

Volala a psala jsem Harrymu už týden, ale vůbec se neozval. Nedivím se, políbila jsem ho a pak jsem zdrhla, ale mrzelo mě to, chybí mi. Jenže jsem nesebrala odvahu za ním přijít do studia. A navíc ta blbá maturita - už jsem se opravdu musela učit.
> Harry, to jsem zase já, ozvi se prosím. Potřebuju s někým mluvit a s holkama to není jako s tebou. Slíbil jsi, že budeš můj kamarád. Potřebuju tě. <
Další vzkaz do jeho schránky, stejně se neozve. Zapípal mi mobil, málem jsem se přerazila, když jsem po něm skočila. Horlivě jsem odemkla telefon a podívala se, od koho je sms. Byl to Bill.
Ahoj, zlato. Nechceš se dneska někam projít? J
Nemůžu, promiň. Zítra maturuju z němčiny, tak se šrotím. Zítra :-*

Zeiten ändern dich #47

31. března 2012 v 15:00 | Katte* |  Zeiten ändern dich

Autor: Miontam
Warning: Twincet

Dosednu na postel a rotřesenýma rukama otočím obálku, abych se podíval na datum. Přišlo to v pátek a to vysvětluje fakt, proč se Gordon choval tak, jak se choval. Proč mi to ale sakra neřekl?!
Vydechnu a zkousnu si spodní ret. Josephine Führlich. Babička zemřela.
Odstěhovali se s dědou před osmi lety do Austrálie. Babička hrozně ráda cestovala, a cestovala téměř celý život. Maminka se s tím nikdy nedokázala úplně smířit, protože viděla své rodiče jednou za čas, když se ale seznámila s Gordonem, neviděla je už vůbec. Pamatuji si ještě teď, jak jim mamka psala nervózně dopis, že otěhotněla. Oni Nelly nikdy neviděli a s maminkou jsme usoudili, že snad ani nechtěli. Nevím čím to, ale mrzelo mne to vždycky hlavně za ni. Vždycky říkali, že mají mě, jediného vnuka. Možná že byla pravda, že nikoho jiného už nechtěli. A už se to asi ani nikdy nedozvím.
Psali naposledy, že přijedou na maminky pohřeb. Nepřijeli.Tohle jediný jim vážně neodpustím.
Svým způsobem sem pak přijal za vlastní Gordonovi rodiče, asi hlavně z důvodu, že mi chyběli mí prarodiče. Nikomu nevadilo, že to tak je, a já mám aspoň pocit, že skutečně nějakou pravou babičku, která pohladí, poradí a pomůže když potřebuji, mám.

Call-girl's diary #Prolog

30. března 2012 v 16:00 | Katte* |  Call-girl's diary

Autor: Báři
Warning: erotika, sex, 18+, násilí

Naposledy jsem si upravila šbrabošku na očích a vyšla z toalet. Tenhle život jsem milovala. Milovala jsem sex, peníze a tu volnost, kterou jsem vítala každý další den. Posadila jsem se ke stolku a rozhlédla se kolem. Dnes tu nebylo tolik mužů, kteří by toužili po dívčí společnosti, ale co se dalo čekat. Je pondělí. Po víkendu je každý unavený. Já jsem včera neměla náročného zákazníka, takže jsem dneska mohla znovu vydělávat.

Můj zlobivej model #16

30. března 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Billovy rty už dávno vypovězeli svou činnost.Ted už v podtstaě ani nebyli potřebny.Protože stačilo jenom vášnivé mazlení jejich jazyků k tomu,aby se oboum dvojčátkům málem podlomovala kolena.Tom nedobitně a hladově vycházel vstříc Billovým rtůmn,které náruživě toužili po těch jeho.Ani si nějak neuvědomovali,že sou oba dva ještě pořád celí mokří z neunávného deště,kterej se ted pomalounku měnil v pořádnou bouřku.A ta řádila nejen za oknama,ale i v Tomovým pokoji.Jejich mokrá těla se po sobě navzájem sklouzávala,a vlhké ruce hladili přemočenou látku oblečení.
Absolutně nepřemýšleli nad tím,že se právě oddávají něčemu,co je až neskrotně hříšné a zakázané,protože to ani jeden z nich tak necítil...
Pro oba to bylo něco uplně jinýho,než jejich vztahy,ve kterých nešlo o nic víc než jenom o fyzické uspokojení,což se tedy Toma týkalo.Nevědel proč,ale když poprvé políbil Billovy rty myslel,že mu motýlci v bříšku snad explodují.A ted...když cítil jeho chvějící se tělo...a jeho dlaně jak se jej nesměle dotýkají na mokrých ramenou , měl sto chutí jej sevřít v objetí a jenom tak se s ním nežně mazlit a cítit tu jeho nádhernou blízkost...Billova podmanivá vůně už dávno ochromila celou jeho nervovou soustavu a jeho mozek už nedokázal přemýšlet nad tím,jestli je to stvoření,které s ním opatrně a pozorně proplétá jazyk nějaká holka,nebo jeho dvojče...

Problémy s dvojčaty #1

29. března 2012 v 17:30 | Katte* |  Problémy s dvojčaty
Ďalšia poviedka písaná o Tokio Hotel, tentokrát zahraničná! :) píšem ju s kamoškou Peťulkou, ktorá je z Čiech, takže to bude niečo nové (aspoň pre mňa) a bude to mať úplne nové grády. myslím, že sa nám celkom darí no súdenie nechám na vás ;) snáď sa vám to zapáči. A tu je úvod od Peťky :) (upozorňujem že jej prvá časť je písaná v prvej osobe a zvyšok v tretej :))


Ahoj, na tuhle povídku se spojili dvě síly. Pokaždé se to bude střídat, jedna část bude napsaná Česky a druhá Slovensky. Rozhodli jsme se napsat povídku o dvou holkách které se stanou spolubydlícími, které začnou hlídat dvě malá dvojčata (ďáblíky). Tyhle dvě holčičky jim změní celý život, dostanou hlavní hrdinky do problémů, do situací ve kterých se budou muset těžce rozhodovat a také díky nim objeví lásku svého života, která bohužel nebude ani zdaleka tak snadná, jak si mysleli. Doufám, že se vám povídka bude líbit a sem tam zanecháte i nějaký komentář, ze kterého budeme určitě rádi. Tak se pusťte do čtení a přejeme vám hezkou zábavu!

Autor: Popcorn & Peťulka
Warning: romantika, láska, vtip

,,Stíš si tu hudbu, ty teľa!!" zrúkla Kim smerom do obývačky, kde na sedačke sedela rozvalená jej spolubývajúca, Denny. Ignorácia. Kim sa naštvane zdvihla zo stoličky od počítaču a napochodovala do onej miestnosti, ktorá bola zahalená do cigaretového dymu a smradu z nejakých neidentifikovateľných vecí. Rozrazila presklené dvere so záclonkou a nakukla dnu. Jej spolubývajúca Dennis sedela obkročmo na nejakom chlapcovi, zatiaľ čo ďalší sedel v kresle a s fľašou vodky sledoval dvojicu na sedačke a rehotal sa.
,,Ste normálni? Je fakt dosť neskoro, rada by som mala kľud!" zavrčala smerom k nim. Dennis sa konečne odlepila od bledého chlapca na sedačke, na ktorom svietilo len zopár cucflekov na krku.
,,Čo chceš?!"

I don't love you #2

29. března 2012 v 16:00 | Katte* |  I don't love you
Tenhle díl, byl o ničem.Omlouvám se, ale nějak nestíhám, ale určitě zítra to bude lepší tam už bude pán božskej:DVaše Baji^^
Autor: Beji
Warning: Romanitka, sex, drama
Ráno mě probudil otravný zvuk porouchného budíku.Radši s nim už nikdy nebudu mlátit, jinak po ránu příjde-Ne to řikat nebudu.
Líně jsem si sedla, na kraj postele a protáhla se.
"Clar, to zvládneš...to zvládneš."zamumlala jsem si rádoby pro sebe, když jsem měla namířeno do koupelny.Tam jsem se rychle vysprchovala a udělala ze sebe člověka.Nemužu hned první den do školy příjt jak nějakej bezdomovec.
"Cláááár, vstáávej"Zařvala na mě nic nevědící máma a já na ní něco houkla ve smyslu 'já vím.'
Když jsem si naposled obkroužila tužkou oko vydala jsem se pro tažku.Musím přiznat že mám docela strach, nevím jak to tam chodí, nic nevím.Jestli tam budou lidi, kteří se ke mě budou chovat fér a přátelsky nebo na mě budou hnusný a odsuovat mě.Ikdyž na to, jsem si zvykla.Sice jsem měla v minulý škole dost kámošů ale pár mnou-anti lidí tam bylo.
Mhm, kde je?!Kde je...?Asi se rozbrečím muj krásný náramek, pfm.Musim ho najít, bez něj, by jsem to nezvládla.Tenhle náramek mi dala moje nejlepší kamarádka z bejvalé školy.Summer.Je to hrozně pohodová holka, nehledíc na to že jsem si s ní nejvíc rozuměla.K 8 narozeninám mi dala tehnle náramek.Od tý doby není den, kdy ho nemám na ruce.
Jooo mám ho.Rychle jsem si ho připla na ruku a šla si pro batoh.

Zeiten ändern dich #46

29. března 2012 v 15:00 | Katte* |  Zeiten ändern dich

Autor: Mintam
Warning: Twincest

Rozhlédnu se a s výdechem zamžourám na jakousi věžičku v dáli. Sedíme s Markem na naší
oblíbené vyhlídce na město, navíc se zmrzlinou v ruce. Stihl jsem mu povyprávět už snad všechno
ohledně večírku a jako pokrok toho všeho, už to řikám s větším nadhledem než před třemi dny.
,,A víš co ti řeknu? Pozitivní věcí na tom je, že vůbec nesejde na tom, jestli se změnil on, ale hlavně
že změnil tebe. Blbě by vyznělo, kdybych řekl k lepšímu, ale chci říct k lepšímu, jako dobře pro
tebe. Jseš teď víc..uff.."

What's left of me #3

28. března 2012 v 16:00 | Katte* |  What's left of me
Autor: N&E
Warning: hetero

Tom -

Ráno se probudím docela brzo. Když v noci piju, nikdy ráno nespím dlouho. Na to, že jsem toho včera vypil opravdu dost se cítím dobře. Není mi špatně od žaludku, ani mě netřeští hlava. Převalím se v posteli na břicho a lehce mlasknu, všimnu si Rii. Převaluje se, takže už nespí. Nikdy nespí dlouho. Pousměju se, když leží zády ke mně a zezadu se k ní přitisknu, lehce sebou škubne, svalím jí pod sebe a pramen vlasů jí dám za ucho. "Ještě se zlobíš?"

"Vlastně už ani ne, ty?" zamumlá.
"To je dobře, já taky ne," jemně se jí otřu nosem o tvář a přejedu jí rukama přes bříško. "Chci tě." "Já tebe víc," uculí se. "Tomi? Miluju tě."
"A já tebe, srdíčko," mrknu na ní, vyhrnu jí jedno z mých triček, pod kterým nic nemá a začnu dělat malé flíčky na krku i hrudi. Cítím, jak se pod mým tělem prohne a z úst jí výjde malý povzdech. Na nic nečekám a na jeden příraz do ní vniknu. Přesně tohle jsem potřeboval.

Můj zlobivej model #15

28. března 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Ředitel pyšně nakračoval rychlími kroky spátky ke své vile,a sem tam se pokochal majetnickým pohledem nad svým domem.Že je chudáček model,kterej za ním tiše šlapal uplně přemoklej,si zatím vůbec nevšiml."Pojd Bille,všichni už na tebe čekají,chtějí,aby jim vyprávěl jaké sú agentury tam u vás v Magdeburgu",mile se na něj otočil a až ted s děsem v očích zjistil,že Billovo oblečení nemá na sobě kouska suchoučká nitky a jeho vlasy zářili,jakoby si je právě umyl."Prosim tě,kdes takhle promoknul?Půjčim ti nějaké oblečení svých synů?Měli mi mít tak tvou velikost",mluvil rychle,ale milým hlasem ,jak se oba dva najednou ocitli na ůzké chodbě,která však až nepříjemně rozšiřovala tu honosnost před nima."Ne,to je v pohodě.Už bych stejně chtěl jít domů",špitl Bill smutně jak nepatrně vykoukl z okna a u lípy pořád viděl sklíčenou postavu.Ředitel se na něj překvapeně otočil a proměřil si jej ustaraným pohledem.Zřejmě si vůbec nevšiml,že Tom pod jeho obrovským stromem dobrovolně mokne,zatímco se tady ostatní skvěle bavili."Harry,bylo to atdy fakt skvělé,ale opravdu bych žu rád šel.Děkuju za pozvání,bylo to od vás moc milé",Bill na své promoknuté tváři vykouzlil milej ůsměv a když ředitel vřele přikývnul ,ještě mu podal ruku na rozloučenou,vzal Tomovu mikinu a svou bundičku z věšáčku a poté vyšel opět do toho deštivýho počasí…Jeho kroky byli opatrné a tiché a vedli jej přímo za osůbkou,která smutně hleděla na všechen ten majetek,kterej ten chlípnej dědek získal stejně jenom kvůli kráse jiných.A jedním z nich byl i Bill…