Duben 2012

Neopětovaná láska #11

30. dubna 2012 v 17:00 | Katte* |  Neopětovaná láska
Autor: _____
Warning: hetero, romantika, Bill/holka

Po chvilce ucítím jeho rty na mých. Spokojeně vydechnu a jednou rukou ho chytím zezadu za krk. Zavrním do polibku a pomalu Billa položím na deku, obkročmo si na něj sednu. Jeho ruce ucítím na bokách.
"Mhm," vzdychne Bill. Odtrhnu se od něj a poplašeně se rozhlédnu, jako bych snad měla pocit, že nás někdo sleduje.
"Děje se něco?" pohladí mě po ruce.
"N-ne, já jen… Nemůže nás nikdo vidět?" kouknu na Billa a kousnu se do rtu.
"Ne, tady ne," pousměje se. "Můžeš být klidná," zvedne se do sedu. Opět jsme od sebe jen pár centimetrů.

"Nikdy jsem si nemyslela, že zrovna s tebou.. budu… No, se líbat," řeknu stydlivě. Připadám si jako v dětských letech, kdy jsem poprvé dostala polibek. Bill se tiše zasměje.
"Ani já ne, ale jsem za to rád," usměje se.
"To já taky."

O_o
Dlouhou dobu se mazlíme, až mi začne být zima.
"Je ti zima? Nějak se klepeš…" zašeptám mi Bill do ucha.
"Jo, je mi zima," přikývnu a přitisknu se na něj. Hned mě schová do objetí. Pousměju se a nasaji vůni jeho bundy.
"Půjdeme už dovnitř, hm?" pohladí mě po vlasech. Tiše přikývnu a odtáhnu se od něj, abych se mohla zvednout. Když se zvedne i Bill, začnu skládat deku.
"Já bych to udělal," koukne na mě Bill. "Jsi tu přeci na návštěvě."
"V pohodě," usměju se na něj.

Shopgirl's diary #Prolog

30. dubna 2012 v 16:00 | Katte* |  Shopgirl's diary

Autor: Báři
Warning: sex, násilí, vtip

RYCHLE jsem doběhla poslední schody ke své kanceláři. Otevřela jsem dveře a pozdravila se s Suzie, mojí sekretářkou. Vzala jsem si od ní složku s jarní kolekcí, kterou mi posílal šéf a rychlými kroky, jak nejrychleji to v podpatcích šlo, jsem přešla ke dveřím do mojí kanceláře.
"Váš zákazník už čeká," řekla a pomohla mi otevřít dveře.
"Díky," šeptla jsem směrem k ní. Sotva jsem se ocitla u svého pracovního stolu, hodila jsem složku s návrhy na stůl a tašku s kabelkou hodila na židli, co stála v rohu. Naklonila jsem se nad stolem, abych si trochu srovnala věci.
"Moc se omlouvám. Dneska byla naprosto nemožná zácpa a ještě nějaký blázen nechtěl odjet z křižovatky. Opravdu se omlouvám, že jste musel čekat." Srovnala jsem složky na jednu hromadu a stiskla tlačítko na telefonu. "Suzie, prosím, uvařte mi kávu. A vám?" zeptala jsem se a poprvé se podívala na svého nového zákazníka, kterému budu vybírat oblečení. Zamrkal, usmál se a odkašlal si.
"Jenom vodu, děkuju." Přikývl.
"Dobře." Slyšela jsem Suziinu odpověď.

The pain of love #10

29. dubna 2012 v 21:30 | Katte* |  The pain of love
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepoškozování, násilí, znásilnění

MORGAN probudil zvuk sprchy a zvláštní hučení vycházející z koupelny. Zkontrolovala budík, bylo už půl desáté, ale ona byla pořád šíleně unavená. Přemístila se do sedu a zajíkla se bolestí, jejíž zdroj byl v klíně. Podívala se na druhou postel a uviděla Toma, jak tiše pochrapuje.

" The last back is black. The night turns dark ahead," zpíval si Bill. Morgan se usmála a opřela se o pelest postele. Měla divný sen. Seděla v pokoji, sledovala dudlík a přehrávala si ústřižky, které jí vířily hlavou.

" Zvedni ji a podej mi ji, Morgan," řekl jí Bill. Jeho hlas byl drsnější, než kdy před tím. Morgan se rozhlédla a zjistila, že je na dně jámy. Jáma byla dva metry hluboká a jeden široká. Na zemi ležela lopata. Morgan ji sebrala a podala ji Billovi, který stál přímo nad ní.

" Co to má znamenat?" rozhodila kolem pažemi. Bill se uchechtl a potřásl hlavou. Vedle sebe měl srovnanou hromady hlínu, kterou na ni začal házet. " Bille?!" zakřičela Morgan, když ji zakopával čím dál tím víc.

Můj zlobivej model #31

29. dubna 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Jejich křehká tělíčka jakoby pořád splývala v jedno.Jejich srdíčka jim mohutně bušili v hrudích a ani jeden nedokázal popadnout dech.Bill byl omotán Tomovy pevně kolem krku,a svým horkým dechem mu laskal nahá záda.S pořád pevně přivřenými víčky se snažil ujasnit si všechno,co se právě v téhle chvíli stalo…
Bylo to až neuvěřitelný…a když si to všechno pomalounku ujasnil,v očích se mu zatřpitili dve malé slzičky…Vždyt on poprvé někomu patřil..konečně i on pocvítil jaké to je,milovat se s někým a toužit po někom…A snad uplně poprvé si pomyslel,že je možná opravdu hezkej,jak mu to Tom horlivě šeptal do ouška…Bylo to něco dokonalýho.Nikdy by neřekl,že to může bejt takhle krásný,milovat se s někým…Možná měl ze začátku malé pochybnosti a také i strach,ale všechny tyhle pocity se razem vytratili hned,jak jeho tělo pomalounku splynulo s tím Tomovým.Ted si byl jist,že miluje tu správnou osůbku.Takhle to prostě být mělo,a vůbec ničeho nelitoval…

Neopětovaná láska #10

28. dubna 2012 v 17:00 | Katte* |  Neopětovaná láska
Autor: _____
Warning: hetero, romantika, Bill/holka

Rychle se zvednu a vyjdu ven. Rozejdu se směrem domů.
Koukám si pod nohy, abych nezakopla a počítám splašené impulsy. Teď mám větší strach, než před tím, kdy mi měl doktor říct, co mi je. Měla jsem počkat na zítra a připravit se na to nejhorší.
"Tracy!" slyším, jak na mě někdo křičí. Zastavím se a otočím se. Už podle hlasu jsem mohla poznat, že je to Bill, ale byla jsem až moc zamyšlená. Nepatrně se pousměju a počkám, než mě doběhne.
"Ahoj," pozdraví mě udýchaně.
"Ahoj," špitnu potichu a přejedu ho celého pohledem. Na sobě má černý kabátek, který mu šahá ani ne do půlky stehen, černé kalhoty, které obepínají jeho krásné štíhlé nohy a okolo krku šálu, která zahaluje jeho bradu.
"To ej až taková zima?" zasměju se potichu.
"No, mě ano," pokrčí rameny. "Kam tak pospícháš? Nemohl jsem tě vůbec dohonit," uchechtne se Bill.
"Vlastně.. Domů jsem měla namířeno," podrbu se zezadu na krku. Ne, co mi je mu říkat nebudu.
"Ach tak. Můžu ti dělat doprovod?" zazubí se na mě roztomile. Nedá se tomu odolat, proto se usměju a přikývnu. Pomalu se otočím a rozejdu se s Billem po boku směrem domů.

"Máš dnes večer čas?" zeptá se šeptem Bill, když stojíme už před barákem a loučíme se.
"No, asi jo," kývnu, "proč?"
"Chtěl jsem, abychom si vyšli ven. Třeba jen tak si večer rozložit deku u nás na zahradě a dívat se na hvězdy."
"Jo, to je skvělý nápad. Ještě se ti ozvu. Teď… Už budu muset jít," omluvně se ušklíbnu.
"Dobře, budu čekat. Tak se měj, ahoj," rozloučí se se mnou mile a čeká, než zajdu.

Můj zlobivej model #30

27. dubna 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Jeho ouška jakoby poprvé uslyšela tahle slůvka…oči,již se náhle rozevřeli poznáním rozechvěle bloudili po Billově tváři,která ještě pořád tiše plakala."C-cože?",tohle bylo jediné na co se zmohl ,a jediné,co vlastně dfokázal říct…Čekal uplně všechno,ale že mu Bill vyzná lásku tedy opravdu nečekal.Ty dvě slova mu zněla v mysli jako zvuk motýlích křídel a on tomu prostě nemohl uvěřit…Řekl mu to jenom tak…nepotřeboval kvůli tomu zažít divokou noc plnou sexu…řekl mu to proto,že to tak cítil…
Billovy očka smutně zamrkala a jeho rty se nežně přitiskli k Tomově bradě,kam vložili nesmělý polibek."J-já..je to pravda.Já sem se do tebe zamiloval Tome… sice-js-i moje dvojče,a já v-vím,že k tobě bych tenhle druh lásky cítit neměl,ale já prostě nemůžu…už víc ne ",zašeptal a zoufale přivřel víčka pod návalem dalšího pláče.Poté se od Toma pomalounku odsunul a se strachem skrytým hluboko v těch dvou studánkách se zahleděl Tomovy do očí."T-ty,..ty mě opravdu miluješ?",zašeptal Tom a jeho hrudník se zběsile zvedal a poté znovu klesal,jak mu mocně bylo splašené srdíčko.Z Billových rtů utekl jeden tichoučkej vzlyk a jeho tvář se nesměle sklonila hned,jak opatrně přikývla."Miluju tě",vydechl a svůj pohled rozhodně zabodl do dvou duhovek totožné barvy…Tomův žaludek právě udělal salto,a jeho myšlenky vířili v nekonečným tornádu.

Neopětovaná láska #9

26. dubna 2012 v 17:00 | Katte* |  Neopětovaná láska
Autor: _____
Warning: hetero, romantika, Bill/holka

Leknutím nadskočím a chytím se za hruď. Prudce se otočím.
"Vylekal jsi mě," špitnu potichu, aniž bych mu odpověděla na otázku.
"Promiň, to jsem nechtěl," pohladí mě po tváři. Celá se zachvěju a raději uhnu pohledem.
"Ehm, já… už budu muset jít. Jsem tu s tetou, tak… se když tak ozvy," ustoupí od něj a jdu pomalu k tetě, která jsem kousek od nás.
"Přijdu pro tebe," usměje se na mě a čeká, než se mu ztratím z dohledu. Rychle vlezu mezi nějaké regály a vydechnu. Pohledem vyhledám tetu, která se nachází pár metrů ode mě.

"Tak už jsi něco vybrala?" zeptám se jí, když k ní dojdu.
"Jo, vybrala, ale ještě se tu dívám, jestli nemají nějakou lepší mikrovlnku."
"Aha," kývnu. "Já půjdu pomalu už k autu, nevadí?" skousnu si ret.
"Ne, nevadí. Tady máš klíčky, když tak si vlez dovnitř, ať ti není zima," šáhne si do kapsy a podá mi klíče od jejího auta.
"No, dobře, tak děkuju," usměju se. "Budu čekat," řeknu ještě, než se otočím a odejdu.

Odemknu si auto a nasednu. Opřu si hlavu o opěradlo a vydechnu. Zavřu oči, což mě donutí zapřemýšlet nad tím, co se vlastně děje. Jestli je to pouhopouhý sen, anebo krutá, ale krásná realita. Zatřepu hlavou, abych se těch všech myšlenek zbavila.
Opřu si hlavu o okýnko a čekám, než se teta vrátí.

Omluva

26. dubna 2012 v 16:29 | Katte* |  News about blog
Moji milí, drozně moc se vám omlouvám, že poslední dny skoro vůbec nepřibývají novější články a nejsou vybrané maily. Nastala nám nepříjemná komplikace v rodině a vzhledem k tomu, že téměř celý den sedím v nemocnici a snažím se aspoň nějak pomoc, tak na to prostě teď neni čas.
Slibuji, že o víkendu k tomu sednu a dám to zase do pořádku. Takže prosím, ty dva ještě vydržte a doufám, že jste na blog už kvůli nečinnosti nezanevřeli, protože já to rozhodně neudělala a ani to nemám v plánu :)
Díky moc za pochopení a o víkendu čekejte nával nových dílů!
Katte*

Můj zlobivej model #29

25. dubna 2012 v 15:00 | Katte* |  Můj zlobivej model
Autor: B-kay
Warning: Twincest, romantika

Bill tiše pronikal mezi jeho mírně pootevřené rtíky a sem tam je lehce skousnul.Vůbec mu nevadilo,že jeho laskání nebylo opětováno…ba právě naopak.Takhle to bylo něčím zvláštní.Ze začátku se na Toma díval…ale čím hloubš se jeho jazyk tíchounce dostával,tím vice se jeho očka přivírala,až se zavřela uplně...Jeho prsty rozechvěle hladili Toma po tváři a uchovávali si do paměti každičkej milimetr jeho hladké kůže,zatímco Tom nedokázal dělat absolutně nic….
Sám vědel,že si thole už zakázal,a že to prostě takhle dál nejde…ale nedokázal odolat…Bill byl naprosto nádhernej.V jemným větříku mu vesele vláli vlásky všude kolem a jeho očka nádherně zářila.Tom s lehkým výdechem přivřel oči a nechal Bill,at si s jeho pusou dělá jenom to,co chce on…Poprvé se stal v něčí náručí hadrovou panenkou…
Vždy to byl totiž on,kdo určoval tempo.On určoval tempo jak polibků,tak i v postely.Na holky vlastně nikdy nějak nehleděl,dokonce si to ani neuvědomoval.Líbání bral spíše jako povinnost a milování jako snahu o uvolnění…avšak ještě nikdy to uvlonění nepocítil.Ještě nikdy necítil co to znamená skutečně milovat,a být milovanej…Holky mu to sice řekli už mnohokrát,ale on to chtěl slyšet konečně upřimně a ze sdrce...Do téhle doby se mu těchhle dvou krásných slov dostávalo jenom při víru divokýho orgasmu…a možná proto jejich smysl a význam doted nechápal…

Neopětovaná láska #8

24. dubna 2012 v 17:00 | Katte* |  Neopětovaná láska
Autor: _____
Warning: hetero, romantika, Bill/holka

Nestačím ani zamrkat a ucítím jeho rty na těch svých. Nosem vydechnu a svěsím ramena. Nikdy jsem si nemyslela, že může někdo tak nádherně líbat. Má tak dokonale hebké a jemné rty.
"Bille," odstrčím ho lehce od sebe. "T-Tohle… Nejde," zakroutím hlavou a otevřu oči.
"Proč?" koukne se na mě smutně.
"Protože.. prostě to nejde, promiň," špitnu, zvednu se a rychle uteču z domu.

Pomalu kráčím domů, přičemž se usmívám jako měsíček na hnoji. Ještě cítím jeho rty na svých, ten dokonalý polibek se mi vyryl hluboko do hlavy a hlavně.. do srdce.
Vydechnu a zavřu oči. Na chvilku se zastavím a usměju se. Měla jsem tam zůstat. Proč jsem vlastně odešla? Ani jsem neměla důvod…
Vlastně ano, měla. Možná, že už jen to vědomí, že Bill tu nebude věčnost, ne pro mě, ani pro ostatní, a bude jezdit po celém světě, viděla bych ho třeba jen krátkou dobu, ne-li jen jeden den a nechci, aby mi popletl hlavu. Už tak toho je na mě moc a teď mě okouzlil, ale vrátit bych se za ním nedokázala. Myslím, že se s ním už nikdy nepotkám. Nebo alespoň v to doufám.