Září 2012

Everybody needs love 1.

29. září 2012 v 15:38 | Eve* |  Everybody needs love
autor: Trisha

"...zlato,jsi tu?" zaklepal můj otec na dveře a vešel dál. Sundala jsem si z uší sluchátka a zaklapla knížku,kterou jsem zrovna četla.
"Ano tati,copak potřebuješ?" zeptala jsem se ospale. Kdyby nepřišel,zřejmně bych každou chvíli i přes ten šrumec dole usla.

Deep in love 22.

29. září 2012 v 11:02 | Eve* |  Deep in love
autor: Vishka

20.december , pár dní do Vianoc. Nálada? Som tak frustrovaná ako ešte nikdy. Prešli dva mesiace od tej nepríjemnej novinky.
S Tomom to už nevládzem ďalej ťahať. Ako sa mi to kurva mohlo stať? Milujem ho, ale neviem sa pre neho nadchnúť.Naše dni sú vačšinou ako vojna, on sa snaží aby som mu opäť verila, ja od neho utekám lebo ma prepadne všetok hnus sveta keď sa ma dotýka dlhšie ako 10 minút.

Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to 5. Přípravy na cestu

29. září 2012 v 10:02 | Eve* |  Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to

autor: Báří

DOMŮ jsem se vrátila, bohužel, sama. Zaparkovala jsem a vystoupila z auta, taštičku s papírovou taškou s plavkami a jedním trikem jsem vzala do jedné ruky a druhou začala hrabat mezi věcmi, abych našla klíče od domu. Když jsem je konečně vylovila, přešla jsem malou verandu k domovním dveřím a strčila klíč do dírky. Odemkla jsem si a zaposlouchala se do zvuků domova. Jelikož jsem se nevracela zrovna brzo, čekala jsem, že budou všichni v obývacím pokoji. Ale tam bylo ticho a zhasnuto. Klidně jsem přešla více do haly a zula si boty. S nákupem jsem rovnou zamířila do schodů, abych se zavřela v pokoji a mohla se kochat novými úlovky. Když jsem vystoupala několik schodů, uslyšela jsem hlasitý smích. Naklonila jsem se přes zábradlí a podívala se chodbou až ke skleněným dveřím, které vedly na naši zahradu. Tam se svítilo. Viděla jsem sedět pár osob kolem našeho zahradního stolku, na kterém byly naskládány tuny jídla. Olízla jsem si rty. Oni opravdu grilují. Jen jsem zavrtěla hlavou a pokračovala dál do svého pokoje. Mojí společnosti se tam určitě nikdo nebude dožadovat.

Naučim ťa žiť 11.

27. září 2012 v 15:31 | Eve* |  Naučim ťa žiť

autor: Popcorn

Cassie vstala pomerne zavčasu. Prehodila si perinu cez posteľ, ako tak skrotila svoje vlasy a šla sa umyť. V pyžame ešte kráčala do izby malej Lilith, aby ju skontrolovala. Tá už sedela na posteli vo svojom malom pyžamku a čakala, kým príde Cassie.
,,Prečo si ma nezobudila?" usmiala sa na ňu. Malá jej len opätovala úsmev a pýtala sa na ruky, aby ju zniesla dole na raňajky.
Opatrne schádzala schodmi, aby sa obe nevysypali a zastali až v obývačke, kde od rána sedeli rozvalení chalani, ktorí nevyzerali práve vyspato. Jednou rukou si potiahla nižšie kraťasy na spanie a pomedzi to sa im pozdravila.
,,Zamávaj na dobré ráno, Lilith. Vždy sa zdraví!" karhavo sa jej prihovorila. Lilith zdvihla zrak a pozrela smerom k nim. Všetci jej zamávali a až vtedy zdvihla rúčku a odmávala.

Tyrkysová v dave 19.

27. září 2012 v 15:30 | Eve* |  Tyrkysová v dave

autor: Lill

Amy si ukladala do skrine nové šaty. Nejak extra z nich fascinovaná nebola, ale boli moderné, štýlové a isto sa budú všetkým páčiť. Z poličky schovala všetky knihy o fyzike, psychológii, či filozofií. Nie, nemala by to čítať. To sa nezvykne. Nik nečíta veci podobného typu len ona?

Everybody needs love - prolog

27. září 2012 v 15:27 | Eve* |  Everybody needs love
autor: Trisha

Seděla jsem s rukama založenýma v kuchyni,opírala se o židly,nohy jsem měla na druhé židly a naštvaně jsem si mumlala pod nos. Všechno,jen ne tohle. Myslela jsem si,že se za těch pár dní vzpamatuju a překousnu to,že se má stát taková velkolepá událost,které jsem se vyhýbala jak čert křízi. Ani ve snu by mě nenapadlo,že to bude právě dnes ?To si nemohli vybrat lepší datum? To se to nemoho přesunout nebo ještě líp zrušit? Kousala jsem si na pravé ruce nehty a levou jsem nervózně poklepávala rukou do stolu.

Deep in love 21.

27. září 2012 v 11:01 | Eve* |  Deep in love
autor: Vishka

"A čo si si myslel? Že to bude lepšie ak mi to zatajíš?" z plných pľúc a zarevaných očí som na neho vrieskala v Billovej kuchyni
"Ja sa ti ospravedlňujem Tami." Snažil sa ma držať za lakte a fňukal na mňa, skočila som mu do reči
"Tak ty sa mi ospravedlňuješ?! Vyzerám teraz ako taká chudera"
"Prestaň Tami prosímťa!" skríkol "ty si naozaj myslíš že som sa s ňou vyspal lebo som to chcel?"

Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to 4. Ranní setkání

27. září 2012 v 10:00 | Eve* |  Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to

autor: Báří

NAŠTĚSTÍ byla koupelna během několika minut volná, takže jsem se okoupala rychlostí blesku a vrátila se do pokoje, než bych mohla potkat někoho nežádoucího. V pokoji jsem pak mohla chodit i nahá, měla jsem jistotu, že mi sem teď nikdo nevleze. Aspoň ne po mém drzém výstupu s matkou. I když, tohle ještě bylo slabé oproti jiným mým výlevům vůči ní. Stáhla jsem si osušku z těla a hned si natáhla moje spací triko a krajkové kalhotky. Jiné jsem vlastně ani neměla. Potrpěla jsem si na luxus, a co se týče spodního prádla, tak to tuplem. Odhrnula jsem přikrývku a posadila se na kraj postele. Rozpustila jsem si vlasy, abych nespala s culíkem, a lehla si na měkkou matraci. Zakryla jsem se až po prsa a dlaněmi si podložila hlavu. Podívala jsem se na strop a přemýšlela nad tím Adeliným nápadem. Nevím, jestli bych to zvládla. Usmívat se a dělat, že mi na něm záleží, když ho každá buňka mého těla nemůže vystát. Tolik let jsem kvůli němu trpěla, prostě to nejde jen tak zapomenout, zahodit za hlavu. Naprosto to změnilo můj život, nemůžu to vypustit a nechat se od něj nabalovat. Ať bych se snažila sebevíc, vím, že bych jednou vybuchla.

25 dní s panem Arogantním 4. Snídaně a prostěradla 3/3

26. září 2012 v 10:19 | Eve* |  25 dní s panem Arogantním
překlad: Eve*

Všimla jsem si, jak ořezává okraje s čokoládovou náplní. Koukl se na mě a kývl na stůl před ním. " Vem si ten vzkaz od Briany-"

" Biancy," opravila jsem ho.


Vzpomínky 11. 1/2

26. září 2012 v 10:12 | Eve* |  Vzpomínky

překlad: Eve*

Byla jsem už asi hodinu ve svém pokoji, když mě popadl hlad. Doufaje, že kluci neřeší záležitosti ohledně kapely zrovna v kuchyni, jsem si šla udělat popkorn. Když jsem scházela schody, zaslechla jsem Toma s Georgem německy křičet. Postřehla jsem svoje jméno a schovala se pod schodiště. Jakmile jsem se k nim vydala, Georg se postavil do Tomova zorného úhlu.