Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to 49. Rozlučkový večírek

15. ledna 2013 v 19:38 | Eve* |  Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to

autor: Báří


JAK bývá zvykem, poslední dny na úžasné dovolené utíkají neskutečně rychle. Měla jsem pocit, jako bych seděla v rychlíku a sledovala všechno pod jednou velikou rozmazanou šmouhou. Bylo neuvěřitelné, kolik srandy se dalo namačkat do posledních pár hodin. Kvůli pochmurnému počasí jsme se domluvili na rozlučkovém večírku na pokoji, tentokrát to byla degustace u mě a Toma. Nebylo těžké sehnat pár lahví vína, jen jsem doufala, že to nebudeme dopíjet opravdu všechno. Po vypité láhvi šampaňského jsem si nebyla jistá, kolik alkoholu vlastně můžu požít, aby moje játra ještě fungovala. Jestli budu takhle pokračovat i dál, nebudu se moct sehnout, abych si tvrdými játry nepropíchla plíce. To by byla veselá smrt. A navíc, zítřejší cestování by nebylo moc pohodlné, kdybych celou dobu měla hlavu v záchodě, či papírovém pytlíku. Seděli jsme v kruhu a povídali si, vlastně spíš mluvili kluci a vyprávěli veselé historky, co se jim kde po světě staly. Bill s Ester seděli kousek od sebe, sem tam se na sebe zamilovaně podívali, zatímco někdo něco vyprávěl. My s Tomem jsme byli na počátcích naší lásky, je potom pochopitelné, že jsme se chtěli pořád dotýkat toho druhého. Tom seděl se složenýma nohama a já jsem ležela hlavou na jeho klíně, zatímco mi on každou chvilku prohrabával vlasy. Pohrávala jsem si s utrženou etiketou z jedné lahve, párkrát zvedla pohled k Billovi nebo Tomovi, protože to opravdu byli jenom oni, kdo vyprávěli. Když mi Ester řekla, že jsou to ukecaní kluci, nechtěla jsem tomu věřit. Teď jsem byla svědkem toho, jak se předháněli, kdo to řekne první. Musela jsem se zasmát, když se začali hádat, jak to tehdy doopravdy bylo. "Jasně jsem ti řekl, že tam nemáš chodit," řekl Tom a ukázal na Billa svým dlouhým prstem. "To jejich ječení bylo slyšet na sto honů," protočil oči.
"To teda ne," zavrtěl hned Bill hlavou. "Ještě jste mi řekli, že tam mám jít," zamrkal a krátce si upil ze své sklenice vína. "Georg se mohl potrhat smíchy, když se na mě ty puberťačky vrhly."
"Aha," zasmál se Tom. "Vlastně máš pravdu," pokýval hlavou, zatímco se dál smál. "Jé, to byla sranda?" zaklonil hlavu a zachechtal se na celé kolo. Se zvednutým obočím jsem se podívala na Billa.
"Měl jsem zalehlé uši, slyšel jsem naprosté hovno," polkl. "A ti tři bastardi mě poslali vchodem, před kterým čekaly fanynky. Musel jsem jim rozdat podpisy a vysvětlit, kde mám zbytek kapely, zatímco se oni chechtali za dveřmi jako pominutí."
"No jo, chudáček Billi, co?" ušklíbl se Tom.
"Nevím, na co si stěžuješ. Co se stalo kdy tobě, aniž by sis za to mohl sám?" zeptal se Bill. Ester se zasmála, jako by snad znala nějakou historku. Tom na ni výhružně ukázal prstem, aby mlčela, ale ona se napřímila a chytila mě za ruku.
"Tomu bys nevěřila," vykulila na mě oči. Aniž by se přestala smát, začala vykládat příběh o tom, jak chtěl Tom jednou vyzkoušet viagru a měl z toho problémy hned několik dní. Tom ke mně sklopil pohled a jen pokrčil rameny.
"Stává se," zamumlal.
"To je všechno, co k tomu řekneš?" zasmála jsem se a sledovala, jak jeho tváře začínají růžovět, stejně, jako kdyby byl těsně před vyvrcholením. Zamrkala jsem a vztáhla ruku, abych ho pohladila po tváři. Usmál se na mě a sklonil se ke mně, aby mě krátce políbil na rty. Bill zřejmě nesledoval, co se mezi námi děje, kašlal na to, jestli nám tuhle krásnou chvilku přeruší nebo ne, a začal vykládat další historku, tentokrát o Georgovi. A tady že jich většina byla o něm. "Na cestách jsou stejně nejlepší zážitky," vzdychl nakonec. Tom k němu zvedl pohled a natáhl se pro svou skleničku s vínem. Já už jsem svoji měla dopitou nějakou chvilku. Tom do sebe obrátil zbytky ve sklenici a pak nalil mě i sobě. Posadila jsem se a pak vstala, abych si odskočila. Mlčky jsem se vydala ke koupelně a zavřela za sebou dveře. Měla jsem teď trochu času na popřemýšlení, jak se vlastně celá jejich svatba vydařila. A nejenom to. Kdy se stává, aby se do sebe svědkové zamilovali? I když, já jsem ho zbožňovala od svých pubertálních let. I tak můžou být máti s otcem pyšní, jak dobře se jejich dcery dokázaly zamilovat. Teď je jenom otázka, kam můj vztah s Tomem bude směřovat. Dopadneme jako Ester s Billem, nebo spolu budeme věčně, i když nesezdaní? Ani bych si nedovedla představit, že bych se měla provdat právě za Toma. Přemýšlet nad svatbou hned po střední škole je trochu zastaralé, určitě nechci, aby se pak šířily pomluvy o tom, proč jsem do toho vlastně šla. Jedni by říkali, že bych si nechtěla nechat ujít takového boháče, druhé by určitě napadlo, že spolu musíme čekat dítě, jinak bychom se nebrali. Zajímalo by mě, kolik lidí by nám uvěřilo, že je to doopravdy kvůli lásce. Ale takové myšlenky bych měla vyhnat z hlavy, nejsme spolu ani měsíc a už myslím na takové cíle. Měla bych se nechat vyšetřit. Vrátila jsem se k nim, když zrovna Bill četl název na etiketě a popis vína, který byl hned z druhé strany.
"Prý se to hodí k masu. Pf, taky by mohli udělat upoutávku pro vegetariány," zabrblal.
"Co bys tam chtěl? Že se to hodí ke všem zeleninám?" ušklíbla se Ester. "Abych řekla pravdu, nějaký dobrý steak bych si dala," pokývala hlavou a podívala se na mě, protože ti dva hned ohrnuli nos. Zasmála jsem se a pokrčila rameny.
"Já bych si spíš dala rajčátka s mozzarellou a bazalkou," olízla jsem si rty. Bill hned naklonil hlavu na stranu a přivřel oči.
"Teď mi akorát děláš chutě," vzdychl a napil se vína. "Je mi jasné, co si dám jako první, až doletíme domů," zasmál se. "Přidáš se?" podíval se na mě. Hned jsem přikývla.
"Mně se odtud nechce," zasténala Ester a opřela si hlavu o Billovo rameno. "Nemusím se tady o nic starat, je to naprosto nejlepší dovolená," dodala hned. Usmála jsem se na ni. Bill ji objal kolem pasu a políbil ji do vlasů.
"Doma se taky nebudeš muset o nic starat," slíbil jí. "Až se budeš nudit, jak nebudeš nic dělat," podíval se jí do očí. Sklopila jsem pohled ke své sklenici, ve které bylo ještě dost vína. Už jsem nějak pociťovala, jak se vláčně pohybuju, nenapadlo mě, že bych se mohla i poslední den tady takhle opít. Ale příjemně, ve skvělé společnosti a dobrým vínem. Dokonalá kombinace. "Prdelko," oslovil mě Tom. Zvedla jsem k němu pohled a usmála se na něj. "Pojď sem," pobídl mě, abych si k němu přisedla. Hned mě objal kolem ramen a dlouze políbil na rty. "Mám na tebe neskutečnou chuť," pošeptal mi u ucha tak blízko, až jsem cítila, jak se jeho rty otírají o můj lalůček. Přivřela jsem oči a zhluboka se nadechla, abych se trochu uklidnila.
"Tome, nejsme tady sami," podívala jsem se mu do očí. Prsty přejel po kůži na mém stehně a pousmál se.
"Je to Bill s Ester," protočil oči. "Jim to nevadí, dívej se, oni sami vrkají," pousmál se a zvedl pohled k těm dvěma. Udělala jsem to samé. Ester se opírala o Billa, zlehka se dotýkali rty, ale nelíbali se jako nějací mladí a nenasytní. Prsty přejel přes její rameno a s úsměvem ji znovu políbil. Upila jsem vína a znovu se podívala na Toma. Zády se opíral o postel, měl pokrčené nohy v kolenou a sledoval mě. Pomalu jsem si olízla rty a pohledem sjela přes jeho tělo, než jsem se vrátila k jeho očím. Našpulil rty a zvedl jedno obočí. Naklonila jsem se k němu a krátce ho políbila.
"Zítra odlétáme až navečer, že?" ujišťovala jsem se. Přikývl. Bude čas se pořádně vyspat, dostat se z kocoviny, i když budeme ještě dlouho ponocovat. Opřela jsem se o dlaň a naklonila se k němu, prsty jsem přejela přes jeho hruď a pousmála se. "Máme teda hodně času," zamrkala jsem.
"To si piš, že máme čas. Máme ho plnou prdel," olízl si rty. Usmála jsem se a přehodila si vlasy přes rameno. Tom sjel pohledem na mé rty a zhluboka se nadechl.
"Tak co s tím budeme dělat?" naklonila jsem hlavu na stranu. Prsty přejel po mém nahém rameni až k čelisti a pomalu zvedl můj obličej ke svému.
"Co kdybychom tu dovolenou krásně zakončili?" navrhl. "Máš ten šátek, který jsem ti koupil?" naklonil hlavu na stranu. Usmála jsem se a přikývla. Tom mi oplatil úsměv a podíval se na Billa a Ester. Nemusel nic říkat. Oba dva vypili zbytky svého vína a podívali se na nás.
"Taky už jdeme spát, že?" řekla Ester a vstala. Hned chytila Billa za ruku a usmála se na nás. "Tak vám přeju dobrou noc," řekla. "Ať nemáte kocovinu," zasmála se. "Doufám, že mi nebude zítra blbě," dodala a pomalu vyšla z pokoje.
"Dobrou," otočil se na nás ještě Bill a pak následoval Ester. Sotva jsem položila prázdnou sklenici a uslyšela cvaknutí dveří, což naznačovalo, že už jsme tady sami, Tom se na mě hned vrhnul. Zády jsem dopadla na koberec, který byl u postele. Dlouze mě políbil, zatímco prsty putoval pod mým tílkem, aby našel zapínání podprsenky.
"Ty teda s ničím nečekáš," zasmála jsem se, když rty přejel přes hranu mé čelisti. "Teď jsi ty nadržená stepní koza," podívala jsem se na něj.
"Ty jsi taky koza," zachechtal se a znovu mě políbil. Objala jsem ho kolem krku a vpila se do jeho rtů, tak hebkých a sladkých, že se mi nechtělo je opouštět. Pustila jsem ho mezi má kolena. Hned se boky natiskl na mé a zakroužil boky proti mému klínu. Vzdychla jsem a prsty vjela na jeho zátylek. Políbil mě na krk a jemně skousl kůži, až mi tam udělal dalšího cucáka.
"Ah," zasténala jsem trochu hlasitěji. "Mhh," vydechla jsem a prohnula se v zádech. Rychle mi stáhl tílko přes hlavu a sundal mi podprsenku, hned mě políbil na prsa a špičkou jazyka mi obkroužil bradavku.
"Pojď na postel," pošeptal a zvedl mě. Když jsem se postavila na nohy, hned mi sundal kraťasy i s kalhotkami. Nechápala jsem, co měl za lubem, ale když jsem si lehla a od se nade mnou sklonil se šátkem, usmála jsem se. Dal mi ho přes oči a uvázal na suk, aby mi nespadl. "Co přesně plánuješ?" zašeptala jsem do ticha pokoje. Ucítila jsem jeho rty na svém rameni, pomalu stoupal ke krku a pak mě políbil na rty.
"Nech se překvapit," odpověděl proti mým rtům. Bylo vzrušující nevědět, kde se mě dotkne, co bude následovat. Když prsty obemknul mé zápěstí a zvedl mi ruku nad hlavu, pousmála jsem se. Konečky prstů mě pohladil na vnitřní straně paže, přejel přes podpaží a putoval dolů přes žebra. Políbil mě pod pupíkem a hned na to prsty přejel přes můj klín. Zhluboka jsem se nadechla a soustředila se na jeho žhavé dotyky, které ve mně budily všechny ty chtivé emoce. Chtěla jsem ho mít teď hned. Když si ale chtěl zahrávat, byla jsem ochotná to vydržet. O to větší uspokojení budu pociťovat, až konečně dosáhnu svého cíle. Prsty opatrně vnikl do mě a polštářkem palce začal kroužit na mém klitorisu. Nehty jsem přejela přes čelo postele a zasténala.
"Ach bože," zamumlala jsem a zakroutila se v bocích. Tom mi pokrčil nohy v kolenou a dlaněmi mi pevně sevřel boky, než špičkou jazyka přejel přes klitoris. Zuby jsem si skousla ret a znovu tiše zasténala. Znovu jsem chtěla ucuknout, ale držel mě pevně, takže jsem jeho hbitému jazýčku nemohla jen tak uniknout. Zhluboka jsem se nadechla a nehty mu sevřela rameno.
"Zase mi ubližuješ," pošeptal pobaveně. Místo odpovědi jsem se jen zavrtěla a chtěla si sundat šátek, ale Tom mi hned sevřel obě ruce. "Ne, nesundávat," zamručel nesouhlasně kousek od mého ucha. Políbil mě na lalůček a potom přesunul pozornost zpátky k mým rtům. Ne, že by mě hned políbil. Lehce se o ně otřel, cítila jsem jeho jemný dotek. Zvedla jsem hlavu, abych mohla polibek prodloužit, ale odtáhl se. "Tome," pohladila jsem ho po pažích, které jsem poslepu nahmatala. Už jsem se nadechovala k dalším slovům, ale umlčel mě svým dalším polibkem. Pohladil mě přes prsa a znovu se rozkrokem otřel o můj, už dávno rozdrážděný. Sjela jsem prsty po jeho bocích a zahákla se za okraje jeho trenýrek.
"Pak kdo tady spěchá," pošeptal.
"Ticho," pousmála jsem se. Vyhledala jsem jeho rty a dlouze ho políbila, prsty přejela přes jeho tváře. "Nebo ti tohle nikdy neoplatím," pokračovala jsem po tom dlouhém polibku, který mi skoro vzal dech.
"Ty mi chceš tohle oplatit?" zeptal se. "To už se nemůžu dočkat," vzdychl a dlaněmi mi znovu sevřel boky, než do mě rychle vnikl. Ani jsem netušila, kdy si stáhl trenýrky, ale bylo to úžasné. Objala jsem ho kolem krku a zavzdychala u jeho ucha. Políbil mě na tvář a několikrát silně přirazil. Patami jsem se zapřela do matrace a zvedala se na bocích v jeho tempu. Tiše mi zakňučel u ucha a pronikl až ke kořenu, pomalu, víckrát za sebou, až jsem skoro přestávala věřit tomu, že je tohle realita, jak boží to bylo.
"Bože můj," zavzdychala jsem a přitiskla se prsy k jeho hrudi. Zaklonila jsem hlavu a zavzdychala. Přitiskl rty k mému krku a nasál kůži, zažmoulal ji mezi zuby. Zasténala jsem a prohnula se v zádech.
"Ach," vzdychl a znovu přirazil. Hlavou se mi opřel o rameno a spokojeně vydechl. Políbil mě na líčko a prsty pohladil po tváři.
"Už si to můžu sundat?" usmála jsem se do tmy pokoje. Prsty přejel přes můj bok a lehl si vedle mě, přitulil se a objal mě kolem ramen. Pomalu mi stáhl šátek z očí a usmál se na mě.
"Jak sis to užila?" pošeptal svou otázku a natáhl se pro přikrývku, aby nás zakryl. Hlavou jsem se opřela o jeho hruď a spokojeně vydechla.
"Bylo to boží. Měli bychom takové hrátky dělat častěji," zvedla jsem k němu hlavu. Klouby prstů přejel po mé tváři a zvedl obočí.
"No fajn, příště jsi na řadě ty," zamrkal. "Můžeme hned vyzkoušet moji postel," našpulil rty.
"Tome," olízla jsem si rty a posunula se výš, abych mu viděla pořádně do obličeje. "Nebude to… divné, když se hned tak nastěhuju do tvého pokoje?"
"Proč by mělo?" zvedl obočí. "Chci tě mít u sebe, bylo by zbytečné, abys byla v jiném pokoji," olízl si rty. "Miluju tě," pokrčil rameny, jako by to byl poslední argument, který by mě měl utvrdit v našem rozhodnutí. Pousmála jsem se a zamrkala nad jeho slovy.
"Já tě taky miluju," pošeptala jsem a dlaní přejela po jeho rameni. "Ale aby to všechno krásné mezi námi nepokazil fakt, že spolu budeme bydlet hned od začátku," naklonila jsem hlavu na stranu.
"Prdelko," usmál se a pohledem sjel na mé rty, zatímco dlaní sjel na můj zadeček a jemně mi ho stiskl. "I kdybychom se měli hádat, chci tě mít v pokoji. Potom je lepší ten usmiřovací sex," zamrkal. "Ale pokud se na to necítíš, klidně se ti může zařídit jiný pokoj."
"Ty mě chceš mít v pokoji?" usmála jsem se nad jeho slovy.
"Pokud bys měla svůj vlastní, stejně bys spala pořád u mě. Nebo já u tebe," uculil se.
"Asi máš pravdu," zasmála jsem se a políbila ho na rty. "Dobrou noc, zlato," přejela jsem prsty po jeho tváři.
"Tobě taky," odpověděl mi a objal mě ještě silněji. Bylo mi skvěle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to

Sometimes being a bitch is all a woman's got to hold on to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama