Disco girl dirty

Disco girl dirty #11 END

11. května 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero
Taky tak nesnášíte vykecávání na konci FFek, přednášek, hodin a podobně jak já? Jestli jo, tak jsem ráda, a jestli ne, tak se omlouvám. Chci, abyste si tenhle poslední díl přečetli stejně jako ty předchozí a těšili se na další řadu, která už nebude tak chaotická, puberťácká a tak. Původně jsem přemýšlela, že bych vám "předhodila" rovnou druhou řadu jako první, ale přišlo mi, že by bylo dobré, aby na sebe povídka navazovala. Takže kvůli tomu máte před sebou momentálně to, co máte.
No nic, moc děkuju za přečtení a pokud možno za závěrečný okomentování, pokud by to vašim líným pracičkám nevadilo. :)
Zatím se mějte, Eve.
---------------------------------------------------------
Ani nezavřu dveře a už po mně jde Karolina. " Mandy, to jsi ty? Jo, jsi to ty. Máš... ehm... návštěvu," mrkne na mě a přehodí si Tobiase z jedný ruky na druhou. Odkopnu kozačky a odhodím si vlasy z čela. Blbej déšť, vypadám teď jak slepice.
" Návštěvu, jo? Ty vole, představ si, že jsem toho Toma nenašla! Hledala jsem ho i u Gustava, ale ten mi řekl, že krátce přede mnou odešel. Jsem nasraná jak prase... no, to je jedno. Kdo to je?" rozkecám se.
" Jdi se podívat sama," nakopne mě kolenem do zadku a uchechtne se.
" Co se chlámeš? Teda Tobe, tos chytl matku, ti řeknu... No tak já teda jdu." S úsměvem na rtech dojdu až do obýváku, kde mi smích zamrzne.

Disco girl dirty #10

9. května 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

10.

~ o týden později ~

" Dobrý den, paní Kaulitzová," řeknu Tomově mámě mezi dveřma, sotva mi otevře jen na malou škvírku. " Ne, nezavírejte mi, prosím!" strčím no škvírky ruku a modlím se, aby mi ji nepřiskřápla.
" Co chceš, Mandy?" zeptá se mě trpce a zúží svoje oči do malinkých štěrbinek.

Nesnáší mě. Jasně, proč by mě taky měla mít ráda? Dělala jsem z jejího synáčka paroháče přes půl roku. Jenže o tohle mi nejde, vlastně jsou mi její sympatie ukradený. Já sama ji taky nikdy moc nemusela.

" Je doma Tom? Potřebovala bych s ním mluvit."

" Lituju, šel ven," zklame mě.

Disco girl dirty #9

7. května 2011 v 11:08 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

9.

Prásknu dveřmi od bytu takovou silnou, že málem vyletí z pantů a nasraně odkopnu černé lodičky do botníku. Rána probudí Tobiase, který před pár mintami usnul, jak se dozvím od Karoliny, která se přistiženě odtrhne od Christiana, a rozeřve se jak Tur.

" No bóže, tak ho ještě jednou uspíš, no, to je toho," rozhodím ruce a vysleču si rolák, takže před Chrisem se ségrou zůstanu jenom v podprsence. No a co, že on je tu taky? Ať se koukne.

" Snad se svlečeš až u sebe, ne?" zvýší na mě sestra popuzeně hlas.

Disco girl dirty #8

3. května 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

" Robert věděl, že sem příjd ?" zeptám se Laury najednou.

" On sám ho pozval, jsou kámoši už od základky," pokrčí rameny a vezme mě za zápěstí. " Mandy, neber si to nijak osobně, ale můžeš si za to svým způsobem sama."

" Cože?"

Vždyť si to vem: podvádíš Toma od začátku vašeho vztahu. Každej víkend si užíváš s někým jiným. Jednou si štrejchneš s mým bráchou, podruhý s Jimim, potřetí zas s Gustavem... A mohla bych pokračovat až do zejtřka. Děláš z Toma debila vlastně celejch těch pět měsíců, co jste spolu," začne rejpat.

Disco girl dirty #7

28. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero


" Mandy, miláčku, pojď ke mně," brebtá Robert, Lauřin starší bratr, posilněný pěknou dávkou alkoholu v krvi a žene si to přímo ke mně. Pověsí se mi kolem krku a vlepí mi hudlana na líčko.

" Ale Robe, víš přece, že jsme se rozešli," zchladím ho sladce.

" Ale když já tě furt miluju, víš? A ty jseš na mě tak ošklivá," zahuhlá a položí si hlavu do mého výstřihu.

Přátelsky ho poplácám po zádech. " Vždyť já tebe taky miluju - a nejvíc, když tě nevidím," zakřením se na něj a nemilosrdně se postavím, takže chudák Robert se zkutálí na zem jak pytel žita. Pár lidí okolo nás se zasměje, někteří, ti, kteří v sobě ještě nemají tolik promile, zakroutí hlavami.

" No, Mandy?"

Disco girl dirty #6

26. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero
6. díl:

Po celý zbytek večera na mě zbylo hlídání synovečka, jelikož Chris koupil na půl desátou lístky do kina, takže se tam hnedka po večeři oba dva vypravili. Karolina mi nabízela, jestli nechci jít s nimi, ale už kvůli Chrisovi a jeho žádistivému pohledu, jsem odmítla. Přece jim nebudu dělat křena!

Tom mě naštval. Nedodržel slib, kterej mi dal. On, který mi pokaždé nadává, když něco nedodržím, se na mě vykvákne.

Pět minut po jedenácté se mu rozhodnu zavolat. Zkontroluju, jestli Tobias spí a vytočím na klávesnici mobilu Tomovo číslo. Čekám asi dvě minuty a pak se ve sluchátku ozve holčičí hlas, kterej se mi zdá odněkud povědomej.

" Tom se sprchuje," oznámí mi nevzrušeně a otázku, kdo je a jakto že zvedá jeho mobil ignoruje.

Disco girl dirty #5

24. dubna 2011 v 20:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

5. díl:

" Do prdele už s tím," ulevím si jadrně, když si už poněkolikátý zamotám vlasy do žehličky. " Karolino! Pojď sem, zamotalo se mi to. A teďko teda opravdu luxusně!" volám na sestru, která se v kuchyni snaží nacpat do Tobiase vanilkový pudink.

" Nůžky jsou v obýváku, hned je přinesu," křikne mi nazpátek.

" Cože ?! Do pytle, to jsou ale blbý fóry," zakleju a trhnu žehličkou víc, než bych chtěla, takže si vyrvu slušný chumáč vlasů. Bolestí vypísknu.

" Co je, ježiši?" přiběhne ke mně do koupelny Karolina.

Disco girl dirty #4

20. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero


V týhle domácnosti by se prostě nevyspal ani mrtvej, natož tak dvacetiletá holka, fakt. Oni vůbec nerespektují fakt, že jsem se vrátila v půl pátý ráno a chtěla bych se alespoň trošičku vyspat. Ne, namísto snění od osmi hodin poslouchám Karolinino brblání o tom, jak Tobias uvidí, pokud nesní tu přesnídávku k snídani, pokud nesní tu krupici k obědu, pokud nesní tohle a támhleto k tomuhle a k támhletomu... Vrtím se z jednoho boku na druhý asi ještě třičtvrtě hodiny, a pak to vzdám. Nemá to cenu.

Vyhrabu se z pelechu a podobna mátoze dokulhám jen v krátkým tričku na ramínka a kalhotkách do koupelny, kde se jako správný otužilec proberu studenou sprchou. Před zrdcadlem si jenom učešu vlasy a tím prozatím končím.

Disco girl dirty #3

18. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero
Betaread: Anette


" Ty někam jdeš, Mandy? Vždyť jsi mi přece slíbila obarvit ty vlasy," kafrá mi Karolina do líčení v koupelně.

Ignorujíc její slova dotáhnu linku, kterou vedu pod levým okem do konce a podívám se na ni:

" Změna plánu," oznámím jí nevzrušeně a vůbec se nestydím za svoje chování. Všechno jí to jen vracím. Neustále mě provokuje kecáním o tom, že jsem prej obyčejná coura, která dělá ze svýho kluka, kterej ji miluje a kterýho jí kolik holek v celý Evropě závidí, paroháče, a tak dále. Tohle všechno mám za to, že jsem si ji vzala k sobě do bytu i s Tobiasem, když ji rodiče vyhodili, protože se nechala nabourat jakýmsi debílkem na diskotéce. Nebýt mě, tak je teď někde pod mostem nebo hůř.

Karolina se na mě smutně podívá, nýbrž mlčí.

" Vidíš, ségra?" podívám se na ni přes odraz v zrdcadle. Zvedne ke mně oči.

" Co jako? Sluší ti to, jako vždycky."

Disco girl dirty #2

16. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: *lil eve*
Warning: hetero

" Dobrý poledne. Jmenuji se Mandy Grace Sonnenschein. Prosím vás, na jakým pokoji leží Timo Sonnenschein? Přivezli ho sem dneska brzy ráno," ptám se mezi dveřmi mladý sestřičky v zelenobílý uniformě, co akorát chroupe jablko.

Sestra ke mně zvedne svůj pohled: " Vy jste z rodiny?"

" Ne tak docela..." řekne Tom.

" Jsem jeho nevlastní sestra," odpovím jí stejným tónem, jakým se mě zeptala ona a přehodím si Tobiase z jedný ruky na druhou.

Holka dohryže jabko, vyhodí ohryzek do koše a konečně se podívá do desek, aby nám řekla, že Timo se nachází na jedenáctce.

" Kam jdete ?" podiví se sestra.

" Za bratrem, kam jinam."

" Ale tam teď nemůžete. Jednak nejsou návštěvní hodiny a jednak pán před pár minutami usnul a doktor zakázal ho budit," vysvětlí mi.

" Děláte si ze mě srandu?" probodnu ji pohledem. " Pro rodinu to snad neplatí, ne ? Je to můj bratr a musím ho vidět! "
 
 

Reklama
Reklama