Horké dlaně kytaristy

Horké dlaně kytaristy #15 END

9. června 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Achoojky:)
Tak jsme se konečně xD dostali i ke konci téhle povídky. Píšu ji už hezky dlouho a někdy jsem měla sto chutí ji prostě smazat a nedokončit... ale najednou mě k ní zase něco napadlo a tak se i tahle povídka u mě dočkala konce. Některé možná konec překvapí, některé možná ne, ale vy sami dobře víte, že život není jenom o dobrých věcech a dokonalých dnech. Život, stejně jako i láska, někdy hezky zabolí, a proto jej musíme brát tak jak jde.
Tuhle povídku jsem brala maličko realisticky a tedy hlavně konec. Nepsala jsem ji na základě žádné písně, což u mě není mocky zvykem, ale prostě jsem zkusila něco jinýho, ale když už chcete, tenhle dílek jsem konkrétně psala u Spring Nicht. Hezky se u toho poslouchá něco smutnějšího: (Chtěla jsem napsat ještě asi dva díly, ale už jsem si řekla, že takhle to bude lepší a dostanou u mě zase prostor nové nápady:). Ale nebojte, konec jsem se snažila neodfláknout, tak tedy doufám, že se vám bude líbit. Tak jako tak vám všem moc děkuju, že jste se mnou vydrželi i přes ty dlouhé přestávky, kdy nepřibyl žádnej dílek a pořád jste ji zůstali věrní. Ještě jednou vám děkuju :-*

Horké dlaně kytaristy #14

7. června 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Bill se celý den chvěl strachem, nejistotou, ale i doufáním, že to dnes v noci vyjde. Oběd a jeden nepatrný rozhovor pro místní televizi proběhl tak, jako by se ho ani nezúčastnil. Sem tam dokázal odpovědět na otázku, když se jej někdo ptal, ale stejně tomu moc pozornosti nevěnoval…
Dnes prostě nebyl mluvčím kapely on, ale překvapivě Gustav s Georgem. Tom byl totiž také zmlklý a na jeho tváři pohrával skleslý výraz s nuceným úsměvem. Už jenom ta kombinace byla neskutečná…
Georg nechápal, proč najednou rozhovor táhnou jenom oni dva, když jindy se jen stěží přihlásí o slovo. Avšak Gustav nejspíš věděl, která bije. Stačilo si jenom spočítat dvě a dvě a hned věděl, co ty dva přimělo zavřít pusy a tiše očekávat, kdy už to skončí…
Láska je nanejvíc komplikovaná věc… a hlavně tedy v případě těchhle dvou. Ale také dokáže svým kouzlem pomotat hlavu natolik, že si zamilovaný člověk mnohdy ani neuvědomí, co vlastně dělá… A dokonale přesným příkladem byl ten nepovedený rozhovor, za který si to pak patřičně odnesli! Oba dva!

Horké dlaně kytaristy #13

5. června 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest
Tom se už už natahoval po bráškových rtech, když se najednou ozvalo z vedlejšího pokoje bouchnutí dveří.
"Já toho Gustava zabiju," vydechl Bill a roztržitě vyběhl z vany. Pohledem však nenašel nic víc, do čeho by se oblíknul, než svůj králíčkový župan. "Ach jo," šeptl a rychle na sebe natáhnul aspoň to. Naléhavé kroky ve vedlejším pokoji náhle ustaly a pak se ozvalo znovu jenom silné bouchnutí dveří. Bill se s úlevným výdechem spustil podél dveří a tvář ukryl v dlaních. Tohle všechno bylo pro něj tak moc těžké. Všechen tenhle kolotoč…jenom novináři, fotografové, miliony rozběsněných fanynek, které by je v mžiku udupaly... a každý den to samé...
Věděl, že si tuhle cestu vybral sám a že právě při ní poznal Toma, ale stejně někdy litoval, že je zpěvákem. A docházelo mu to hlavně tehdy, když sám ležel v klubíčku, zachumlaný do deky a vedle sebe necítil nic, jenom prázdnotu. Tehdy měl dost času na přemýšlení, proč se vlastně chtěl stát zpěvákem. Kdyby na začátku tušil, co všechno to obnáší, asi by vycouval. Jenomže teď už vycouvat nesmí - i kdyby, stejně by mu to nepomohlo. Lidé by jej poznávali stejně tak, jako ostatní kluky z kapely. Jediné, co bylo na tom všem nádherné byly noci, strávené s Tomem. Ještě teď měl v paměti ty krásné hodiny, strávené ve vaně... jemné polibky, kterýma se obdařili pokaždé, když se naskytla chvilinka. Bylo to někdy až směšné... Bill si dokonce pamatoval, jak jednou seděli v tourbusu s Georgem a ten se jenom na vteřinku pro něco sehnul, a když se narovnal, rty dvojčátek už nebyly tak dokonalého tvaru, jako předtím. Jenomže to on neviděl...

Horké dlaně kytaristy #12

3. června 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

"Myslíš?" šeptl Bill smutně a upřel svoje hnědá kukadýlka do čokoládek naproti.
"Bille... To ti můžu odpřísáhnout, že tě miluje. Z každého pohledu je to vidět. Tedy alespoň já, když to o vás vím, to cítím. On je do tebe blázen, ale asi mu chybíš," povzdechl si a podal Billovi polštářek, aby se lépe opřel."
"Co když jej tímhle odmítáním úplně ztratím. Sice se snažím, aby to nikdo nezjistil, a tím také, abychom byli spolu, já sám jej od sebe tímhle odháním. Nechci o něj přijít. Potřebuju ho," povzdechl si a rozvalil se na polštářek, který mu Gustí podal.
"A co kdybych někam odlákal Gea a ty bys šel za ním. Třeba se alespoň udobřit, hmm?" navrhl optimisticky Gustav a čekal na Billovu odpověď.
"Nevím. Ale mohli bychom to zkusit," špitl Bill a rychle utíkal do koupelny, aby setřel rozmazané stíny, které měl po celé tváři.
Ještě před tím, než vůbec vyšli na chodbu, Bill Gustava ještě jednou objal.
"Děkuju," šeptl a konečně se usmál i on.
"Neděkuj. Vy dva jste moji bratři a já chci, abyste byli šťastní," usmál se a rychle vběhl do pokoje přesně naproti.

Horké dlaně kytaristy #11

1. června 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

"Tome?" šeptl a vykolejeně koukal na bratra, stojícího u okna... No, tedy stojícího. U Toma se právě v téhle chvíli jaksi nedalo určit, jestli stojí nebo ne, každopádně se celý chvěl, ústa zkřivená rozkoší a s pevně přivřenými víčky se snažil dlaněmi zmenšit bouli v kalhotách. Bez Billovy přítomnosti se mu to ale jaksi nedařilo. Bylo zvláštní, že hned jak si to pomyslel, se otevřely dveře a dovnitř vešel úplně šokovaný Bill.
"Ty ses zbláznil?" špitl polekaně a nevěřícně koukal na Tomovo vzrušení, které mu nadzvedávalo trenky. Tom smutně sklonil hlavu.
"Hrozně mi chybíš, Bille" špitl a své ruce zahanbeně vytáhl ven. Ale je snad hřích to, že svého bratra miluje natolik, že to někdy prostě nevydrží? A Bill by se mu neměl ani divit, naposledy se milovali před týdnem, před dvěma? Dokonce si to už ani přesně nepamatoval. I když vlastně dneska jednu šanci měl, ale ta byla natolik riskantní, že se ji raději rozhodl nevyužít. Už jednou přece o Billa málem přišel, nechtěl ani pomyslet na to, co by udělal David, kdyby se dozvěděl o incestním vztahu v jejich kapele. To by jej šlehlo na místě. A toho jej chtěl Tom raději ušetřit a proto to dneska neudělal, i když Bill tolik naléhal. Jenomže teď to na něj prostě přišlo a on věděl, že se uspokojit musí, jestli už s Billem nebo bez jeho pomoci!

Horké dlaně kytaristy #10

30. května 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

"B-bille, miláčku... před chvilkou ses nechtěl ani líbat a teď se chceš milovat?!" zašeptal Tom nechápavě, avšak s úsměvem na rtech. Ta Billova sladká nevinnost jej přímo dorážela. Tvářil se, jakoby sex s bratrem bylo něco úplně přirozeného.
Bill na něj nevinně zamrkal a poté se znovu dožadoval sladkých rtů svého dvojčete.
"N-ne, Bille," špitl Tom hned, jakmile ucítil, že jeho kalhoty se mu pomalu sesouvaly po stehnech až ke kolenům, jak je Bill šikovně tahal dolů.
"Pšššt, nikdo se nevzbudí," šeptal Bill, zatímco Tomovi svlíkal obrovské triko na spaní. S lehkým vydechnutím se položil na Tomovo nahé tělo a jemně jej začal líbat na bradě a krku.
Tom se už nedokázal bránit ani minutku. Sám s tím měl problémy. Jeho tělo už dýl nedokázalo vydržet bez Billova protějšku. Rychle si jej protočil pod sebe a tiše pronikl mezi jeho překvapením pootevřené rty. Bill slastně zabručel do Tomova polibku a lehce jej nehty škrabkal po nahých zádech.
"Chceš tak moc riskovat?" špitl Tom a něžně přitiskl svůj nosík k tolik podobnému. Bill se lehce zaculil a opatrně zatáhl závěsy .
"Já nechtěl, to tys začal," vyplázl na něj jazyk a znovu se pohodlně uvelebil do polohy ležmo.
Tom se na něj lišácky zaculil.

Horké dlaně kytaristy #9

28. května 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Tom se tedy lenivě postavil a došel až ke dveřím. Bill se mezitím rychle oblíknul a s napětím sledoval, kdo se za dveřma může skrývat.
"Gustave?" slyšel Tomův překvapený výraz, jakmile zahlédl za dveřma bubeníka.
"Ahoj, můžu dál?" mile se usmál a zvědavě nakoukl dovnitř. Tom se rozpačitě podrbal ve vlasech.
"No tak jo," řekl nakonec a uvolnil Gustavovi cestu. Ten šel spokojeně dovnitř, když však uviděl na gauči sedět Billa, malinko se zasekl.
"A-ahoj, co tady děláš?" zněla jeho zvědavá otázka. Bill na něj s milým úsměvem pohlédl a poté se podíval na Toma.
"Je to přeci můj brat,r ne? Už mi bylo smutno," pípl tiše a uličnicky na Toma vycenil své zoubky. Vysoký dredáč by jej nejraději zulíbal na místě, ale nebyli tady sami a tak se musel krotit.
"A vy už jste se udobřili?" vyzvídal a s lehkým úsměvem se posadil na postel vedle Billa. Sám Gustav totiž věděl, jak moc velikou ránu dvojčata utrpěla přiznáním jejich maminky. Protože on jako jediný věděl, co za vztah měli mezi sebou. A proto teď rozuměl, že si budou ještě více blízcí než tehdy. Akorát že v jiném směru...
Tom najednou předstoupil před Gustava a mile se na něj usmál.
"Máme pro tebe překvápko," zaculil se a podal mu do rukou bubenické hůlky, které tady Gustav nechal hned, jak Tom řekl, že odchází z kapely.

Horké dlaně kytaristy #8

26. května 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Bill se malinko zahihňal a poté se vpil pohledem do Tomových očí. Nadbytečné množství alkoholu v krvi mu nedovolovalo normálně přemýšlet.
"Bože...seš tak nádhernej," zašeptal tiše Tom a nedokázal odtrhnout pohled od Billovy krásné tvářičky, která se na něj sice opile, ale mile usmívala.
"Jsem nádhernej?" zahihňal se šťastně Bill a rukama mu bloudil v rozpuštěných dredech. Tom rychle přikývl.
"Seš... strašně moc... jenomže nemůžeš bejt můj," lehce jej pohladil po nahém bříšku a poté se mu znovu vpil do jeho krásných očiček.
"Aaaa... proč?" zašeptal tiše Bill a pořád nakláněl k Tomovi hlavu, snažíc se tak přisát na jeho rty.
"Protože seš moje malý dvojčátko, víš? Mým úkolem je tě chránit a ne... ne líbat," ozval se šeptem a zoufale pohledem přejel po Billových pootevřených rtech.
"Já... ale - chci, abys... abys mě líbal," špital Bill tiše Tomovi a pomalu mu vyhrnoval triko.
Tom slastně vydechl, jakmile se Billovy ledové prsty dotkly jeho horké kůže.

Horké dlaně kytaristy #7

24. května 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Gustav si malinko povzdechl. Jistěže to věděl. Věděl jak bolí láska, která mu nebude nikdy opětována. Protože to právě teď prožíval...
Billovi se v očích zaleskly slzičky. Opatrně vstal a došel ke Gustímu, který smutně seděl na jeho ustlané postýlce.
"Gustave, nic se nestalo. Je to teprve začátek. Bylo to jenom líbání... ale i to pro nás moc znamenalo... já tě chci proto poprosit... nech si to pro sebe. Prosím," špitl Bill a z očka mu vyklouzla malinkatá slzička.
Smutně se skláněl nad ještě pořád zaskočeným Gustavem.
Tom se také vyhrabal ze svého pelíšku a došel pomalu k Billovi. Mile si otočil jeho tvář k té své a něžně mu setřel bříšky prstů slzy.
Bill se na něj přes slzičky mile pousmál a poté sklonil pohled.
"Asi bych už měl jít," tiše řekl Gustí a už raději nechtěl slyšet žádné vysvětlování.
Bill s Tomem jej chápali, avšak vůbec se nebáli, že by to někomu prozradil... dokonale mu věřili. Georg byl bláznivý a zbrklý...
Gustav ne...

Horké dlaně kytaristy #6

22. května 2011 v 17:30 | Katte
Autor: B-kay
Warning: twincest

Najednou je však vyrušilo něčí klepání. Bill se vyděšeně od Toma - doslova vyděšeně, odtrhl a vylítl z postele jako namydlený blesk.
"Jdi do postele," ukázal přísně Tomovi a rychle na sebe navlíkl triko.
Ten na něj smutně koukl a odšoural se do své postele, kde se zachumlal až po uši.
Billovi až teď došlo, že to možná trošku přehnal.
Ale teď na to nebyl čas. Urychleně doběhl ke dveřím, předtím se ještě trošku upravil.
"Ano?" křikl a čekal, kdo se ozve za dveřmi... tedy koho může dorazit za to, že je teď vyrušil.
"To jsem já, Gustav," ozvalo se a tak Bill ochotně otevřel.
Pokud šlo o Gustího, nemohl mu vynadat, byl pro něj jako brácha.
"Ahoj, stalo se něco?" zeptal se jakoby nic Bill a zívnul si na důkaz toho, že je "nehorázně" unavený.
"Promiň, já tě nechtěl budit. Já jenom, jestli tady Tom není," usmál se bubeník a zvědavě koukal dovnitř.
"Akorát usnul," řekl Bill rychle první, co jej napadlo.
 
 

Reklama