I wanna be perfect for you

I wanna be perfect for you #7

14. října 2011 v 17:30 | Anette


Autor: Anette T-Kay
Warning: hetero, sex, drama, romantika


A je to tady, konečně jsem to dopsala :D Já vím, že konec byl rychlý, už v minulém díle, ale počítala jsem s tím, že tahle povídka bude mít jen málo dílů. Šlo tu jen o to, jak rychle člověk dokáže měnit city. Snad se vám povídka líbila a doufám, že se dočkám ode všech, co to četli nějakého toko komentíku. Díky moc! :)
Anette

Song: Elliot Yamin - Don't be afraid

Seděl jsem v obývacím pokoji s hlavou ve dlaních. Nevěděl jsem, co mám dělat. Nedokázal jsem se vypořádat s tím, co jsem cítil uvnitř sebe. Uvnitř svého srdce. Bylo to spalující. Hřálo mě to, utěšovalo. Dodávalo mi to sílu, ale jen, když tu ona byla se mnou. Camila.
Jenže nebyla tu. Včera jsem ji nechal odejít, byl jsem zbabělec, když jsem to dopustil. Ubohý zbabělec, který nedokázal bojovat za svoje štěstí.
Ale co je pro mě štěstí, když jsem ho ještě nikdy nepoznal?
Zalovil jsem v kapse a vytáhl z něj telefon. Chvíli jsem si s ním pohrával v ruce, než jsem se odvážil vytočit Camilino číslo. Srdce mi bušilo jako splašené po celou dobu, co se ozýval vyzváněcí tón. Bál jsem se, že mi to po včerejší noci nezvedne.
"Camilo, no tak, prosím," zaúpěl jsem. Přišlo mi to nekonečné. Nekonečné nečekání na to, kdy se ozve její hlas, nebo hlas operátora, že číslo je nedostupné.

I wanna be perfect for you #6

4. června 2011 v 14:30 | Anette


Autor: Anette T-Kay
Warning: hetero, sex, drama, romantika

Hey, my Aliens! Velice se vám omlouvám, že další díl přibyl až takhle pozdě. :( Moc mě to mrzí, doufám, že jse na tuto povídku nezapomněli a další díl vám přinese nový objev toho, jak to s Tomem je dál. Ale bohužel v poslední době nebyl moc čas na to psát, ve škole se konaly maturity takže nás ještě před několika týdny modrovaly, abychom stihly napsat nějaké písemky než se nám rozpadne celkově rozvrh. To byla první věc, čas. A druhá věc, opustila mě múza. Ačkoliv v hlavě byla, ne a ne se přesunout na papír. Mluvila často něco o Německu a že mi pošle pohled. No nic :D Dlouhé vykecávky. Tady máte další díl, a užijte si ho! :)) snad se bude líbit.

I wanna be perfect for you #5

6. května 2011 v 14:30 | Anette


Autor: Anette Kaulitz
Warning: sex, drama, hetero, romantika

5.
Song: Three Days Grace - I hate everything about you

*Flashback*
Zvonek.
Brácha šel otevřít.
"Ahoj Bille, je doma Tom?" sladký dívčí švitořivý hlas.
Přikývl. "Jo, je u sebe. Po schodech nahoru a…"
"A doprava, já vím," skočila mu dívka do řeči a rozběhla se po schodech nahoru, div neuklouzla.
Bill jen zakroutil hlavou. Nechápal, jak jeho bratr ti dívka využívá. Jednu noc se s nimi vyspí, pak je odkopne, a když se mu zasteskne a potřebuje sex, zavolá jim znova. Takhle se to opakuje stále dokola, znova a znova, noc, co noc.
Bill si ve svém domě připadal jak v holubníku. Každou noc jiná dívka, nebo stejná dívka, která každé ráno odchází s úsměvem na tváři, očekávajíc, že jí jeho bratr zase v brzké době zavolá.
Nesnášel to, zkoušel se s bratrem domluvit, vynadat mu, nebo ukázat, že se dá žít i jinak, než jen střídat dívky, kterým ubližuje a láme jim jejich malá srdíčka, která čekají, že vzplanou láskou, která bude opětována.
Poslední, co slyšel, bylo, jak se za ní zaklaply dveře bratrova pokoje.
*Konec flashbacku*

I wanna be perfect for you #4

22. dubna 2011 v 17:18 | AnetteAutor: Anette Kaulitz
Warning: hetero, sex, drama, romantika

4.
Song: Lady Gaga - Monster

*Flashback*
"Tommi?"
Tichý hlas a tmavá postava se objevily ve dveřích mého pokoje.
"Mami, já spím."
"Víš, já si s tebou chci promluvit." Přišla blíž a sedla si na kraj mé postele. Trochu jsem se posunul, abych jí tam udělal místo.
"O čem?" zamumlal jsem. Pletl se mi jazyk, byl jsem unavenej.
Celý den jsem nedělal nic jiného, než poslouchal ty dvě zamilované hrdličky a mámu, jak se mi snaží domluvit.
"Tommi, mám o tebe strach." Pohladila mě po tváři.

I wanna be perfect for you #3

15. dubna 2011 v 14:30 | Anette
Autor: Anette Kaulitz
Warning: hetero, sex, drama, romantika

3.
Song: Katy Perry - Futuristic lover

Měl jsem štěstí. Melisa stačila odejít těsně před tím, než se domů vrátil Bill.
Seděl jsem v obýváku a sjížděl songy na Vivě.
"Brácha, pojď mi pomoc!" křičel na mě.
Líně jsem zvedl svůj zadek z vyhřáté pohovky a došel do chodby. Zhluboka jsem nasál vzduch.
Ano, stále to tu bylo cítit. Cítit sexem, orgasmem, křikem…
"Na…" vrazil mi do rukou tašky s nákupem. Ničeho si nevšiml.
Odnesl jsem je do kuchyně, a hned do nich vrazil hlavu. Hledal jsem něco, co by uspokojilo můj hlad. Po té akci mi hodně vyhládlo.

I wanna be perfect for you #2

8. dubna 2011 v 14:30 | AnetteAutor: Anette_Kaulitz
Warning: hetero, sex, drama, romantika
2.
Song: Eminem - Love the way you lie

*Flashback*
Seděl jsem společně s bráchou na posteli. Objímal jsem ho a on mi smáčel triko slanými slzami, jež kanuly z jeho očí.
'Proč?' ptal jsem se sám sebe. 'Proč láska ubližuje tak bezbrannému tvorovi jako je můj malý bráška?'
Za tohle jsem ten cit, hluboký cit k někomu tolik nenáviděl. Nenáviděl jsem, že láska dokáže dávat a brát.
Možná proto jsem se nechtěl vázat. Nechtěl jsem dostat někoho, jako na příděl, když mi ho zase může kdokoliv vzít. Ať už je to jiný chlap, protože vy nejste dost dobří, nebo ať už je to smrt, která se neptá 'můžu?', ale bere si bez rozmyslu kohokoliv.
Bill o tu svojí pravou lásku přišel. A teď? Seděl tu jako hromádka neštěstí, jako roztříštěné střepy skla, které už nikdo nedokáže slepit do původní podoby.

I wanna be perfect for you #1

1. dubna 2011 v 20:49 | AnetteAutor: Anette_Kaulitz
Warning: hetero, sex, drama, romantika

1.
Song: Lady Gaga - Paper Gangsta

Křik. Smích. Pláč. Fanynky. Kytara. Koncert. Hudba. Sex. Láska?
Všechny tyto věci jsou pro mě životně důležitý. Něco jako kyslík. Nemáš ho, nedýcháš, nežiješ. Až na jednu věc. Láska. Tu k životu nepotřebuju, nevím co to je, nevyhledávám to. Kromě lásek na jednu noc po hotelových pokojích po celém světě. Neexistuje snad žádný kout světa, kde bych to nezkusil. Berlín, Praha, Moskva, New York, Los Angeles, Tokio, Kuala Lumpur…
Nikdy jsem vlastně o lásce ani nepřemýšlel. Párkrát to na mě sice padlo, když do mě bratr hustil nějaké problémy, co on s láskou měl, ale nikdy mě nenapadlo, žít s nějakou holkou po delší dobu, než byla jedna noc. Jedna noc mi stačila k tomu, abych poznal jaká je. Jak líbá, jak se cítí, jak myslí, jaké je její tělo, i jaké jsou jiné části jejího těla.
Miloval jsem, když se mě dotýkali, líbali mě na mých oblíbených místech, cukrovali mi do ouška… A miloval jsem, když křičeli mé jméno. Chtěl jsem, aby to pro ně vždy byla nezapomenutelná noc, proto jsem ze sebe vždy vydal to nejlepší a klidně to opakoval i víckrát dokola, dokud neuznaly, že jsem ten nejlepší, se kterým kdy spaly. Skoro jsem je nutil k tomu, aby to řekly.
 
 

Reklama