Nesnáším umělý celebrity

Nesnáším umělý celebrity 11.

5. prosince 2012 v 10:12 | Eve*

autor: Mikyy

''n ganz normaler tag, die strasse wird zum grab, die spuren sind verwischt…'
"Mmmm." začnu mrčet a vrtit se. Sáhnu po mobilu, kterej zvoní jako šílenej, nestíhám ani registrovat co je to za písničku, natožpak kdo volá.

"Haló?" spustím automaticky rozespalým hlasem.
"Marti, jsi to ty?" ozve se na druhé straně. No jistě. Vergessene kinder, oblíbená písnička mojí nejlepší kámošky.
"Kdo jinej by to byl?" zvýším podrážděně hlas.
"Tys spala?"
"Co myslíš?"
"Jsi nepříjemná, jako bych tě vzbudila, ale je 8 hodin večer, takže jsem předpokládala, že by jsi už mohla být vzhůru." začne se smát Maky.
"To jsi předpokládala teda proklatě špatně!"
"Chcu vysvětlení!"
"Jaký?" nechápu, o čem to zase mele.
"Proč bral Tom Kaulitz tvůj telefon?"
Už je mi to jasný, začnu se šíleně smát.
"Nežárli!"
"Já nemám důvod žarlit, Bill je víc sexy, ale ty je přece nesnášíš."
"No, né tak docela."
"Tak to potom nechápu!"
"Jaká novinka, tvoje obvyklá činnost, nechápání." začnu ji kamarádsky pošťuchovat.
"Hahaha, vtipná jako obvykle. Ale vážně, spala jsi s ním?"
"Jistě, že ne. I když, možná bych si dala říct, ale jen další úlet. Myslím, že by to bylo vzájemný, ani jeden s opačným pohlavím nevydržíme zrovna dlouho!" začnu se smát.
"Musíš být tak hlučná, hvězdo?" ozve se najednou hlas u mého ucha a mluví to anglicky, cože?! Aha, Tom, já na něj zapoměla. Měla bych se stydět
"Promiň, Tome, ale volá Maky, stejně by tě dřív nebo pozdějc zbudil Bill. Určitě už tě hledá."
"Nehledá, je zvyklej!" blbě se uculí.
"Ty seš v posteli s Kaulitzem starším?" vyletí Maky.
"Jo, včera byla bouřka a já nechtěla bejt sama a navíc jsme si dobře pokecali. Zejtra, jak dojedu dom, ti to všechno povykládám a vysvětlím, neboj, o nic nepřijdeš!" začnu se tlemit
"Dobře, ale běda ti, jestli mi něco zatajíš!" začne parodovat žárlivou manželku
"Neboj, čau!" vypla jsem mobil, hodila ho na stůl a přitáhla se blíž k Tomovi.
"Promiň, že jsem tě vzbudila, já jsem nechtěla, přísahám." udělám milej kuk.
"Jak jinak." začne se smát.
Nastává trapný okamžik ticha. Nevím, co mám říkat, bohatě mi stačí ten pohled na něj.
"Tak co, jak se cítíš po tvém prvním předávání cen Mtv?" prolomí zázračné ticho.
"Hele a víš, že fajn?! Mám dvě ceny, ležím vedle kluka, kterého jsem ještě včera nesnášela. Co víc si můžu přát?" usměju se.
"Já… To opravdu netuším"
"Abys víc jedl." pronesu bezmyšlenkovitě, jelikož mě tlačí jeho žebra.
"Že to říkáš zrovna ty, to ty bys měla papat polívčičky, abys vyrostla!" oplácí mi.
"Ty seš hnusnej, pořád máš něco proti mojí výšce. Ale přece, co je malý, to je milý…"
"…a v posteli roztomilý" začne se gebit Tom.
"Ty seš nadrženej, myslíš ty vůbec na něco jinýho, než na sex?"
"Na holky" pronese po usilovném přemýšlení.
"Aha, je mi to jasný."
"Ty jsi nás přece jenom zas tak nesnášela. Měla jsi vyzvánění Vergessene Kinder, to poznám všude. Do tý písničky byl Bill tak zamilovanej, že jsem ju musel hrát furt dokola, ten začátek poznám. To vybrnkávání…D struna 5. Pražec se mění s G strunou a 7. Pražcem, to zůstává a ty jenom přehodíš z D na A do 6. Pražce, je to jednoduchý a efektivní." Vysvětluje mi Tom.
"Absolutně nechápu, o čem to mluvíš. Nemůžu za to, že Maky má tu písničku ráda, mám na každýho ze seznamu jinou písničku, nějak spojenou s ním, abych hned poznala kdo volá." vysvětluju mu pro změnu já můj systém.
"Aha a jakou máš na mě?" napjatě mě sleduje, nevím, jestli čeká něco jako Sex on the beach nebo co, ale každopádně myslí určitě blbě.
"Nemám tvoje číslo!" setřu ho s úsměvem na tváři.
"To se musí napravit!" natáhne se přeze mě pro mobil, ležící na nočním stolku. Začal do něj zběsile naťukávat číslo a posléze se prozvonil.
"A máš moje číslo!" prones s jiskřičkama v očích.
"cvrk! bez něj bych se určitě neobešla. To ho rozdáváš každé holce, se kterou strávíš noc? To už tvoje číslo musí být notoricky známé." poznamenám jedovatě.
"O co ti jde? Nedávám ho nikomu, jen lidem, u kterých bych si přál, aby mi zavolali. Netrávím obvykle noc s holkou v posteli, aniž by se nic nestalo." přizná se.
"Na ojetí sis prostě vybral blbou holku!" nasupeně vstanu a jdu se osprchovat.
Jakmile jsem se vrátila, Tom už tam nebyl. 'To je kretén!' pomyslím si. Dlouho jsem nepsala na blog, proto vytáhnu noťas a píšu.


Název: Život je plný překvapení"
Autor: Yes Button
Text: Je něco kolem osmé večer a já se zhruba před hodinkou vzbudila. Včera jem to možná trochu přetáhla. Ale určitě toho nelituju, užila jsem si tolik srandy. Dneska nebo zítra vám sem hodím video, jak to vypadá, když celebrity hrají flašku na aferpárty EMA. Bylo to fakt vtipný, vidět třeba frontmana Simple Plan hrát flašku. Ještě před tím, než jsem se vůbec dostala na ten mejdan, se mi stala jedna taková velice podivná věc. Někdo by možná řekl velice romantická, ale teda moc romantický mi to nepřišlo. Uvízla jsem ve výtahu s panem Kaulitzem starším. Byla to docela komedie. Myslím, že už jste všichni četli naše příspěvky, co jsme si psali na Twitteru. Byla to docela sranda. Možná bych měla pomlčet o tom, vedle koho jsem se vzbudila. Ale probuzení to bylo sakra příjemný. Když pominu telefonát mojí nej kámošky, která mě mimochodem vzbudila a já pak nedopatřením vzbudila osobu spící vedle mě xD Na kterou jsem se pak naštvala a zalezla se osprchovat, ona se nejspíš taky naštval a odešla. Kde je jí konec? Myslím, že tuším xD
Ps. Strašně mě bolí záda
Papa Yes Button

Napadla mě úžasná myšlenka, po té prokalené noci bych potřebovala oddech, proto jsem si vzala plavky a hnala se směrem do přízemí hotelu, kde mají wellness.
Hodila jsem ručník na lehátko a ponořila se do příjemně teplé vody. Měla jsem celý ten gigantický bazén jen pro sebe. Užívala jsem si to. Nic mě nedokázalo nabudit tak jako voda. Myslela jsem si, že můj klid nemůže trvat věčně.
Najednou cítím něčí silné paže, tak mě objali zezadu a omotali se mi kolem pasu.
"Vždyť sem nemůžeš ani dosáhnout." pošeptal mi neznámý do ucha. Identita byla odkryta, podle hlasu mi bylo jasné, že je to Tom.
"By ses divil a vůbec… Pusť mě, nemáš právo na mě hrabat!" naštvu se a snažím se vymanit z jeho silného, ale přitom tolik jemného sevření.
Jsem úplně paf z toho, že mě opravdu pustil, ale nějak jsem neodhadla hloubku a snažila jsem si stoupnout nevědomky na zem. Úplně nepřipravená jsem žuchla do hloubky. Cítím jenom něčí ruky, tak mě tahají ven. Jakmile vidím známou místnost s bazénem, oddychnu si.
Tom mě drží nad vodou a pobaveně mě sleduje.
"Dobře, možná jsem trochu malá. Dík." rukama jsem se ho chytla kolem krku a nohy jsem mu obtočila kolem pasu, hlavu jsem si položila na jeho rameno a byla jsem naprosto spokojená. Tom mě chytl za zadek a koukal někam do blba. Z ničeho nic se pohne směrem k východu z bazénu a někam mě vláčí. Absolutně mě nezajímalo, kam jde, bylo mi to jedno, hlavně být s ním. Nechápala jsme svoje myšlení, ale jedno jsem věděla naprosto jistě. Chci být s ním, protože je mi s ním dobře, konečně se cítím v bezpečí. Ze zamyšlení mě až probere hlas, Tomův hlas. "Uvolni se!"
Až teď se všímám, že mě položil na masážní lehátko. Jeho dlouhé, jemné prsty zkoumají místečko po místečku na mých zádech. Ani si nedokážete představit, jak je to příjemné. Pod jeho doteky se prohýbám a vrním jako kočka, je to úžasný.
"A nejsem naštvaný. Ani jsem nebyl, jen jsem si myslel, že už mě nebudeš potom chtít vidět." vysvětluje Tom.
"Taky, že jsem nechtěla!" pousměju se.
"Promiň, jestli to vyznělo tak, že seš holka jenom na sex."
"Jo vyznělo."
"Není to pravda, vážím si tě."
"Tome, tomuhle snad nevěříš ani ty sám. Dobře, možná si mě vážíš, ale vždycky jde jenom o sex."
"To není pravda, neznáš mě!"
"Právě, že se bojím, že tě znám až moc dobře." posmutním
"Nejsem takový, jak o mě píšou časáky!"
"Tome, na tom nesejde, zejtra stejně oba odjíždíme. Každej si půjdem zase svojí cestou. Ty budeš superstar a sex idol všech náctiletých slečen a já se vrátím do bytu 3+kk, za matkou alkoholičkou, do dnů nejistoty a nebezpečí, budu dál jezdit na skatu, zpívat a žít si svůj život bez celebrit jako jsi ty nebo Beyonce, na měsíc půjdu zase do školy a pak pojedu na turné." jakmile na tohle všechno pomyslím, derou se mi slzy do očí.
"Stejně se zase potkáme někde, na nějakém udílení cen." setře mě Tom, nejspíš pochopil, že jsem mu tím chtěla říct, že se na tento pobyt budu snažit zapomenout.
"To asi jo, ale na tom teď moc nesejde."
"To se pleteš. Proč kazíš okamžiky, kdy můžeme být spolu? Jenom my dva."
"Tome, žádný my dva není."
"Ale mohlo by být."
"Ne, to by opravdu nemohlo!" naštvaně jsem se zvedla a odešla do svého luxusního pokoje. Jak já miluju tyhle hotely, klid, pohoda, luxus. Všechno, co se mi doma nedostává. Vzala jsem si svůj luxusní kufr a začala jsem si do něj balit věci. Zítra odjíždím. Zase vstříc novým dobrodružstvím do mé rodné země, mého rodného města. Uch, už bych mohla bydlet sama. Za hodinku jsem sbalená a zapínám notebook.

Nesnáším umělý celebrity 10.

6. listopadu 2012 v 16:02 | Eve*
autor: Mikyyy

''n ganz normaler tag, die strasse wird zum grab, die spuren sind verwischt…'
"Mmmm." začnu mrčet a vrtit se. Sáhnu po mobilu, kterej zvoní jako šílenej, nestíhám ani registrovat co je to za písničku, natožpak kdo volá.
"Haló?" spustím automaticky rozespalým hlasem.
"Marti, jsi to ty?" ozve se na druhé straně. No jistě. Vergessene kinder, oblíbená písnička mojí nejlepší kámošky.

Nesnáším umělý celebrity 9.

31. října 2012 v 12:06 | Eve*
autor: Mikyyy

Sednu si zmoženě na první sedačku, kterou uvidím. Najednou cítím, že si někdo přisedl, kouknu se vedle a vidím Toma podávajícího mi Redbull s vodkou.
"Dík" pronesu zničeně a napiju se.
"To byl zážitek" směje se.
"To teda." přikyvuju. Zrovna začíná hrát moje písnička Behind a Pose.

Nesnáším umělý celebrity 8. 2/2

29. října 2012 v 9:57 | Eve*
autor: Mikyyy

"Promiň." prolomil ticho.
"Za co?" nechápala jsem a pořád jsem ho objímala.
"Že jsem tě zklamal, já… Měla jsi pravdu, změnil jsem se, sláva mě změnila na toho sebestřednýho fracka, ať už bych ním chtěl být nebo ne." dá si jeho hlavu na moje rameno a hladí mě po vlasech.

Nesnáším umělý celebrity 8. 1/2

27. října 2012 v 9:56 | Eve*
autor: Mikyyy

"Oooh ne, zase ty?" pronesu v okamžik, kdy si sedám na místo, upřesním vám polohu, červené křeslo 3. řada, hned vedle pana Kaulitze staršího.
"Děláš, jako by jsi mě neviděla ráda." nevinně se usměje.
"Ono to jde tak vidět?" překvapeně se na něj podívám a konečně si sednu.

Nesnáším umělý celebrity 7.

25. října 2012 v 17:18 | Eve*
autor: Mikyy


Když zkouška skončila, se všema jsem se rozloučila se slovama, že se za pár hodin uvidíme. Přímý přenos začíná sice až v 20.00, ale my tu musíme být už na půl sedmou, jelikož nás musí učesat, namalovat, oblíknout… Však to znáte. No, zajímalo by mě, do čeho mě navlíknou tentokrát, zase nějaký společenský šatičky, lodičky a tvářičky jak nejelegantnější dáma pod sluncem. To ke mně teda jako moc nejde, narážím hlavně na můj slovník.

Nesnáším umělý celebrity 6.

23. října 2012 v 17:06 | Eve*
autor: Mikyy


****TOM****

"Nic jinýho si teď nezasloužíš, vždyť ta holka je tak fajn. Hned bych s ní chodil, kdyby mě chtěla, a ty na ni tady vypiskuješ a děláš jí naschvály."
"Ale, ale, kdo ještě dneska ráno říkal, že od ní mám dát ruce pryč, že nás může potopit? Běž si za ní, stejně tě chce, jak se tě zastávala." nadává Tom.

Nesnáším umělý celebrity 5.

1. října 2012 v 15:40 | Eve*
autor: Mikyy

"Yu, ty seš debil, víš, co si o mně teď ti lidi pomyslí?" začnu do něj rýpat prstem.
"Že seš děvka, ale to už si vlastně všichni myslí, díky Kaulitzovi, jak jsi to dokázala je takhle zesměšnit, to se ti líbání s ním tak nelíbilo?" rýpe do mě YU.

"Dej pokoj, mno né, že by byl tak strašně nešikovnej, jak prohlašuju, ale necitlivej je" vysvětlím.
"Hele, už jsem ti udělal ostudu, tak já už radši půjdu." koukne na mě.
"A ani pusu nedostanu?"
"Jistě, promiň, já zapomněl."
Z malé, nevinné pusy se vyklubal hodně vášnivej francouzák, soustředila jsem se tak moc na Yuínovi rty, že jsem ani neslyšela, jak někdo otevřel dveře.
"Asi začnu taky psát blog!" vykřikne někdo a v tom okamžiku mě oslepí blesk foťáku.
Ač nerada, tak se odtáhnu od mého kamaráda, dobrého kamaráda a kouknu se, kdo si sem tak na drzo vlezl.
"Aaah, pan Kaulitz. Co si přejete?" podívám se na něj bez zájmu.
"Aaah, slečna Button, mohu vědět, proč o mně na váš blog píšete takové nesmysly?" Yuovi už cukají koutky a všechno to natáčí.
"Jaképak nesmysly máte na mysli?"
"Ty o mém líbání a citlivosti, víte, jak mě to ranilo?"
"Och, to vás ovšem raním znovu, protože tohle je jen krutá realita!"
"Kurva, na co si to tu hraješ? Jestli si myslíš, že na tu tvoji tvářičku někoho oblafneš, tak to seš úplně vedle. Naše faninky ti nikdy neuvěří to, že neumím líbat!"
Začnu se nehorázně smát.
"Co je tady k smíchu?" nechápe Tom.
"Tobě jde opravdu jen o ten francouzák? Ty vole, ty seš ještě větší egoista, než jsem si do teď myslela, to mi chceš říct, že se zajímáš pouze a jen o svoje péro? Můj bože." nechápala jsem a nemálo jsem se smála.
"No a co? Náhodou mi nejde jenom o péro, ale moji pověst nikdo ničit nebude!!" chudák, je celej rudej od toho, jak je naštvanej.
"To nikdo nemusí, už tak je dost blbá. Myslíš, že sbalíš nějakou holku na to, že jí řekneš, kolik jsi jich už ošukal?! Kurva, kde to žiješ?"
"O tohle mi nikdy nešlo! Nechci vztah, chcu si užít!"
"Tak to sis vybral špatnou holku!" vloží se do toho YU.
"Drž hubu, ty zmalovanej panáku!" Yu už se na něj chce vrhnout, ale já ho chytnu.
"Nemá na držku tvýho bráchy, pochybuju, že pod tím přepudrovaným xichtíkem se skrývá taková hezoučká tvářička jako je tomu tady u Yua"
"Co tě bere na zmalovaných držkách? Feli, Cinema Bizarre…"
"Kdyby mě brali zmalovaný držky, jdu za tvým bratrem! A vůbec, vypadni z mýho pokoje!"
vyhodila jsem ho, celej rudej vzteky odešel a Yu myslel, že ho zabije.
"Uklidni se Yu, on ti za to nestojí!" obejmu ho.
Pevně si mě k sobě tiskne a hladí mě po vlasech.
"Máš pravdu, ten šašek nám nesahá ani po kotníky."
"Kretén!" ulevím si.
"To mi povídej"
"Yu, pošli mi to video, dám ho na blog, alespoň bude mít Perez Hilton o čem drbat." Usměju se.
Za chvíli už mám video poslané v mém komunikátoru.
"Já už půjdu, musím se ještě stavit za Strifym a Kirem"
"Jasně, pozdravuj je a pošli jim ode mě pusinku!" usměju se a otevírám svůj červený notebook.
"Vyřídím" slyším jen, jak se zavřou dveře.
Okamžitě najedu na blog a začnu psát článek:
Název: Tom Kaulitz je drzej spratek, kterej si o sobě moc myslí…Video ke shlédnutí ;))
Autor: Yes Button
Text: Seznámím vás se situací, nedivte se, že zprvu to s tím kreténem nebude mít nemoc společnýho. Konečně jsem dojela do toho prokletýho hotelu Le Meridien Piccadilly, ubytovala jsem se, lehla si a naivně si myslela, že bych se po té náročné cestě mohla trochu prospat. Lehla jsem si na opravdu pohodlnou postel, když v tom mi zazvonil mobil, vzala jsem ho a docela mě překvapilo, že na druhý straně slyším Yuího. Domluvili jsme se, že se staví. Měla jsem v plánu si odpočinout do doby, než dojde, ale to mi přerušila nějaká dotěrná reportérka. Ještě ani nevstoupila dovnitř, já už jsem ji stihla poslat do hajzlu, ale nakonec jsem ji přece jenom, pustila dovnitř a poskytla jí rozhovor. Všechno vypadalo nádherně, ale najednou se zčistajasna objevil Yu a začal mlet něco o tom, že se omlouvá, že se zdržel, prej přemýšlel, jestli má jít a pak uznal, že je lepší se vyspat s ospalou Yes Button, než s ní nespat. Myslela jsem, že ho zabiju a reportérku jsem samozřejmě vyhodila a Yuovi začala nadávat, ale nevydrželo to dlouho a začali jsme se líbat. Byla jsem do toho tak vžitá, že jsem ani nevnímala okolí, slyšela jsem jen bouchnutí dveří a posléze mě oslepil blesk z mobilu Toma Kaulitze. Začal se vytahovat, že začne psát blog a dá tam tu fotku. Fajn Tome, posluž si! Nadala jsem mu, co si o sobě myslí, vrazit mi takhle do pokoje. On byl celý naštvaný z toho, že jsem o něm řekla jen krutou pravdu ohledně líbání. Bylo to velice zajímavé, posléze se začal hádat s Yuem, já jsem se začala navážet do jeho bratra… Ostatně všechno uvidíte na tomhle videu, mě osobně se mooc líbí. Papa Yes Button.
Vložila jsem tam video a článek odeslala. Strašně mě to baví ho znemožňovat. Koukla jsem na Tomove Myspace, zatím tam žádný článek nebyl, jenom moje fotka s Yuem, jak se líbáme v pokoji a u toho napsaný: Myslíte si, že je andílek? Akorát všechny oblbuje! Yes Button, těš se, dnes tě na EMA porazíme!
Začala jsem se opravdu smát, protože mu tam někdo napsal komentář, že je to krásná fotka a že on je normální debil, když to zveřejnil.
Pod tu naši fotečku jsem mu napsala odpověď: Tome, já nemůžu za to, že jsi nevychovaný a vrazil jsi mi do pokoje, aniž bys zaklepal! Jo a sleduj můj Blog, začínají ho plnit článečky o tobě, měl bys zkouknout to video, vypadáš tam úžasně, asi máš hodně rád rajčátka, co?
Nechápavě jsem vypla noťas a pospíchala jsem na zkoušku, aby zítra bylo všechno perfektní.
Snažila jsem se vyhnout Tokio Hotel a pár dalším. Asi v půlce zkoušky uvidím u vchodu tři postavy, ve kterých okamžitě poznám Green day. V momentě se za nima rozběhnu a začnu se s Billiem objímat.
"Čáááu Billie, jsem tak ráda, že tě vidím" vyhrknu
"Já taky, sakra, díval jsem se na tvůj blog a musím ti říct, ty válíš"
"Dík" usměju se a mizíme zpátky na svoje místa.
Zkouška skončila a všichni se přemístili do hotelu, postupně nás mělo odvést několik aut.
"Yes Button, ty jedeš s něma" ukáže organizátor na velkej černej mercedes.
Otevřu dveře od auta a zhrozím se vzadu totiž sedí Bill, aniž bych promluvila, jsi sednu vedle a čekám, že se auto rozjede, řidič už startuje, když v tom se otevřou dveře, ve kterých stojí Tom.
'Mno super' pomyslím si.
"Aaaa, hele, kdo tu je" pronese jedovatě Tom.
"Drž hubu!" okřiknu ho.
"Myslíš si, že seš drsná, když zveřejníš moje video?"
"Myslíš si, že seš drsnej, když zveřejníš fotku semnou a s Yuem? Tome, já nemožu za to, že seš takovej egoista a zajímáš se jenom o svýho ptáka a svoju už tak dost špatnou pověst!" začnu na něj ječet.
"Ty…Ty…" Tom asi hledá správná slova. Slovní zásoba na nule.
"… Máš pravdu" dokončí Bill větu za svého retardovaného bratra.
Oba se na něj nechápavě podíváme, asi 5 minut za sebe čumíme, ticho prolomí až Tom.
"Co, cos to řekl?" nechápe.
"Že má pravdu, do prdele, Tome, koukni se na sebe, omrdal jsi už tolik holek a furt chceš víc a víc, myslel jsi někdy na to, jak ty holky raníš, když se s nima jen vychrápeš a pošleš je do prdele?" nasere se Bill.
"Brácha, co to do tebe vjelo? Vždyť se navážela i do tebe." je celý zmatený.
"To je možný, ale tys mě vyprovokoval, proti Billovi nic nemám. Tome, gratuluju ti, taky bych chtěla mít bráchu, kterej by mi otevřel oči." usměju se na Billa.
"No to je úžasný…" vzdychne Tom
"…Jakoby nestačilo, že nějaká 155 cm holčina mě začne urážet, ale ona proti mně poštve i vlastní dvojče, mám těžkej život." Dokončí myšlenku.
"Hluboce tě lituju! A kdyby něco, mám 156 cm" ulevím si.
"Tome, tohle není o ní!" ukáže na mě.
"A o kom teda?"
"O tobě, zamysli se nad sebou, ona je jediná, kdo se nebojí říct nahlas, že Tom Kaulitz neumí líbat a je to namyšlenej kretén. Fajn, nezná tě z té jiné stránky jako já, ale chápeš to? Ona to klidně řekne, myslím, že tím ti chtěla naznačit, ať se nad sebou kurva zamyslíš." vybouchne Bill.
"Bille, ty seš ale chytrej." usměju se na něj.
"Bille, já nemůžu za to, že jsi od začátku naší kariéry ojel jenom dvě holky, co na to říká tvůj pták? Vybíjí si to na mě?" rýpe do něj Tom.
"Drž hubu! To je Billova věc, s kolika holkama se vyspal, ty prostě neumíš snést kritiku, Tom Kaulitz je ten nejlepší a když ne, tak je špatně!" začnu na něj ječet a Bill se vyjeveně podívá.
"Fajn, možná působím jako holka, která se jen do všech naváží a sere na city, ale Tome, řeknu ti, upřímně mě sereš! Seš namyšlenej kretén, pomůže ti, když ti řeknu, že ta pusa nebyla nejhorší?" dokončím nasraně.
"Takže přece jenom se ti to líbilo"
"Nelíbilo! Jen říkám, že líbat umíš, fajn, spokojenej? Tome, ještě jsi asi nějak nepochopil, že mě opravdu nejde o to, jestli kluk umí líbat nebo ne, přeber si to, jak chceš. Bille, ráda jsem tě poznala."
"Zastavte!" štěknu na řidiče, a jakmile auto zastaví, vystoupím.
Absolutně nevím kde jsem a kam mám jít, ale v tom autě už jsem zůstat nemohla, nechtěla jsem je rozhádat, naivně jsem si myslela, že by Tom mohl být fajn kluk. Upřímně se mi líbí, nebránila bych se, kdyby to nebyl takovej namyšlenej kretén. Ani nevím jak, ale najednou jsem se ocitla v hotelu, okamžitě jsem vlezla do pokoje, vzala jsem si ručník a zmizela v koupelně.

Nesnáším umělý celebrity #4

27. dubna 2011 v 15:30 | Anette
Autor: Mikyy
Warning: hetero, funny
***TOM***
Vstal jsem se strašnou bolestí hlavy, to vám nekecám, je čtvrtek a dneska se jede na EMA,
no, to bude ještě zajímavé. Zabalil jsem si věci a už oblečený jsem sešel dolů, vzal jsem si
z ledničky sušenky a sedl si vedle Billa, který čuměl na televizi, jakoby ji viděl po prvý za
život.
"Čau brácha, co je? To tě tak berou ty barvičky?" vtipkuju.
"Jo, ty barvičky z toho klubu v ČR, jak jsme byly, úžasný, to jak se tam plazíš po komsi,
mimochodem, víš že ta kdosi je taky celebrita a je v jedné kategorii na EMA společně s námi?
Říkají jí Yes Button a je z Česka, prý je hodně dobrá, být tebou, tak s ní si nic nezačínám, má
prořídlejší hubu než Perez Hilton a to uznej, že to už je co říct, ona nás může potopit!" jančí
Bill, já na něj koukám jako na úplnýho vola.

Nesnáším umělý celebrity #3

16. dubna 2011 v 21:24 | Anette
Autor: Mikyy
Warning: hetero, funny

Nesnáším umělý celebrity 3. Díl

Kouknu na Maky a ta se očividně baví, přeju jí to, ať si taky užije v obležení celebrit.
Pousměju se. Tenhle svět už mě nějako nebere, né, že bych nebyla ráda slavná, ale přece
jenom na tom nejsem jako TH, no to už je extrém, to je pravda.
"The drugs begin to peak, A smile of joy arrives in me, But sedation changes to panic and
nausea…" začne mi z mobilu křičet kapela, se kterou jsem byla na posledním turné,
Silverstein, fajn kluci, kouknu na display, aaah, Shane volá, rychlostí blesku to
zvednu. "Čaaaau, ty hollywoodská děvko, co děláš? Zase kalíš? Ty se nezdáš." začne se do
telefonu tlemit frontman post-harcorové kapely z Kanady.
"Zdar, ty slavná držko, jasně že kalím, bylo tomu snad u mě někdy jinak?"
"A kde kalíš? Seš doma? Dlouho ses neozvala."
"Ale, ani mi nemluv, nějako nestíhám, momentálně jsem na Afterparty německý
partičky…" "Zase tě chytli ti maníci ze Cinema Bizarre? Že si s nima už nedáš pokoj, Yua
už's omrdala, tak o co ti ještě jde?" tlemí se Shane.
 
 

Reklama
Reklama