News about blog

Need your help!

24. června 2012 v 14:22 | Anette Styles*
Hey guys...
Asi jste si všimli, že tenhle blog jde pomalu ale jistě ke dnu, což mě mrzí. Není moc času a popravdě, jsem na blog zůstala sama a Aliens už nejsou má parketa. Takže vyhlašuju konkurz o výběr dalšího jednoho nebo dvou výpomocných adminů. Jediným vaším úkolem je napsat na mail, důvod, proč zrovna vy byste měli být tím, koho si vyberu na pomoc při blogování.
Mějte se hezky, a doufám, že přijde spousta odpovědí.
Pa
Annette Styles*


->>> odpověď číslo jedna je, že konkurz se nekoná a od zítřka se začíná nanovo ;) (ano, dozvídam se o problémech až teď) Katte*

Nedokončené povídky

23. května 2012 v 16:57 | Anette Styles*
Hola,
dostaly jsme s Katte takový malý nápad. Napadlo nás, že jistě všichni si pamatuje chod blogu http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz, který byl vedený Evelyn.
Jelikož na tomto blogu je spousta nedokončených a dobrých povídek, rozhodly jsme se, že společně s vaší pomocí zkusíme kontaktovat autory aby své povídky přesunuli k nám, a aby byly aspoň někde dokončené.
Seznam sem psát nebudu, jelikož bych se upsala, ale hodím vám sem odkaz:


Mimochodem, pokud víte i o někom, kdo tam má dokončenou povídku, kontaktujte ho, ať se nám ozve na blogový mail.
A poslední věc, na které jsme se společně dohodly je, že nějaké staré a dokončené povídky, z tohoto blogu přesuneme sem. I bez souhlasu autora, jelikož je možné, že autor už se k ní ani hlásit nebude, protože buď se stydí, nebo z toho vyrostl nebo nevím co vše :D nebo je nemožné kontaktovat autora ... Takže se můžete těšit na příval povídek, snad.
Díky moc za pomoc, Aliens!
Hodně štěstí a pomozte nám znovu obnovit tento blog a ještě více ho rozšířit. :)
S pozdravem,
Anette Styles

NEflákejte to!

11. května 2012 v 18:04 | Anette Styles*
Moji drazí,
co se to s vámi děje? Kde jsou komentáře, kde je nějaká ta návštěvnost, kde jsou povídky? Co se s Váma stalo? :( Chybí nám vaše podpora, všech! Jak čtenářů, tak spisovatelů! No tak! trochu energie, do toho umírání, chápu, že spousta z vás toho má jieště hodně do školy, ale to nejste sami! Nezapomeňte na nás! :)
Snad se to o prázdninách zlepší...
Zatím se mějte a neflákejte to!
Anette Styles

Omluva

26. dubna 2012 v 16:29 | Katte*
Moji milí, drozně moc se vám omlouvám, že poslední dny skoro vůbec nepřibývají novější články a nejsou vybrané maily. Nastala nám nepříjemná komplikace v rodině a vzhledem k tomu, že téměř celý den sedím v nemocnici a snažím se aspoň nějak pomoc, tak na to prostě teď neni čas.
Slibuji, že o víkendu k tomu sednu a dám to zase do pořádku. Takže prosím, ty dva ještě vydržte a doufám, že jste na blog už kvůli nečinnosti nezanevřeli, protože já to rozhodně neudělala a ani to nemám v plánu :)
Díky moc za pochopení a o víkendu čekejte nával nových dílů!
Katte*

1. Year

18. března 2012 v 20:25 | Katte*
Dear Aliens! Víte co je dneska za den? Ne?
Dneska je to přesně rok, co tento blog spatřil světlo světa. Přesně rok tvrdé práce. A i když je blog ještě stále s plenkách, snad se vám líbí a rádi se sem vracíte :)
Za dobu chodu blogu. se toho mnoho změnilo, ale jedno zůstalo a to vy, čtenáři a samozřejmě autoři! :)
Pratří vám velikánské díky, bez vás by to nešlo. Díky, že posíláte své povídky a díky i za komentáře (i když s těma mě poslední dobou trošičku zlobíte - začli jste to nějak flákat, milí zlatí a autorky to určitě dost mrzí, tak aby se na nás s dalšíma dílama nevyprdly, byla by to škoda ).
Chtěla jsem k této příležitosti udělat i nějaký slavnostní obrázek, ale bohužel všechny pokusy dopadly hrozně :D

Takže ještě jednou díky a doufám, že spolu vydržíme ještě minimálně další rok! :)

Spolupráce

17. března 2012 v 19:33 | Katte*
Aliens, pokud by jste někdo měl zájem o spolupráci na povídce, určitě se podívejte na blog jedné holčiny, která právě shání někoho, s kým mohla povídku napsat. Veškeré další informace najdete u ní.
Blog najdete ZDE

Doufám, že se někdo ozvete a domluvíte, myslím, že by byla škoda toho nevyužít! :)

Mr. Schäfer

27. února 2012 v 14:15 | Katte*
Hey Aliens!

Tak jsem neodolala, nechala se zlákat sluníčkem a dobrou náladou a udělala opět nový design. Doufám, že se vám líbí!
S myšlenkou, věnovat celý design jen Gustavovi, si pohrávam už pěknou chvilku :) (Georg by samozřejmě měl také přijít na řadu :D ) → ano, už mam dvojčat plný zuby a stýská se mi po G's! ^^
Katte*

imagebam.com

1.2. - ??? - Nemocnice

1. února 2012 v 7:40 | Katte*
Hey Aliens, odedneška nastupuju do nemocnice kvůli operaci. Nevím, jestli se mi tam povede připojit na internet. Doufám, že ano...pokud ale ne, tak se s vámi prozatím tak na dva týdny loučím. Povídky, co jsem ještě teď vybrala z blogu jsme přednastavila, takže úplné pusto prázdno by tu být nemělo :)
Ani nemáte tušení, jak se těším, až to budu mít všechno za sebou a zase to tu bude krásně fungovat :)
Mějte se tu krásně, užijte si jarní prázdniny a tvořte ^^
Katte*

Bestie #11 - Error

30. ledna 2012 v 20:51 | Katte*
Omlouvám se za error, který nastal u 11tého dílu Bestie. Zjistila jsem to až teď, když jsem koukala na staré maily a objevila mail, který jsem předtím nečetla. S tím, že na něj Anette odpovídala jsem tak trochu počítala, že to třeba dá dokupy, když o tom věděla...no to už je jedno. Každopádně se omlouvám za problém a jdu to napravit :)
Katte*

Edit: díly byly rozdělené a dodané ;) je to nadvakrát, ale bohužel bez perexu - umazává vše co je pod ním. Užijte si čtení a ještě jednou se omlouvám :)

I'm back! ;D

20. ledna 2012 v 17:18 | Anette ^^
Hola amigos!
Omlouvám se, že jsem sem poslední asi tak měsíc nic nepřidala, mrzí mě to, ale mám pro to velice jednoduché vysvětlení. Asi týden před Vánoci jsem si na těláku naštípla prst. Týden jsem měla dlahu, takže jsem sem ještě něco málo hodila, ale po týdnu se rozhodli, že mi to zasádrujou, takže jsem na vánoční prázdniny měla sádru, a řízek mi musel bejt nakrájenej. No a s tou sádrou na prsteníčku se nedalo moc ovládat počítač, byla jsem ráda, že jsem vůbec psala jednou rukou. :D Sundali mi ji asi před dvouma tejdnama, fakticky jsem za to byla ráda! :D Konečně zase volnost a svoboda celé ruku, jelikož jsem sádru měla až po loket. No, a tyhle dva zbývající týdny jsem si nenašla čas z důvodu časového vytížení ve škole. To nebylo nic jinýho než ráno vstát, jít do školy, pak jít domů, učit se a jít zase spát. Vážně to bylo úmorné a o víkendu jsem byla ráda, že se vyspím a líná cokoliv dělat, natož se v neděli opět učit. Asi samy víte, jak je to náročný, jak škola, tak život tak všechno... Ale už jsem zase zpět... :) Pololetí uzavřeno, takže teď bude zase chvíli klid, aspoň doufám... :) A díky moc Katte, která mou nepřítomnost tady, vyplnila a dala jsem ty povídky, aby jste nemuseli čekat. Díky moc
Mějte se.
A tvořte.
Vaše umořená a zničená Anette :D
 
 

Reklama