The pain of love

The pain of love #16 End

15. července 2012 v 11:39 | Annette Styles*

Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění

ČAS plynul a Morgan dál žila v Londýně. Nic nebylo jak dřív. I když byly předchozí roky plné hněvu a bolesti, teď si aspoň měla s kým povídat a mlčení tak nebylo tak časté.

Odpočívala v posteli a cítila své rostoucí bříško. S tím, jak se vyvíjelo dítě se natahovala kůže. Pomalu si břicho namasírovala krémem. Čekala kluka. Tomova maličkého chlapečka.

The pain of love #15

28. června 2012 v 16:00 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění

" NEODEJDEŠ, Morgan! Já tě nenechám!" Tom se postavil přede dveře, aby jí zabránil. Morgan naštvaně vyfoukla vzduch nosem a založila si ruce v bok. Tom se jí pokusil dotknout, ale ona uhla na stranu.

" Poslyš, Tome. Jsem důvod sporů mezi tebou a Billem a to musí skončit. Nazývej to sobeckostí, jestli chceš, je mi jedno, co si myslíš. Chci zachránit to, co z vás ještě zbylo." Morganiny medové oči rozzářily tmavý pokoj. Tom si zkousnul dolní ret. Morgan ho pohladila po tváři a vzdychla.


" Je to i moje dítě," pošeptal jí. " Moje dítě."

" Nezvládnu to, Tome. Nezvládnu, protože bych Billovi způsobila ještě víc bolesti. Bojím se, že když zůstanu, znovu do toho spadne. Co když se to stane?"

" Nestane, Morgan! Proto se přihlásil na odvykačku. Vrací se do starých kolejí. Doktoři tvrdí, že i když bral kokain tak dlouho, dělá ohromné pokroky. Představ si to, kdybys zmizela. Potřebuje tě a já taky." Pokojem se na nějakou dobu rozprostřelo nekonečné ticho.

The pain of love #14

26. června 2012 v 16:00 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění

MORGAN si sedla na kožený gauč a objala si hubené nohy. Sledovala akorát televizi a popíjela ledový čas, když jí zazvonil mobil. Vstala a natáhla se po něm.

" Haló?"

" Co tě to, ksakru, napadlo, Morgan?! Věšíš Billovi bulíky, že jsi těhotná? Vždyť vy dva jste spolu nespali měsíce!" vybafnul na ni Tomův hlas tak nahlas, že musela mobil odtáhnout od ucha.


" O čem to mluvíš? Nenapsala jsem to tam!" Morgan se zavzpomínala, co Billovi napsala. Psala, jak jí chybí a že je těhotná, ale potom se rozmyslela, protože si myslela, že není na něco takového správná doba a dopis zahodila a napsala nový. Byla si jistá, že do obálky vložila ten druhý. S leknutím zalapala po dechu a odběhla do ložnice, kde prohledala desku stolu ve snaze najít kopii dopisu.

" Co tam děláš?" zajímal se Tom, když uslyšel šustění papírů a Morganino polohlasné mručení.

" Hledám ten dopis. Napsala jsem dva, Tome. V prvním jsem psala, že jsem těhotná a pak jsem se rozmyslela a napsala jiný."

The pain of love #13

6. června 2012 v 15:00 | Anette Styles*

Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění

MORGAN se udělalo špatně. To ráno se cítila příšerně. Bylo to, jako by ji někdo otrávil. Žaludek se jí kroutil a svíjel, bobtnal a vyvrhoval jak bouřka. Už několikrát zvracela pěkně hnusné šťávy. Byla naštvaná, protože dnes měli proti Billovi zakročit. Nemínila se ale vzdát. Měla dva plány. Za á, měla v záloze Toma, kdyby se Bill cukal. Musel nastoupit na odvykací kúru a začít znovu a za bé, jestli Bill nepovolí, všechno půjde do kytek. Morgan doufala v to první, ale připravená byla na oboje.

" Připravená?" ujišťoval se Tom zpoza koupelnových dveří. Morgan se narovnala a pokusila se usmát. Nebyla připravená ani náhodou. Jak se mohla připravit na takovou věc? To přece nešlo. " Pojďme."
Sešli schody do restaurace. Bill seděl za stolem, měl nasazené sluneční brýle a propletené prsty na rukou. Neklidně si podupával nohou. Morgan se nadechla a následovala Toma. Georg s Gustavem popíjeli víno a pivo. Bill se snažil uklidnit. Měl v žilách kokain, který ho nutil do práce. Jakékoliv.

The pain of love #12

27. května 2012 v 17:00 | Anette Styles*

Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění
" NA večírcích byl pro všechny hvězdou, ale nikdo netušil, jaký byl doma. Ponižoval mě, přikazoval mi, ať držím hubu a často měl špatnou náladu. Předstírání mu ale šlo na jedničku." Morgan bedlivě zírala na ženu na obrazovce. Ta žena byla starší, než ona, mohla mít tak čtyřicet a měla blond vlasy. Měla velké zelené smutné oči a její jizvy poukazovaly na hrůzy, které se jí v minulosti přihodily. Morgan nemohla od televize odrthnout zrak, jelikož žena upřímně hovořila o svém desetiletém zpackaném manželství.

" Ohrozil vás někdy na životě?" zeptala se moderátorka. Žena zvážněla.

" Nespočetněkrát. Říkal mi, že jsem neschopná, že o mě nikdo nestojí a že bez něj jsem nic. Neříkal, že mě miluje. Když se choval normálně, bylo to úžasné, ale když ne, myslela jsem, že se radši zabiju."

Morgan z nějakého neznámého důvodu připadalo, jako by slyšela svůj vlastní příběh. Všechno jí totiž bylo víc, než známé a naprosto zapadalo do jejího života. Vypla televizi a povzdychla jsi. Vstala z postele a šla do koupelny. Potřebovala na záchod.

The pain of love #11

9. května 2012 v 17:00 | Anette Styles*


Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepožkozování, násilí, znásilnění


"DÍKY, New Yorku, byli jste skvělí," zakončil Bill koncert. Morgan seděla na židli a poslouchala ho.

" Povedlo se jim to, co?" Morgan přikývla, aniž by se zajímalo, kdo se vlastně ptal. Billův hlas zněl trochu strojeně, ale i přesto dobře. Kluci se ztratili z pódia, Morgan je následovala do backstage.

" Krucinál, Tome, pokazil jsi konec Automic!" provokoval Gustav. Bill se nesmál, držel se zpátky. Nacházel se ve vlastním světě, kde nic neexistovalo.

" Zmlkni, blbečku. Bill byl mnohem horší," opáčil Tom. Bill po něm střelil očima. Očima, které by mohly zabíjet, kdyby chtěly. " To byl vtip, Bille. Klídek," zvedl ruce v obranném gestu.

" Nemůžem se na to prostě vykašlat a jít pít?" ptal se Bill, zatímco si vyndával sluchátko a stahoval rukavice. Byl zpocený. Všichni se šli převléknout a odložit si nástroje. Morgan Billovi pomohla z kostýmu. Rozepla mu zip na zádech a ustoupila o krok zpátky.

" Byl jsi úžasný, miláčku."

" Byl jsem příšernej. Nemusíš mě utěšovat, jenom mě nasereš," odsekl. Si ze mě snad děláš prdel, pomyslela si Morgan. Bill se vrátil do starých kolejí, nedočkavý a sprostý.

" Promiň," zamumlala a odešla. Bill chvilku zíral na zavřené dveře a potom se zabouchl v koupelně.

" Jo," zasnil se nad práškem, který rozprostřel na záchodovém prkýnku. Tohle mu tam venku chybělo.

***

Zatímco Bill s kýmsi mluvil, zasedli Morgan s Tomem za stůl. Byli v jakémsi klubu, hudba byla neskutečně hlasitá a nad hlavami jim poblikovala růžová neonová světla. Morgan pozorovala Billovy prsty pohrávající si se sklenkou šampaňského. Smočil v něm rty a usmál se. Zbožňovala jeho rty, rozveselovaly ji.

" Přemýšlel jsi někdy nad tím, jaké by to bylo, kdyby se nezměnil?" zeptala se Toma, aniž by spustila oči ze svého manžela. Tom si loknul piva a vzdychl.

" Je zfetovaný," zkonstatoval. Morgan se na něj podívala a svraštila obočí.

" Copak s tím nepřestaneš? Není feťák."

" Morgan, děláš si ze mě srandu?" Tom se narovnal a tvář se mu zkřivila zlostí. Její nevěřícnost ho vytáčela. Nejradši by ji popadl a zatřásl s ní, aby se jí to v hlavě konečně srovnalo.

" Pojď za mnou," řekla mu a zamířila k záchodkům. Tom ji následoval a snažil se ignorovat pohledy kolemjdoucích lidí.

" Co?" zeptal se, jakmile se všem ztratili z dohledu.

" Nevěřím, že je Bill závislý."

" Proč?" zadíval se na ni. Trhla hubenými rameny. " Proč?" zopakoval hlasitěji.

" Prostě ne-"

" Proč ne?!"

" Protože nevěřím tomu, že kluk, kterého miluju, si ničí život!" Tom vyvalil oči.

" Já mám taky rád," hlesl a přiblížil se k ní. " Zbožňuju svého bráchu víc, než sex," usmál se. Morgan zůstala vážná. " Ale nedovedu si něco nalhávat, když je to evidentní." Pohlédla mu do jeho hlubokých očí a uviděla lásku, která se v nich ukrývala - lásku k jeho dvojčeti a taky k ní.

" Co když to nechám tak?" zakuňkala.

" Potom už nikdy neuvidíš, jak je svět krásný." Morgan se nepřestávala třást. Mluvil s ní tak hezky. Představila si východ slunce. Krásu ranní jinovatky, jak střídá hrůzy noci. Tomovi neušlo, že jí zajiskřilo v očích. Co se asi stane dalšího? Jestli se to zhorší, opustím ho, uvažovala.

" Díky," šeptla a políbila ho na tvář. Jakmile se její rty dotkly jeho tváře, usmál se. Byla ta věc, po které toužil, ale nikdy ji nedostal. Když se tehdy líbali, ztratil hlavu. Byla to manželka jeho bratra, manželka jeho dvojčete.

Tom pootočil hlavu, takže se teď skoro dotýkal jejích rtů. Morgan se nepohla, i když věděla, že by měla. Nechala ho, aby ji políbil. Polibky odhalují tajemství. Vypráví příběh, skrytou vášeň, která zatím spala uvnitř. V momentě, kdy s Tomem začala spolupracovat, zjistila, že všechna jeho tajemství byla taky její.

" Tohle nemůžeme," odtáhl se od ní. Morgan měla zavřené oči, ale slyšela ho jasně.

" Tak proč to chci?" zeptala se. Nebyla to jen otázka, pro ni to bylo mnohem víc. Omotala mu ruce kolem krku a znovu se do něj vpila. Tom ji objal okolo pasu a přitáhl si ji blíž.

***

Gustav vešel do hotelové posilovny. Hudbu ve sluchátkách svého iPodu měl extrémně nahlas. Vzhlédl a zahlédl Morgan na běžeckém pásu. Na tváři měla stopy po boji.

" Už ne," řekl.

" Ani slovo," zavrčela a odvrátila se od něj. Zlehka se dotkla ranky na dolním rtu. Stále trošku krvácela a když po něm přejela jazykem, cítila pachuť krve. Gustav zavrtěl hlavou a usadil se na kolo. To "ani slovo" mu bylo víc, než známé, nicméně přemýšlel, co se asi mohlo přihodit tentokrát.

To však věděla jen Morgan.

Bill hodil svoji bundu na zem a Morgan na ni nechtěla stoupla.

" Zničíš ji!" zakřičel na ni. Mlčky prošla do koupelny. Bill ji následoval a přirazil ji ke zdi. " Myslíš, že si dělám srandu? Jsem směšný?" zeptal se. Morgan se smíchem přikývla. Měla za to, že žertuje. Bill jí úsměv oplatil a potom jí ucpal pusu.

" Jdi do prdele!" zaječela a odstrčila ho. Bill byl v šoku. Nikdy předtím se nebránila.

Opustila pokoj. Její nové sebevědomí ho naprosto odrovnalo. Byl zvyklý na strach, který však dnes neměla. Tím mu vyrazila dech.

The pain of love #10

29. dubna 2012 v 21:30 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepoškozování, násilí, znásilnění

MORGAN probudil zvuk sprchy a zvláštní hučení vycházející z koupelny. Zkontrolovala budík, bylo už půl desáté, ale ona byla pořád šíleně unavená. Přemístila se do sedu a zajíkla se bolestí, jejíž zdroj byl v klíně. Podívala se na druhou postel a uviděla Toma, jak tiše pochrapuje.

" The last back is black. The night turns dark ahead," zpíval si Bill. Morgan se usmála a opřela se o pelest postele. Měla divný sen. Seděla v pokoji, sledovala dudlík a přehrávala si ústřižky, které jí vířily hlavou.

" Zvedni ji a podej mi ji, Morgan," řekl jí Bill. Jeho hlas byl drsnější, než kdy před tím. Morgan se rozhlédla a zjistila, že je na dně jámy. Jáma byla dva metry hluboká a jeden široká. Na zemi ležela lopata. Morgan ji sebrala a podala ji Billovi, který stál přímo nad ní.

" Co to má znamenat?" rozhodila kolem pažemi. Bill se uchechtl a potřásl hlavou. Vedle sebe měl srovnanou hromady hlínu, kterou na ni začal házet. " Bille?!" zakřičela Morgan, když ji zakopával čím dál tím víc.

The pain of love #9

19. dubna 2012 v 16:00 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepoškozování, násilí, znásilnění

MORGAN s Tomem postávali na balkóně, povídali si a kouřili. Bill zíral z okna a přemítal, jestli má vyhrabat drogu a šňupnout si. Nutně potřeboval dávku. Cítil, jak se celé jeho tělo třese a myslí mu splašeně víří roj myšlenek.

" Já nevím, Tome. Opravdu doufám, že se Bill změnil. Věřím, že jo. Sám jsi mi to říkal. Myslím, že s ním zůstanu. Miluju a to je to hlavní, ne?" Morgan popotáhla z cigarety a vyfoukla kouř. Tom potřásl hlavou. Byla to jenom otázka času, než se věci vrátí do starých kolejí. Zasraná mrcha, vybavil si. Žila pohádkou. Pohádkou, která bohužel nekončila frází "a žili spolu šťastně až do smrti", ale "tragicky zemřeli". Tom o tom nepochyboval. Pokud ho neopustí, umře.
" Jak myslíš, Morgan." Tom típnul cigaretu. Kouř vyletěl nahoru, čímž Morgan připomněl padající sníh. Vrátili se do jejího pokoje, kde si všimli Billa. Ohromně se mu klepaly ruce.

" Bille, co je?" zeptala se Morgan. Bill cítil, jak se ho zmocňuje zlost, ale přemohl se a usmál.

" Nic, v pohodě," zalhal. Tom si povzdychl a zamířil ke dveřím.

The pain of love #8

14. dubna 2012 v 18:00 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepoškozování, násilí, znásilnění

O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI
" MORGAN, prosím tě, nakloň hlavu semhle. Jo, tak." Blikl blesk a další fotka byla na světě. Změnila pózu a dala si ruce v bok. Oslepil ji druhý záblesk, musela zamrkat. " Dobře, díky, Morgan. Dáme si pětiminutovou přestávku," řekl fotograf. Morgan přikývla a šla k Tomovi a Gustavovi.

" Sluší ti to, Morgan," polichotil jí Gustav. Zasmála se a plácla ho přes rameno. Tom se zvedl, aby si mohla sednout. Krátce se na něj podívala a usmála se. Měla na sobě jen ustřižené šortky a horní část plavek.


" Takže takhle to probíhá, když chceš být na obálce Vogue?" zeptal se Tom. Morgan přikývla a natáhla se po lahvi s vodou, kterou Tom držel. Podal jí ji a sledoval, jak pije. Už neměla černé vlasy, teď byly světle hnědé, skoro pískové jak Tomovy. Měla je delší a teď nakulmované. Měla světle modře laděný make-up, díky němuž působily její oči ještě světleji. Měla šedě nalakové nehty a na rukou tunu náramků. Na krku měla náhrdelník a piercing v pupíku.

" Líbí se ti modeling?" optal se Gustav. Pokrčila rameny a polkla vodu.

The pain of love #7

8. dubna 2012 v 16:00 | Katte*
Autor: NORAbora, HazelEyes
Překlad: Eve*
Warning: zneužívání, 18+, drogy, ponížení, lehké intriky, sebepoškozování, násilí, znásilnění

" BILLE?" dostal ze sebe Tom ztěžka. Morgan stála nedaleko postele a stále si mnula bolavý zadek. Byla pořád ještě ospalá a moc nechápala, co se stalo. Podívala se na Billa a uviděla to podráždění a vztek v jeho obličeji.

" Co se děje?" zeptala se. Bill se rozesmál, Tom se zalekl.

" Če-čemu se směješ?" optal se. Bill jenom potřásl hlavou a smál se dál. Měl krvavě červené oči. " Ehm, Bille?"

" Ničemu. Kdybyste se viděli!" prskal smíchy. Morgan s Tomem si vyměnili zmatený pohled. Není blázen? Morgan si byla jistá, že ano. Ležela s Tomem ve stejné posteli. Měla za to, že se Bill bude vztekat, ale zřejmě se spletla.

" Ach," usmála se nervózně. Nevěděla, jak se zachovat. Tom vstal z postele a zacouval k ní. Něco bylo špatně. Hodně špatně. Cítil to.
 
 

Reklama