Tome, ty hajzle

Tome, ty hajzle #10 END

23. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#10
Asi po půl hodině se odhodlám, vstanu a dojdu do koupelny, kde se ze zvyku zamknu a napustím si vanu horkou vodou, až po okraj.
Vysvleču se z propoceného oblečení a vlezu si do horké vody, které mi uvolní všechny vlasy v těle. Cítím, jak mi z toho brní celé tělo a je to zatraceně příjemné. Zakloním hlavu a opřu si jí o hranu vany.

Chvilku se kochám tou pohodou, ale když zazvoní telefon, protočím oči a se znechuceným výrazem ve tváři vylezu. Omotám okolo sebe ručník, utřu se a ve spěchu jdu do vedlejší místnosti.
"Prosím?" zvednu telefon a nahodím co nejvyrovnanější hlas, i když to jde hodně ztěžka, ale přeci jen.
"Dobrý den, omlouvám se, že vyrušuji, ale máte tu dopis."
"Dopis?" podivím se. "Jaký dopis?" zasměju se. Nevím, kdo by mě zrovna v tuhle chvíli mohl otravovat. Ani nikdo neví, kde jsem.
"Od nějakého muže. Mohla by jste si pro to přijít, prosím? Spěchá to…"
"Ale jistě. Jen mi dejte vteřinku." Řeknu, položím telefon a jdu se rychle převléknout.

Tome, ty hajzle #9

21. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#9
V takovémhle stavu nedojedu domů. Je mi na brečení čím dál tím víc a hlavně mám na Toma vztek. Byla jsem si tak jistá, že mluví pravdu. Ale jak mě nemohlo napadnout, že bude lhát? Sakra, byla jsem blbá, když jsem mu věřila…

Asi po hodině naberu sílu, abych mohla konečně odjet domů. Nastartuji, zařadím a vyjedu z parkoviště.
Dojedu domů, auto zaparkuji před barák, vběhnu rychle do domu a zpod postele vytáhnu svůj kufr, do kterého začnu házet všechno moje oblečení ze skříně a z poliček, které jsou různě po pokoji i v koupelně. Nezapomenu si přibalit ani naší společnou fotku. Alespoň nad něčím se můžu usmívat - nad vzpomínkami.

Když má vše zabaleno, kufr odnesu do auta a sednu si ke stolu v kuchyni. Vezmu tužku a papír a začnu psát.

Tome, ty hajzle #8

19. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#8
Když už jsme oba vysvlečeni do naha, Tom se vtěsná mezi moje nohy a začne se rozkrokem třít o můj klín. Zakloním hlavu a z pootevřených úst mi vychází až moc hlasité steny.

Nehty zaryju do prostěradla, tak silně, až mi zbělají klouby. Nemůžu se zbavit toho pocitu neuvěřitelného napětí a vzrušení, které panuje jak v nás obou, tak po celém pokoji.

"No tak, Tomi." Zakňourám zmučeně a skousnu si ret, poposednu si, aby se o mě třel ještě intenzivněji. Na Tomovi samotném je vidět, jak moc je nadržený a hlavně nateklý v rozkroku, ale jasně mě chce potrápit.

Nevydrží to, nasadí si kondom a na jeden příraz do mě vnikne. Ze zavřených úst se mi vydere tlumený výkřik, který se rozlehne po celém pokoji. Tom se ke mně skloní a políbí mě, aby mě umlčel.

Tome, ty hajzle #7

17. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#7
Po pár měsících

"Dnes přijde ten Bill, jak jsme se domlouvali, jo?" houkne na mě Tom z obýváku.
"No jo." Řeknu otráveně a dodělám omáčku. Stačí už jen těstoviny a večeři budu mít hotovou. "Doufám, že tu nebude spát…" řeknu více nahlas a čekám, co na to řekne Tom.

"No, snad ne. On má doma holku, ale tak… Že ti to nebude vadit, když tu jednou přespí?" přijde až ke mně do kuchyně, zezadu mě obejme okolo pasu a políbí mě na ucho.
"No jistě, že ne." Zakroutím očima a raději se přemohu na milý tón mého hlasu.
"Jsi zlato." Věnuje mi pusu na krk, až mi naskočí husí kůže pod jeho jemnými rty. Celá se zachvěju v moment, kdy se Tom odtáhne a teplo, které sálalo z jeho těla, vyprchalo a do mých zad se opřel studený vánek z otevřeného okna.

Tome, ty hajzle #6

15. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning. hetero#6
Skončím nakonec zavřená v pokoji, pod návalem slz a naprostého vyčerpání.
Tom sedí v obýváku a má půl hodiny na rozmyšlenou, zda se mnou chce zůstat nebo ne.

Možná se půl hodiny zdá málo, ale v životě bude ještě takových situací, kdy budete mít na velká rozhodnutí málo času, možná ani ten mít nebudete a budete muset říci své rozhodnutí.

Po třiceti minutách vylezu už upravená z pokoje a jdu rovnou do obýváku.
"Už jsem se rozhodl…" řekne, aniž by se na mě podíval a věděl by o mě.
"Takže?" zvednu obočí, opřu se o futra a ruce si založím na hrudi.
"Já tě tu chci. Víc než cokoliv na světě. Mohl jsem ti to říct už rovnou, kdy jsi mi dávala čas na rozhodnutí, ale potřeboval jsem si ujasnit pár věcí a hlavně vyřídit něco."
"Vyřídit co?" zeptám se zvědavě.
"Když ti řeknu pravdu, nebudeš se na mě zlobit?"
"Už nevím, zda mě to překvapí nebo ne. Takže mluv…" pobídnu ho a pomalu se rozejdu ke gauči, na kterém sedí a přisednu si.

Tome, ty hajzle #5

13. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#5
"Děkuji ti za dnešek. Užila jsem si to." zavrním pod Tomovými doteky a natisknu se na něj.
"Já děkuju tobě. Konečně jsem si taky pořádně něco užil." zašeptá mi do vlasů.
"Spíš jsi konečně dostal rozum." zasměju se.
"To jo. Hele, zítra přijde Bill na oběd, jo? Nebude ti to vadit?" pohladí mě a odtáhne se, aby mohl vidět na moji reakci. V obličeji ztuhnu.
"Tome, děláš si legraci, že jo?" zvednu obočí a naštvaně našpulím pusu.
"Ne, vypadám snad na to?" pokrčí rameny. "Jen oběd. Nic víc." zakroutí hlavou a protočí očima.
"Jen oběd? Bude to utrpení. A hlavně pro mě, budu muset vařit oběd navíc." řeknu provokativně a zároveň naštvaně, i když to myslím ze srandy. Billa tu sice nechci, ale to s tím obědem byl vtip...

Tome, ty hajzle #4

11. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: heterp#4

"Byla jsi sakra dobrá." řekne po chvilce ticha Tom a nahne se ke mě pro polibek, který během sexu padl snad stokrát. Usměju se na něj, nakloním k němu hlavu a dlouze se mu vpiju do rtů.
"Pořád tomu nemůžu uvěřit." řeknu, když se odtrhnu od Toma a podepřu si hlavu, abych na něj dobře viděla.
"Čemu?" položí se na záda a zvedne obočí.
"Tomu, že jsi se se mnou miloval. A prostě všemu, že jsi se omluvil a tak..."
"Já se ti ani nedivím. Byl jsem fakt hloupej." zakroutí hlavou.
"No, dobře. Tak už to nebudeme řešit, ano?" pohladím ho palcem po tváři a hlavu si položím na jeho hruď. Jen kývne a přejede mi dlaní po vlasech.

Tome, ty hajzle #3

9. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#3

Potichu vyjdu z pokoje. Bojím se, že mě zase zmlátí, nebylo by to poprvé a už vůbec ne naposledy.

"Ebby?" najednou se za mnou klidně ozve. Zaseknu se a zůstanu stát jako socha. Nemám ani odvahu se otočit, protože mi může cokoliv udělat, dát mi facku nebo pěstí. Nakonec se ale pootočím a podívám se na něj.
"Promiň, já to tak nemyslel." řekne smutně. Nikdy se mi neomlouval, proto koukám hodně překvapeně.
"C-co se stalo, že jsi se omluvil?" zakroutím nechápavě hlavou.
"Protože mi to žu všechno došlo. Máš pravdu, Bill to všechno zničil." vidím, jak se mu do očí vhánějí slzy. Nestačím zírat. "Už od samýho začátku mi říkal, že ty jsi ta špatná a nechtěl, abych s tebou něco měl, ale já jsem ho neposlouchal. Pak když mi řekl, že mě podvádíš, tak jsem byl naštvaný a od té doby tě mlátím." skousne si provinile ret.
"Že tě.. podvádím? Tome, já tě milovala a pořád miluji. Nemám vůli na to, abych tě podváděla." začínají mi vlhnout oči.
"Já vím, já vím..." řekne tiše. "Promiň mi to, za všechno. Za ty facky, pěstí a za to, jak jsem an tebe křičel. Opravdu jsem to tak nemyslel." začne se znovu omlouvat.

Tome, ty hajzle #2

7. listopadu 2011 v 15:00 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#2

Ráno se probudím vedle Toma, který smrdí za alkoholem a dámskou voňavkou. Povzdychnu si. Už zase byl v baru.
Vyhrabu se potichu z postele, abych ho neprobudila, což u něj asi nehrozí. Přišel bůh ví kdy, je možný, že je unavený, ale i tak nechci dělat velký rámus.
Sejdu do kuchyně a začnu připravovat studenou snídani, kdyby se náhodou Tom probudil později, což je pravděpodobný.

Když se najím, jdu do koupelny ze sebe udělat člověka. Nalíčit se, obléknout z pyžama do domácího oblečení a čekat, než se Tom vzbudí. Vždy měl na Sobotu nějaký plán, zrovna byla Sobota, proto jsem byla zvědavá, co pro dnešek vymyslel, i když je možné, že celý den stráví v posteli a bude popíjet čaj a ládovat do sebe různé prášky proti bolení hlavy.
Mezitím toho čekání, jsem nepřítomně hleděla na obrazovku televize, ve které zrovna dávali romantický film, který mi vháněl slzy do očí.

Tome, ty hajzle #1

5. listopadu 2011 v 15:30 | Anette
Autor: _____
Warning: hetero#1

Probudím se a do očí mě hned praští nepříjemné ostré světlo. Po chvilce si přivyknu.
"Dobré ráno, paní Brooks." pozdraví mě muž v bílém plášti, postávající u postele, na níž ležím a zapisující si něco na bílé desky.
"Kdo jste?" vyhrknu na něj vystrašeně. Vůbec si nepamatuji, jak jsem se sem dostala.
"Doktor Colins. A ležte v klidu, slečno." položil mi ruku na rameno, když jsem sebou začala znepokojeně vrtět. V ruce jsem měla kapačku a na zápěstí škrábance, stejně jako modřinu o kousek dál.
"Jak jsem se sem dostala, sakra?" ptám se zvědavě dál.
"Vy si nic nepamatujete?" zvedne jedno obočí a přestane se věnovat zapisování, desky odloží a sedne si na židli, kterou si přisune k posteli.
"Ne, nepamatuji." zakroutím hlavou a pozorně se na něj dívám, jsem zvědavá, co mi řekne.
"Váš přítel vás zmlátil. Ztratila jste mnoho krve a měla lehký otřes mozku. A nelekněte se modřin, které máte na těle. Není to zrovna krásný pohled, zmlátil vás opravdu hodně. Už jsme ho nahlásili a teď je na policejní stanici." vysvětlí mi vše potřebné a nejdůležitější.
"Ne! Nesmí ho zatknout!" vystřelím do sedu a začnu zrychleně dýchat. Mého Tome nesmí zatknout...!

 
 

Reklama